Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota pomůže majitelům starších generací Supry. Oživí výrobu náhradních dílů

V posledních měsících se hodně hovoří hlavně o nové Toyotě Supra páté generace. Teď však přišla řeč i na ty starší.
Zpět na článek
22. 5. 2019 22:35
22. 5. 2019 22:37
22. 5. 2019 17:22
nová Supra....
.... nedávno jsem se nudil tak jsem kouknul na tohle: https://www.youtube.com/watch?… - nijak jsme se o to auto nezajímal a hodně mě překvapilo a zklamalo, že to technicky vychází z BMW.... a nešlo by až tak o to železo, ale že zásadně přejatý i interiér, to jsem docela čuměl..... ;-\ Netuším jaké jsou prodeje, ale podle toho videa mi to auto připadá jako mrtvě narozené dítě.....

Naopak s tou starou Suprou jsem do aleluja jezdil v Need for Speed 1 (stejně jako s Diablem, Ferrari 512TR, Corvettou atd.), takže to mám v podvědomí vypálené jako naprostou legendu.... :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CICERO
22. 5. 2019 21:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CHerokee
22. 5. 2019 22:35
Cesta
Tady to bude možná do budoucna určitá cesta. S novými eco-normami v EU 2021 a 2030 skončí veškerá zajímavá sportovní auta. Takže mít to starší a fabrika, ač jej už nebude moct vyrobit, čas od času udělá díly - převodovky, motory atp.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CICERO
22. 5. 2019 22:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.