Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Octavia IV zachycena ještě jednou. Tentokrát na videu

Po českých silnicích už se prohání testovací prototyp Octavie čtvrté generace, jež se světu představí koncem letošního roku. Po sérii fotek pro vás máme ještě jedno video.
Zpět na článek
17. 5. 2019 20:13
17. 5. 2019 21:59
18. 5. 2019 07:23
18. 5. 2019 15:17
18. 5. 2019 07:06
22. 5. 2019 09:31
Avatar - holden2
17. 5. 2019 20:13
a co jako?
nejakej bl*becek natocil boleslavskej hnuj.
Rozbalit vlákno
3
17. 5. 2019 21:59
Re: IQ..
Musím se smát komentářů hlupáku... Každý člověk hani to své či svoji značku ale ve směs je vše stejné jen na venek jiné.. Pracuji mnoho let automobilovém průmyslu a vím čeho kolik atd. Dene vidím a projde kolem mě tolik dílů a věci ze už o autech mluvit nechci. Firma kde pracuji dělá vše co si automobilka řekne či jakou kvalitu a kde. Renault, Peugeot, Citroën, Vw, Skoda, Hyundai, mazda, a dal mohu pokračovat.. Když někdo řekne mám kvalitní auto než já tak se jen smeju či usmeju a duchu si řeknu když bys věděl to co já tak neplacas kraviny.. No ale na to si každý musí přijít sám.
18. 5. 2019 07:23
Re: IQ..
Když pominu ten hnůj, tak proč blbeček? To může napsat jenom skutečný blbec.
Avatar - holden2
18. 5. 2019 15:17
Re: IQ..
brotoze blbce ten blbecek drzi v ruce mobil a nataci
Avatar - CICERO
17. 5. 2019 20:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - hugino
18. 5. 2019 07:06
Octavia
No zatial nič moc.Vyzerá dosť natiahnutá ako Scala povedzme taký jazvečík.
Rozbalit vlákno
0
18. 5. 2019 07:40
Standa mlátí prázdnou slámu...
...dvakrát v zásadě stejný příspěvek nežerou ani škodanadšenci a tak se tu realizuje impotentní výkřikář Holden s psychicky narušeným politickým pindalem.

To je úpadek hoši... ;-\
Rozbalit vlákno
9
18. 5. 2019 07:56
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Totální. Nic se nezměnilo, graficky je to naprosto nepřehledné a jak to tak pozoruji, tak někteří skalní přispěvatelé už úplně zmizeli. Ještě by to chtělo zrušit povinnou registraci a dílo bude dokonáno. Stačí se podívat na tu diskusní žumpu v autorevue.cz.
18. 5. 2019 08:27
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Nemáš tam i svou kopii, jen po lobotomii? Ano, psal jsem několikrát Honzovi M, ale vykašlali se na to, i tady se bohužel rozšiřuje žumpa á la autoforum.
18. 5. 2019 08:41
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Byl jsem tam dříve sám, ale jeden, pozná se podle pravopisu, se začal podepisovat jako já. A nakonec ještě další. Poznají se snadno, podle alergie na škodovky. Ani registrace tam není nic platná, klidně můžeš použít nick registrovaného. Prostě bordel.
Avatar - Zetti
18. 5. 2019 08:13
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Konzervatismus vyznavacu skodovackych veteranu je obdivuhodny.. Stale stejne auto se stale stejnym jmenem. Hezke, opravdu hezke
18. 5. 2019 08:24
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Vždyť je to pod lepicí páskou. Věřím, že bude opět na špičce třídy, jen sem dát do headline dvakrát to samé mza dva dny je projev hlouposti.
Avatar - Beefcake
18. 5. 2019 10:31
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Neboj, tych "nahodnych" snimkov bude este tak na 17 clankov.
22. 5. 2019 15:13
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Opět ? Však je na chvostu. Technicky. Možná v ČR se hodně prodává, protože pro firmy je levná. Jinak si to nikdo nekupuje a prakticky cokoliv se prodává lépe.

Drahé auto pro chudé a blbé lidi.
Avatar - rokyta.p
18. 5. 2019 15:21
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Právě taky si myslím, že umělé rozdělení článku na dva je spíše kontraproduktivní. Ale věnovat energii nápravě Machalova erozivního faceliftu, to ne-e. Video a fotky, měli to dát najednou a přidat nějaké technické informace. Tady hry dneska ukážeme zezadu ze 100m a za týden zezadu z 80m nebaví asi nikoho. To by šlo někde v Severní Koreji, kde je auto vzácnost. Tady dokud se to ve městěch už do ulic někdy ani nevejde lidé trpělivost nemají. Ani když půjde o Oktávku kombi.

Ohledně auta težko říct, moc o ní nevím. Ale mám rád větší rozdíly mezi genracemi. Dokud tady přihnou plechy jinak, pozmění v menu nějakou funkci a máme mít pocit nového auta. Tak já osobně teda nemám a pokud není staré v dorasované kondici, tak je v mých očích defakto stejné. Takže nahrazení Rapida Scalou ano, tady z O3 na O4, nooo uvidíme.
Avatar - Emel
20. 5. 2019 08:35
Re: Standa mlátí prázdnou slámu...
Tak... já nevím... čistě kvůli tobě... mohli bychom si třeba připomenout ten převratný článek před uvedením Octy 3, kdy mělo auto.cz z důvěryhodných leč tajných zdrojů informaci, že nebude 1.2TSI (a není to ani technicky možné), skončí RS a tak :-)
Avatar - LEGOPARK
22. 5. 2019 09:31
SCOUT
Podla zdvihnuteho podvozku ide o verziu Scout.
Rozbalit vlákno
0
22. 5. 2019 15:12
Mnoho povyku pro nic
Auto pro plebs, co to dostane ve firmě a nemá na vlastní. Ale musí mít pocit,že jezdí něčím výjimečným.

Jiná auta jsou mnohem zajímavější, než tyto zastaralé německé žuky. Lidí co mají potřebu se dívat na Octavii v placených špionážních článcích se upřímně bojím.
Rozbalit vlákno
0