Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Renault Laguna Sedan (nové fotografie)

Intenzivní zimní testování v Norsku znamená, že Renault s Lagunou Sedan počítá...Zde jsou nové fotografie.
Zpět na článek
19. 2. 2008 08:13
neregistrovaný "Škodováček"
19. 2. 2008 08:47
19. 2. 2008 09:04
neregistrovaný "briza_kteremu_ten_ididotsky_syst"
19. 2. 2008 09:16
neregistrovaný "Jaj"
19. 2. 2008 10:09
anonym
19. 2. 2008 08:53
neregistrovaný "Hooonza"
19. 2. 2008 16:49
19. 2. 2008 09:26
neregistrovaný "Ada je zase tady"
19. 2. 2008 09:35
neregistrovaný "kuko"
19. 2. 2008 09:45
anonym
19. 2. 2008 11:09
neregistrovaný "Ada je zase tady"
19. 2. 2008 15:47
neregistrovaný "Johnnn"
19. 2. 2008 12:42
neregistrovaný "Vel Satis"
19. 2. 2008 13:19
neregistrovaný "kuko"
19. 2. 2008 14:31
neregistrovaný "Ada je zase tady"
19. 2. 2008 16:47
neregistrovaný "kuko"
19. 2. 2008 09:52
neregistrovaný "rimer"
19. 2. 2008 10:22
anonym
19. 2. 2008 13:52
19. 2. 2008 22:08
neregistrovaný "Vel Satis"
19. 2. 2008 14:52
anonym
19. 2. 2008 14:53
19. 2. 2008 23:26
neregistrovaný "kuko"
20. 2. 2008 07:44
neregistrovaný "Vel Satis"
20. 2. 2008 09:37
neregistrovaný "kuko"
20. 2. 2008 07:44
neregistrovaný "rimer"
20. 2. 2008 07:50
neregistrovaný "Vel Satis"
neregistrovaný "Škodováček"
19. 2. 2008 08:13
Fabia II
Hodně bych ponížil naši Oktávku, takže tenhle paskvil srovnám spíš s Fabií II ale ani na tu prostě tenhle žabožrout nemá. :no:
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Ronault.
19. 2. 2008 08:47
Re: Fabia II
Ty jsi ještě dítě, viď? Protože jen dítěti se může líbit nový škodovácký hračkoidní design, jinak se ho prostě popsat nedá...
neregistrovaný "briza_kteremu_ten_ididotsky_syst"
19. 2. 2008 09:04
Re: Fabia II
Jen ho nech. Nejak si kocovinu z designu nove Fabie lecit musi. :-)
neregistrovaný "Jaj"
19. 2. 2008 09:16
Re: Fabia II
Pokud se bude záď tohoto auta jen trochu podobat této fotce, tak jsi hodně urazil novou Fábii, neboť ta je vedle této hrůzy kráskou na kolech. Ale ona je ta Laguna hnusná i z ostatních stran, tak je to asi schválně, aby to vypadalo symetricky...
anonym
19. 2. 2008 10:09
Re: Fabia II
dete uz do * vsichni s novou fabii. vzdyt to je hruza.. jak to vubec muzete porovnavat s autem o dve tridy nizsim??? teplousi
Avatar - Ronault.
19. 2. 2008 08:48
To už tady bylo
Tenhle článek a na chlup stejné fotky už tady byly...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Hooonza"
19. 2. 2008 08:53
Záď
Naroubování zádě z Bentley Continental je navýsost odvážný designérský počin...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ronault.
19. 2. 2008 16:49
Re: Záď
No ono to naroubovali v nějaké redakci, nejspíše FR časopisu a je zbytečné se nad tímto pozastavovat ;-)
neregistrovaný "Ada je zase tady"
19. 2. 2008 09:26
Bože, to je zase hnus
Toho je schopný jen výrobce, který se zove rendlík a syn. Pro budoucnost téhle firmy by udělali nejlépe, pokud by v licenci začali vyrábět nějaká japonská, korejská, švédská, nebo německá auta.
Rozbalit vlákno
11
neregistrovaný "kuko"
19. 2. 2008 09:35
Re: Bože, to je zase hnus
ano! do každé rodiny jeden fauvé, do proletářských rodin šáde....

I když mám pro novou Lagunu III celkem slabost, myslím, že tenhle sedan se jim úplně nepovedl. No ale proti gustu...
Spíš jsem zvědav na nový Megane III.
anonym
19. 2. 2008 09:45
Re: Bože, to je zase hnus
myslim si, že se naopak povedl, u renaultu je to prostě o chvilce zkoumání a nakonec zjistíš, že je to po nějaké době supr auto, co se týče designu. Podle mě sedan bude hezčí než hatchback...dejte to mu šanci. Trojkový BMW taky zrovna neoplívá krásou, co se týče zadních světel, když to srovnam s 5tkou nebo 3 coupe.
neregistrovaný "Ada je zase tady"
19. 2. 2008 11:09
Re: Bože, to je zase hnus
No ty asi zase neoplíváš vzděláním 8-s
neregistrovaný "Johnnn"
19. 2. 2008 15:47
Re: Bože, to je zase hnus
V tvém případě bych se neodvážil soudit něčí vzdělání. Napsat "neoplíváš" s měkkým "i"... Hrubka jak vyšitá a do očí bijící. :no:
Avatar - Ronault.
19. 2. 2008 16:50
Re: Bože, to je zase hnus
Nech Ádu, on je náš IT machr co všechno ví a všechno zná... a když něco neví, tak si to vygooglí >:D
neregistrovaný "Vel Satis"
19. 2. 2008 12:42
Re: Bože, to je zase hnus
Hnusem jsou pouze odpovědi pana Ádika. Ve všeobecné rovině.
Nemá cenu stále dokola někomu vysvětlovat co je ještě říkejme spíše vkusné a kde již začíná nevkus.
Pro většinu populace je naprosto nezajímavé téma řešit rozdíl mezi uměním a kýčem.
Jen malý příklad. Je větším uměním mít na zahradě sochu od akademického sochaře, nebo trpaslíky a nablejskané koule?
Subjektivně Lagunu III hodnotím po designové stránce velmi vysoko, včetně interiéru. Čas ukáže její úspěšnst.
Sedan, vycházející z její platformy ještě neexistuje a už čtu o jejím hnusu.Opravdu erudované názory. Bravo chlapci. :yes:
neregistrovaný "kuko"
19. 2. 2008 13:19
Re: Bože, to je zase hnus
Renault znova dokázal, že jeho dizajn je originální. Není to ta nudná konzervatinví šeď. To je vidět i z reakcí - někomu se líbí hodně, někomu vůbec. Tak je to v pořádku, vyvolává to emoce. Laguna III v liftbacku se mi líbí hodně, Grandtour jsem trochu sklamán ze zadní části (ale je pravda, že jsem ho viděl jenom chvilku v autosalonu) a tenhle sedan podle té jedné fotky mě zatím neoslovil. Uvidíme jaké to bude "live"
Interiér je fakt parádní. Ten se mi líbí moc a moc.
Jenom se divím, že zatím ještě někdo na základě té jedné fotky (pardon, i s tím maskovaným zjevem je jich tam myslím 5) nevyvodil závěr, že to bude poruchový křáp, který bude stát furt v servisu ;-)
neregistrovaný "Ada je zase tady"
19. 2. 2008 14:31
Re: Bože, to je zase hnus
Nu o emocich to neni. Design rendliku je spise takovym lekem proti snizenemu zaludku.

O tom, ze to bude v porovnani s jinou produkci poruchove, je uz zbytecne psat. Kazdemu je to totiz jasne.
neregistrovaný "kuko"
19. 2. 2008 16:47
Re: Bože, to je zase hnus
No konečně Ádo slovo do boje. Se mi zdálo že jsi nějak nesvůj, takové nemastné neslané komentáře doposud, ale koukám, že jsi už zase v kondici >:D
A to že to bude poruchové zjevně jasné nebylo - poprosím tě te opakovat častěji. Možná se pak už i ten můj ubohý Megane II konečně pokazí ;-)
19. 2. 2008 14:58
Re: Bože, to je zase hnus
Ty už si celkom na hlavu, chlape. Ešte si vymýšľať nejakú novú firmu. Rendlík a syn v žiadnom obchodnom registri na svete nenájdeš, takže tvoj príspevok v tejto diskusii je úplne bezpredmetný a mimo tému. >:D
Avatar - Ronault.
19. 2. 2008 16:53
Re: Bože, to je zase hnus
Ádo, Ádo, Ádo... opět jsi prokázal svou zakomplexovanost. Už to tady někdo psal, ale nepřebral Ti majitel Renaultu holku? Kdybys nebyl zakomplexovaný a nereagoval na slovo Renault jako býk na červenou vlajku, tak by sis mohl všimnout, že auto je tak zamaskované, že to není možná ani Renault a fotka není fotka, ale dílo nějaké redakce. Ale to by bylo na IT odborníka moc... :-(
neregistrovaný "rimer"
19. 2. 2008 09:52
boze,to je zase hnus
:yes:
Rozbalit vlákno
0
anonym
19. 2. 2008 10:22
ANGUL
Tak new Laguna III sedan bude taky pekna kara,a ten obrazek se jen skica a real bude lepsi.

a jinak Laguna III Grandtour se stal nej auto roku
Rozbalit vlákno
0
19. 2. 2008 13:52
Otázniky.
O čom to tu trepete? Z jednej zaplachtovanej hrče a Lehmannovej fantázie viete uhádnuť konečné tvary auta? Dávno som sa tak nezasmial, trapoši. >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ronault.
19. 2. 2008 16:47
Re: Otázniky.
Právě toto jsem chtěl podotknout. Redakce hodí fotky auta, které krom FR značky a podobných předních světel ani nenasvědčuje, že by mohlo jít vůbec o Renault, k tomu hodí jedno dílo z francouzského motoristického časopisu, které může být kilometry vzdáleno od reálu a banda trapáků, kteří si musí najít nějaký snadný cíl, tady blije svoje názory. Renault je dobrý cíl útoku i pro totálního idiota, stačí napsat že má ve znaku. Ti co přemýšlejí hlavou si uvědomí, že stejný článek i humbuk pro nic už tady byl.
neregistrovaný "Vel Satis"
19. 2. 2008 22:08
Re: Otázniky.
Já začínám mít malinko tušení, že Laguna III jako taková, rozumějme ve všech podobách co již existuje a teprve bude existovat, může potenciálně slušně zamávat s trhem ve střední.
Nepředjímejme, nepřechvalme,avšak buďme ve střehu.
A Ádikovi a všem podobným bych rád vzkázal jedno jediné.
Pakliže vaše automobilové srdce tluče pro jiné hodnoty a neumíte pokud možno objektivně posuzovat, neplivejte na záda druhým. Vám to taky nikdo nedělá. Trochu slušnosti a hlavně tolerance pánové. Díky.
:yes:
anonym
19. 2. 2008 14:52
Co je pod plachtou
No neviem ale tak sa mi zda mozno testuje este aj nieco ine.
Najme zadna naprava sa mi zda prilis zdvihnuta a rozchod ako keby
o cislo vecsi. Spy-novinari co vi na to, nie je to nahodou platforma 4x4 pre Lagunu? Teda okrem ineho.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - dochtor
19. 2. 2008 14:53
disky
Pre mňa je na LaguneIII podstatná zmena rozteče na neeurópsku :-) mieru 5x 114,3 . Dohady o zaplachtovanej mule sú smiešne.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dylan McKay
19. 2. 2008 20:23
Přehlídka ubožáčků
Zase vidím článek o Renaultu, a už jsem věděl co se tady pod diskusí sejde za verbež...

Tak ještě jednou- měl jsem 13 Renaultů a maximální spokojenost!

BARAVO RENAULT! :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kuko"
19. 2. 2008 23:26
Špatně!
Šviháku, šviháku. To sis navařil! Veřejně pochválit Renault! To tě budou zítra cupovat a stahovat z kůže za živa. To je ještě větší hereze a hřích než se negativně vyjádřit o produkci z Reichu! I když v tvém případě dostává statistika pořádně zabrat - skuste někdo vypočítat pravděpodobnost, že jeden člověk 13x za sebou narazí na neobvykle spolehlivý a nekazový kus z toho množství braku co Renault vyprodukuje...
Měl by sis vsadit sportku, zjevně máš velkou dávku štěstí ;-)
Off Topic - nemáte někdo z Prahy skušenosti se servisem AutoVašenda na P9? Na renaultforum jsem zatím četl samé pozitivní reakce. (ano, musím znova do servisu, tenhle rok už podruhé! Prvně mi vykradli vůz - rozbité okno u řidiče + poškozený rám - a teď mě čeká každoroční přezutí na letní gumy + výměna oleje) :-)
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Vel Satis"
20. 2. 2008 07:44
Re: Špatně!
Tak to jsi samej servis KUKO. Prostě další plečka v řadě. Ostatně v případě aut značka Renault nic nového. Naopak cokoliv pozitivního člověka ohromí, no ale po zralé úvaze musí zcela racionálně vyvodit jediný závěr.Vyjímky potvrzují pravidla.
Auto Vašenda neznám. Jezdím do Autoavant (samozřejmě pořád, takže tam vlastně bydlím) to jen aby Ádíkové byli v klidu a tam je vše naprosto O.K.
neregistrovaný "kuko"
20. 2. 2008 09:37
Re: Špatně!
tak já jsem zatím jezdil na Zličín, kde jsem byl na 100% spokojen, ale už mám po záruce a tak bych možná nějakou tu korunu rád ušetřil. Přece jenom ta hodinová sazba v autorizovaném servisu je pálka :-( , ale zas myslím že to je běžný i v servisech jiných značek
Avatar - Dylan McKay
20. 2. 2008 17:47
Re: Špatně!
Vel Satis, já jezdím do Dispo Praha na Bráníku, do Nebřehovic u Strakonic nebo do HB Rent Mariánské Lázně. V Autoavant mi zmršili Avantime, odflákli opravu laku, na nárazníku nechali otřepy a zašpnili světlý interiér od oleje. Nikdy víc jsem tam nejel...
Avatar - Dylan McKay
20. 2. 2008 17:43
Re: Špatně!
kuko, no já sportku nevsázím, vlastně jednou sázel kolega, tak jsem si taky vyplnil tiket, a vyhrál jsem 500 Kč. Mám napsaných 6 čísel, už se je asi měsíc chystám vsadit, ale čekám na větší výhru... ;-)
Za ni si pak koupím 14tý Renault... :-!
neregistrovaný "rimer"
20. 2. 2008 07:44
stastie a kuko
bravoooo.aj ja som dalsi stastlivec,mal som 3 kanga,2 laguny a ziadny problem,to som si dovolil napisat chvalu na renault,zasluzim si min.nejaky trest.apropo spolahlivost mam priatela co pracoval pre adac a len smiesni ludia budu verit tomu ze hovoria pravdu.ale v niecom su naozaj vynimocny,dokazali ako jediny na svete pri losom teste prevratit logana na strechu takze pani z adacu klobuk dolu!!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Vel Satis"
20. 2. 2008 07:50
Re: stastie a kuko
Proto se tak prodávají. Každý, včetně rozmazlených západoevropanů chce přeci auto, které se v zatáčce převrátí na střechu néééééééééééé.
Zakázat jejich výrobu. Co jejich. Zakázat výrobu všech aut, krom německých. Prostě konečné řešení otázky výroby neněmeckých aut.