Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Cayenne Coupé rozšiřuje nabídku. Nově nabídne šestiválcové bi-turbo s 324 kW

Nově nabízená varianta kupé verze Porsche Cayenne je poháněná dvakrát přeplňovaným benzinovým šestiválcem o objemu 2,9 litru.
Zpět na článek
15. 5. 2019 10:46
15. 5. 2019 12:55
15. 5. 2019 13:20
Avatar - CountachSV
15. 5. 2019 10:46
na truc
Tenhle model mi přijde od Porsche, jako hrozná křeč a zbytečný mělnění nabídky. Něco ve smyslu má to BMW, má to MB, teď to bude mít i Rendlik, tak si taky ukrojíme. Je to ošklivé, otylé, daleko horší, než uvedení výše. To, že si zachová dobré vlastnosti předchůdce, nijak nerozporuju.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
15. 5. 2019 12:55
Re: na truc
mne to na druhej strane pride ako konecne dokonaly ideal pre toto auto :yes: prave taketo nieco mu chybalo... aj ked uz aj ten zaklad je samozrejme super ( lenze tu sa bavime o porsche ) .... a na druhej strane topka za 4 melony je uz podla mna zbytocna ( vzhladom na to ze ma len o kusok lepsie dynamicke parametre ako nejaky ten ideal ale pritom stoji od neho hadam aj o melon viacej .. cize suma sumarum.. docela vyhodeny melon aj ked ano .. chapem... topka je topka... a nejaky super pomer cena/auto tu hladat nejde a obzvlast ked sa bavime o porsche )
Avatar - wakantanka
15. 5. 2019 13:20
Re: na truc
Na jednej strane sa to nepáči ani mne, ale na strane druhej kto iný z koncernových značiek by si takéto drobenie ponuky dovoliť ak nie Porsche?
Avatar - white label
15. 5. 2019 14:44
Re: na truc
Cayenne je pro mě jednoznačně nejméně atraktivní Porsche, I. g. designově otřesná (zejména před fl), II. g. podstatně lepší (až na nic moc zadní lampy), III. g. designově spíš zklamání.
Tohle vypadá (při vkusné konfiguraci) zajímavěji, než normální verze, ale menší/nižší a podstatně levnější Macan vypadá pořád minimálně o level líp, přitom má siluetu zadní partie někde mezi klasickým Cayennem a Cayennem Coupé.
Nová motorizace je zlatá střední cesta (výkonnější než "základ" a lehčí, než V8) z aktuální nabídky pro Cayenne Coupé, a bude to zřejmě taky motorizace pro Macan Turbo po fl.
Avatar - pradeda777
20. 5. 2019 19:47
Cayenne Coupé....
....minimálně z tohoto úhlu má něco do sebe....
http://auto.porsche.cz/…fa92616f3d67.jpg
Rozbalit vlákno
0