Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

nová Supra....
| 22. 5. 2019 17:22
.... nedávno jsem se nudil tak jsem kouknul na tohle: https://www.youtube.com/watch?… - nijak jsme se o to auto nezajímal a hodně mě překvapilo a zklamalo, že to technicky vychází z BMW.... a nešlo by až tak o to železo, ale že zásadně přejatý i interiér, to jsem docela čuměl..... ;-\ Netuším jaké jsou prodeje, ale podle toho videa mi to auto připadá jako mrtvě narozené dítě.....

Naopak s tou starou Suprou jsem do aleluja jezdil v Need for Speed 1 (stejně jako s Diablem, Ferrari 512TR, Corvettou atd.), takže to mám v podvědomí vypálené jako naprostou legendu.... :-)
Re: nová Supra....
| 22. 5. 2019 21:12
Je to sraněc… 8-s Bezpohlavní predátor a vykradená almara BMW Gmbh... :D
Co sme si Zvolili, to sme si...
Jediné, co zustalo odnich (JPN), MX-5 a 370Z ...ještě dojezd aktuálních generaci a pak? Turba? Hybrid? Děkuji... :-)

Dnes a zítra pořádné řidičské auta co se mužou nazvat plnohodnotnými sportovními auty jsou jen 2....

911 GT3 Manual 991.2 / 992
370Z Manual

A pozítří? My už tu nebudem…

24-25.5.2019 celostátní referendum o státní příčetnosti a schopnosti tam jít = kdo tam pujde a jak dopadne výsledek = Podle toho by vypadali i následující referenda kdyby byla umožněna, cítím ZABAVU A VE VZDUCHU... (žeby deštíček a nasranost zvedli volební učast? )
Koupíme ponorku? Na socialně sexuální experiment? Nemusíme!!!! Pokud Ste z MORAVE stačí project čtyře staniše metra a pak dať zaznam na Jutub a bude te mýt ooOOO :D
Cesta
| 22. 5. 2019 22:35
Tady to bude možná do budoucna určitá cesta. S novými eco-normami v EU 2021 a 2030 skončí veškerá zajímavá sportovní auta. Takže mít to starší a fabrika, ač jej už nebude moct vyrobit, čas od času udělá díly - převodovky, motory atp.
Re: Cesta
| 22. 5. 2019 22:37
SOJUZ... DA

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku