Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vskutku zajímavé...
| 20. 5. 2019 16:29
Než přijde, Národovec s 20+ tunovým kamionem,ale já jim tu blízkou budoucnost nekazím, jenom se pořád divím... :-) Nojo… stále jsem: Divák :D Ale scénka pěkná ;-) Má to nějaké slabé místo? :D Ehm... Víme, žejo… :-) Ale ten trend tatínků na mateřské je pěknej, moc hezky se to povedlo, :D Tož a to nemyslím nějak zle anti unijně... Jedna německá organizace to dělala podstatně hůř, tam jsem se dozvěděl, že děti děkují maminkám, že nejsou tatínci... fňuk… DivnáDoba, kapesníček mi nestačí... A to si vemte, že je to MERCEDES a ten,patří všem a možná trochu Němcům... Rada na Závěr! Kupte si trochu akcii Daimleru, ať jakože máte ten pokrok v rukou a možná budete v příští reklamě globální hvězdou na velkoplošných obrazovkách od New Yorku přes Dubai po Shanghai...

Chavéééz
Re: Vskutku zajímavé...
| 20. 5. 2019 17:46
Já jsem pro změnu zklamán z nevyužitého potenciálu. Tatínek měl jet pro dalšího tatínka a děťátko není kudrnatý černoušek :-(
Re: Re: Vskutku zajímavé...
| 20. 5. 2019 17:59
:D :D :D 8-s :yes: :yes: Ale co bys chtěl víc, vždyť... Na konci šla ´´Gréta Thunbergová´´, z chodníku na klasicky, mezi zaparkovanýma autama… Měla štěstí... Daimler ji zachránil, může jít dál... potenciálně volit a chránit... :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku