Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový VW Golf VIII ukazuje evoluci designu a revoluci v kabině

Zatímco exteriér nového Golfu projde evolucí, vnitřek zažije doslova revoluci. Vývojářům ale taková změna zatím dělá velké problémy.
Zpět na článek
15. 5. 2019 14:34
16. 5. 2019 00:24
16. 5. 2019 08:00
16. 5. 2019 17:47
Avatar - Emel
15. 5. 2019 14:34
Zajímavé
Středový display víceméně zabudovaný do palubky a "přetékající" do budíků vypadá zajímavě a je to hezká alternativa k tabletům vystrčeným do prostoru. Pak je ještě jeden přetékající displej vlevo... no, to už je teda trošku předisplayováno, navíc zřejmě musel ustoupit levý výdech klimy a posunout se dolů. Ale - tohle by jako variace na klasiku šlo.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Jaros71
16. 5. 2019 00:24
Re: Zajímavé
Připomíná mi to nynější styl Mercedesu...celkem pěkné na pohled.
Osobně však nadšený nejsem , mám raději klasiku a nějaké čudlíky.
Pokud to bude podobný děs jako má Renault..vše přes tablet..tak díky , a přejít na jinou značku !
:no:
Avatar - Dinar
16. 5. 2019 08:00
Re: Zajímavé
Je to jako spojení řešení bmw a mercedesu, tvarově kaplička s tabletem bmw, jednolitým spojením displejů zas mercedes, ale vypadá to dobře.
15. 5. 2019 14:56
Svažující se nízká zaoblená příď zůstává
... a se světlomety svislými, A je také patřičně dlouhá před přední nápravou.Výhody jsou nasnadě: aerodynamika, výhled vpřed, deformační zóna, náraz s chodcem, ... . To chválím - není to dnes obvyklé.. Jen tradiční široký rovnoběžníkový C-sloupek bohužel Golf neopustil - inu, to je golfácký znak, to jinak asi nikdy nepůjde.
Rozbalit vlákno
0
15. 5. 2019 15:38
podobné řešení
Tak trochu mi to připomnělo řešení Hyundai Sonata 2020.
https://images.app.goo.gl/zNdES8u5SZGv4hoTA

Ale jo je to hezké.
Rozbalit vlákno
0
15. 5. 2019 17:20
Realita bude asi trochu iná...
Je to len skica, v reáli to bude asi trochu iné. Nechápem túto divnú módu dotykových displejov. Ako sa doteraz všetci do úmoru snažili o čo najergonomickejšiu kabínu a intuitívne ovládanie, tak s displejmi je všetko inak, zrazu nevadí, že vodič musí pozerať na displej namiesto na cestu, aby videl čo ovláda.
Asi to bude IN až dovtedy, kým sa kvôli tomu nestane nejaká tragická nehoda, a to je dosť smutné.

Zvláštne, že Golf sa odkladá; starý recept - počkať, s čím kto príde a potom prísť s novým modelom ako posledný a samozrejme najlepší už asi celkom nefunguje, vo Wolfsburgu budú musieť prísť na nejaký lepší spôsob. Z istého uhla ma udivuje, že sa VW snaží naskočiť na módnu displejovú vlnu po vzore ostatných - pokiaľ si pamätám, tak Golf bol vždy etalón, tak prečo nerazia vlastnú cestu ale o***a sa po slabšej konkurencii?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - twistedTSD
15. 5. 2019 20:15
Re: Realita bude asi trochu iná...
Jestli přejdou na ergonomii á la PSA, bude to zklamání.
Avatar - CICERO
15. 5. 2019 23:41
Re: Realita bude asi trochu iná...
to ještě uplně né, ale bude upatláno... :-) Mimo to v interieru ma být čisto !!! CISTO !!!! ... a jedna ´´tuningova´´ firma z Germánie, umí už dnes dát do auta i sedačky s magnetickým polem aby ti rozšířila cévy a ty se cítil v rauši... idealni když odnich ještě zakoupíš paket na čistění vzduchu speciálním ionizačním zařízení 100% ekologický ´´to se víí´´ (kam se hrabe muskuv jen: HEPA filter) plus kompletní vyčištění interieru na doživotí od bakterii speciálním přípravkem... takove zdravotni 3in1 co to koštuje nevím, ale ozdrojuju to ať nejsem za buřta... Mě hlavně zaujali ty sedačky stím polem... o tom ostatím jsem už někdy slyšel.. :-)

říkají těm produktum :
1. AIR PURIFIER CAR - kompletní čistění vzduchu specialni ekologickou ionizaci
2.np Liquid Glass - odstranení bakterii , patogenu,
3.Magnetfeld-Therapie - zadní sedačky s magnetickým polem pro rozšíření cév a lepší zásobu mozku kyslíkem... To chci do předních... ehm ok... ok.. :D

Aaaa to nej na konec ROLFHARTGE >>> http://www.rolfhartge.de/en/products/
15. 5. 2019 19:36
Základní verze bude bez displayů
Takže já si na rozdíl od Vás koupím tu verzi bez displejů.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CICERO
15. 5. 2019 23:27
Re: Základní verze bude bez displayů
Analogove porno s budíčkama a rafikama !!! To chceš !!! A manuál, žvejk žvejk, dráhy řazení dlouhé, jak průvod na pohřbu jednoho kolotočáře... Ale přesně na téhle ´´analogovější´´ verzi si smlsne nová škoda skála ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku