Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový VW Golf VIII ukazuje evoluci designu a revoluci v kabině

Zatímco exteriér nového Golfu projde evolucí, vnitřek zažije doslova revoluci. Vývojářům ale taková změna zatím dělá velké problémy.
Zpět na článek
15. 5. 2019 17:20
Realita bude asi trochu iná...
Je to len skica, v reáli to bude asi trochu iné. Nechápem túto divnú módu dotykových displejov. Ako sa doteraz všetci do úmoru snažili o čo najergonomickejšiu kabínu a intuitívne ovládanie, tak s displejmi je všetko inak, zrazu nevadí, že vodič musí pozerať na displej namiesto na cestu, aby videl čo ovláda.
Asi to bude IN až dovtedy, kým sa kvôli tomu nestane nejaká tragická nehoda, a to je dosť smutné.

Zvláštne, že Golf sa odkladá; starý recept - počkať, s čím kto príde a potom prísť s novým modelom ako posledný a samozrejme najlepší už asi celkom nefunguje, vo Wolfsburgu budú musieť prísť na nejaký lepší spôsob. Z istého uhla ma udivuje, že sa VW snaží naskočiť na módnu displejovú vlnu po vzore ostatných - pokiaľ si pamätám, tak Golf bol vždy etalón, tak prečo nerazia vlastnú cestu ale o***a sa po slabšej konkurencii?
15. 5. 2019 19:36
Základní verze bude bez displayů
Takže já si na rozdíl od Vás koupím tu verzi bez displejů.
Avatar - Jaros71
16. 5. 2019 00:24
Re: Zajímavé
Připomíná mi to nynější styl Mercedesu...celkem pěkné na pohled.
Osobně však nadšený nejsem , mám raději klasiku a nějaké čudlíky.
Pokud to bude podobný děs jako má Renault..vše přes tablet..tak díky , a přejít na jinou značku !
:no:
Avatar - Emel
15. 5. 2019 14:34
Zajímavé
Středový display víceméně zabudovaný do palubky a "přetékající" do budíků vypadá zajímavě a je to hezká alternativa k tabletům vystrčeným do prostoru. Pak je ještě jeden přetékající displej vlevo... no, to už je teda trošku předisplayováno, navíc zřejmě musel ustoupit levý výdech klimy a posunout se dolů. Ale - tohle by jako variace na klasiku šlo.
Avatar - CICERO
15. 5. 2019 23:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
15. 5. 2019 23:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
16. 5. 2019 17:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 5. 2019 15:38
podobné řešení
Tak trochu mi to připomnělo řešení Hyundai Sonata 2020.
https://images.app.goo.gl/zNdES8u5SZGv4hoTA

Ale jo je to hezké.
15. 5. 2019 14:56
Svažující se nízká zaoblená příď zůstává
... a se světlomety svislými, A je také patřičně dlouhá před přední nápravou.Výhody jsou nasnadě: aerodynamika, výhled vpřed, deformační zóna, náraz s chodcem, ... . To chválím - není to dnes obvyklé.. Jen tradiční široký rovnoběžníkový C-sloupek bohužel Golf neopustil - inu, to je golfácký znak, to jinak asi nikdy nepůjde.
Avatar - twistedTSD
15. 5. 2019 20:15
Re: Realita bude asi trochu iná...
Jestli přejdou na ergonomii á la PSA, bude to zklamání.
Avatar - Dinar
16. 5. 2019 08:00
Re: Zajímavé
Je to jako spojení řešení bmw a mercedesu, tvarově kaplička s tabletem bmw, jednolitým spojením displejů zas mercedes, ale vypadá to dobře.