Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Emel
Zajímavé
Emel
| 15. 5. 2019 14:34
Středový display víceméně zabudovaný do palubky a "přetékající" do budíků vypadá zajímavě a je to hezká alternativa k tabletům vystrčeným do prostoru. Pak je ještě jeden přetékající displej vlevo... no, to už je teda trošku předisplayováno, navíc zřejmě musel ustoupit levý výdech klimy a posunout se dolů. Ale - tohle by jako variace na klasiku šlo.
Avatar - Jaros71
Re: Zajímavé
Jaros71
| 16. 5. 2019 00:24
Připomíná mi to nynější styl Mercedesu...celkem pěkné na pohled.
Osobně však nadšený nejsem , mám raději klasiku a nějaké čudlíky.
Pokud to bude podobný děs jako má Renault..vše přes tablet..tak díky , a přejít na jinou značku !
:no:
Avatar - Dinar
Re: Zajímavé
Dinar
| 16. 5. 2019 08:00
Je to jako spojení řešení bmw a mercedesu, tvarově kaplička s tabletem bmw, jednolitým spojením displejů zas mercedes, ale vypadá to dobře.
Avatar - CICERO
Re: Zajímavé
CICERO
| 16. 5. 2019 17:47
Svažující se nízká zaoblená příď zůstává
starý_kluk
| 15. 5. 2019 14:56
... a se světlomety svislými, A je také patřičně dlouhá před přední nápravou.Výhody jsou nasnadě: aerodynamika, výhled vpřed, deformační zóna, náraz s chodcem, ... . To chválím - není to dnes obvyklé.. Jen tradiční široký rovnoběžníkový C-sloupek bohužel Golf neopustil - inu, to je golfácký znak, to jinak asi nikdy nepůjde.
podobné řešení
Steel
| 15. 5. 2019 15:38
Tak trochu mi to připomnělo řešení Hyundai Sonata 2020.
https://images.app.goo.gl/…NdES8u5SZGv4hoTA

Ale jo je to hezké.
Avatar - traveldrive
Realita bude asi trochu iná...
traveldrive
| 15. 5. 2019 17:20
Je to len skica, v reáli to bude asi trochu iné. Nechápem túto divnú módu dotykových displejov. Ako sa doteraz všetci do úmoru snažili o čo najergonomickejšiu kabínu a intuitívne ovládanie, tak s displejmi je všetko inak, zrazu nevadí, že vodič musí pozerať na displej namiesto na cestu, aby videl čo ovláda.
Asi to bude IN až dovtedy, kým sa kvôli tomu nestane nejaká tragická nehoda, a to je dosť smutné.

Zvláštne, že Golf sa odkladá; starý recept - počkať, s čím kto príde a potom prísť s novým modelom ako posledný a samozrejme najlepší už asi celkom nefunguje, vo Wolfsburgu budú musieť prísť na nejaký lepší spôsob. Z istého uhla ma udivuje, že sa VW snaží naskočiť na módnu displejovú vlnu po vzore ostatných - pokiaľ si pamätám, tak Golf bol vždy etalón, tak prečo nerazia vlastnú cestu ale opičia sa po slabšej konkurencii?
Avatar - twistedTSD
Re: Realita bude asi trochu iná...
twistedTSD
| 15. 5. 2019 20:15
Jestli přejdou na ergonomii á la PSA, bude to zklamání.
Avatar - CICERO
Re: Re: Realita bude asi trochu iná...
CICERO
| 15. 5. 2019 23:41
to ještě uplně né, ale bude upatláno... :-) Mimo to v interieru ma být čisto !!! CISTO !!!! ... a jedna ´´tuningova´´ firma z Germánie, umí už dnes dát do auta i sedačky s magnetickým polem aby ti rozšířila cévy a ty se cítil v rauši... idealni když odnich ještě zakoupíš paket na čistění vzduchu speciálním ionizačním zařízení 100% ekologický ´´to se víí´´ (kam se hrabe muskuv jen: HEPA filter) plus kompletní vyčištění interieru na doživotí od bakterii speciálním přípravkem... takove zdravotni 3in1 co to koštuje nevím, ale ozdrojuju to ať nejsem za buřta... Mě hlavně zaujali ty sedačky stím polem... o tom ostatím jsem už někdy slyšel.. :-)

říkají těm produktum :
1. AIR PURIFIER CAR - kompletní čistění vzduchu specialni ekologickou ionizaci
2.np Liquid Glass - odstranení bakterii , patogenu,
3.Magnetfeld-Therapie - zadní sedačky s magnetickým polem pro rozšíření cév a lepší zásobu mozku kyslíkem... To chci do předních... ehm ok... ok.. :D

Aaaa to nej na konec ROLFHARTGE >>> http://www.rolfhartge.de/en/products/
Základní verze bude bez displayů
Nlauda
| 15. 5. 2019 19:36
Takže já si na rozdíl od Vás koupím tu verzi bez displejů.
Avatar - CICERO
Re: Základní verze bude bez displayů
CICERO
| 15. 5. 2019 23:27
Analogove porno s budíčkama a rafikama !!! To chceš !!! A manuál, žvejk žvejk, dráhy řazení dlouhé, jak průvod na pohřbu jednoho kolotočáře... Ale přesně na téhle ´´analogovější´´ verzi si smlsne nová škoda skála ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku