Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

a co jako?
| 17. 5. 2019 20:13
nejakej bl*becek natocil boleslavskej hnuj.
IQ..
| 17. 5. 2019 21:59
Musím se smát komentářů hlupáku... Každý člověk hani to své či svoji značku ale ve směs je vše stejné jen na venek jiné.. Pracuji mnoho let automobilovém průmyslu a vím čeho kolik atd. Dene vidím a projde kolem mě tolik dílů a věci ze už o autech mluvit nechci. Firma kde pracuji dělá vše co si automobilka řekne či jakou kvalitu a kde. Renault, Peugeot, Citroën, Vw, Skoda, Hyundai, mazda, a dal mohu pokračovat.. Když někdo řekne mám kvalitní auto než já tak se jen smeju či usmeju a duchu si řeknu když bys věděl to co já tak neplacas kraviny.. No ale na to si každý musí přijít sám.
Re: a co jako?
| 18. 5. 2019 07:23
Když pominu ten hnůj, tak proč blbeček? To může napsat jenom skutečný blbec.
Re: Re: a co jako?
| 18. 5. 2019 15:17
brotoze blbce ten blbecek drzi v ruce mobil a nataci
Pán si točí krajinku...
| 17. 5. 2019 20:52
A nějakej zemědělec z Agroholdingu ho problikne,pak agresivně předjede, bo si myslí, že řídí rudej prapor fčipu na prominentních cedulkách...... No, něco na tom bude... Už se té tuposti ofčanů nedivím... :-! 8-s >:-[] :yes: Volit menší zlo znamená tohle?! ZLATA ŘADOVA ČERPADLA MOTORPAL :D hyéééé hyéééé
Octavia
| 18. 5. 2019 07:06
No zatial nič moc.Vyzerá dosť natiahnutá ako Scala povedzme taký jazvečík.
Standa mlátí prázdnou slámu...
| 18. 5. 2019 07:40
...dvakrát v zásadě stejný příspěvek nežerou ani škodanadšenci a tak se tu realizuje impotentní výkřikář Holden s psychicky narušeným politickým pindalem.

To je úpadek hoši... ;-\
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
| 18. 5. 2019 07:56
Totální. Nic se nezměnilo, graficky je to naprosto nepřehledné a jak to tak pozoruji, tak někteří skalní přispěvatelé už úplně zmizeli. Ještě by to chtělo zrušit povinnou registraci a dílo bude dokonáno. Stačí se podívat na tu diskusní žumpu v autorevue.cz.
Re: Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
| 18. 5. 2019 08:27
Nemáš tam i svou kopii, jen po lobotomii? Ano, psal jsem několikrát Honzovi M, ale vykašlali se na to, i tady se bohužel rozšiřuje žumpa á la autoforum.
Re: Re: Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
| 18. 5. 2019 08:41
Byl jsem tam dříve sám, ale jeden, pozná se podle pravopisu, se začal podepisovat jako já. A nakonec ještě další. Poznají se snadno, podle alergie na škodovky. Ani registrace tam není nic platná, klidně můžeš použít nick registrovaného. Prostě bordel.
| 18. 5. 2019 08:13
Konzervatismus vyznavacu skodovackych veteranu je obdivuhodny.. Stale stejne auto se stale stejnym jmenem. Hezke, opravdu hezke
Re: Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
| 18. 5. 2019 08:24
Vždyť je to pod lepicí páskou. Věřím, že bude opět na špičce třídy, jen sem dát do headline dvakrát to samé mza dva dny je projev hlouposti.
| 18. 5. 2019 10:31
Neboj, tych "nahodnych" snimkov bude este tak na 17 clankov.
| 22. 5. 2019 15:13
Opět ? Však je na chvostu. Technicky. Možná v ČR se hodně prodává, protože pro firmy je levná. Jinak si to nikdo nekupuje a prakticky cokoliv se prodává lépe.

Drahé auto pro chudé a blbé lidi.
| 18. 5. 2019 15:21
Právě taky si myslím, že umělé rozdělení článku na dva je spíše kontraproduktivní. Ale věnovat energii nápravě Machalova erozivního faceliftu, to ne-e. Video a fotky, měli to dát najednou a přidat nějaké technické informace. Tady hry dneska ukážeme zezadu ze 100m a za týden zezadu z 80m nebaví asi nikoho. To by šlo někde v Severní Koreji, kde je auto vzácnost. Tady dokud se to ve městěch už do ulic někdy ani nevejde lidé trpělivost nemají. Ani když půjde o Oktávku kombi.

Ohledně auta težko říct, moc o ní nevím. Ale mám rád větší rozdíly mezi genracemi. Dokud tady přihnou plechy jinak, pozmění v menu nějakou funkci a máme mít pocit nového auta. Tak já osobně teda nemám a pokud není staré v dorasované kondici, tak je v mých očích defakto stejné. Takže nahrazení Rapida Scalou ano, tady z O3 na O4, nooo uvidíme.
| 20. 5. 2019 08:35
Tak... já nevím... čistě kvůli tobě... mohli bychom si třeba připomenout ten převratný článek před uvedením Octy 3, kdy mělo auto.cz z důvěryhodných leč tajných zdrojů informaci, že nebude 1.2TSI (a není to ani technicky možné), skončí RS a tak :-)
SCOUT
| 22. 5. 2019 09:31
Podla zdvihnuteho podvozku ide o verziu Scout.
Mnoho povyku pro nic
| 22. 5. 2019 15:12
Auto pro plebs, co to dostane ve firmě a nemá na vlastní. Ale musí mít pocit,že jezdí něčím výjimečným.

Jiná auta jsou mnohem zajímavější, než tyto zastaralé německé žuky. Lidí co mají potřebu se dívat na Octavii v placených špionážních článcích se upřímně bojím.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku