Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Máte doma Škodu Favorit? Možná jste boháči! Ceny letí nahoru!

Škoda Favorit se stává veteránem a její ceny rostou vzhůru. Jaké kousky mají nejvyšší hodnotu?
Zpět na článek
29. 7. 2019 00:17
auto
Po mém dědečkovi jsem nedávno zdědil garážovaného favorita - jedno auto už mám, takže jsem jej vystavil na https://www.biginzerce.cz/ a do pár dnů se mi ozval zájemce, který mi za vůz byl ochotný dát 100 000 korun. Myslím si tedy, že o staré škodovky je opravdu zájem.
Avatar - Machýrek
30. 5. 2019 18:44
Re: Všichni se mi smáli...
Počkej ještě 20 let ;-)
Pak na tom trhneš majlant.
Avatar - Londonbridge
30. 5. 2019 18:20
Bohaci
Co vysvetluje presne pojem bohaci? Kolko penazi alebo majetkov maju bohaci? pocitam ze vo Filipinach ,Vietname ,Somalsku atd. oproti EU to moze byt ina hodnota. Ta plechovka nas posle za vodu? WTF... :-!
Avatar - rokyta.p
30. 5. 2019 16:38
To je zase info
50tis a je bohac? V tom pripade by me zajimala cena a typ auta nebohateho redaktora >:D
Avatar - Ronault.
30. 5. 2019 15:45
Re: Boháč s 50 litry v kapse
Hele, ten vrak si vyprosuju, ale jinak souhlas >:D
Avatar - KANKUNEN
30. 5. 2019 13:55
Re: Tak už máme jasno, proč je kvalita článků na takov
MY Toper. Tri sestry.
Avatar - Googlit
30. 5. 2019 13:48
Boháč s 50 litry v kapse
Pokud je člověk s vrakem v hodnotě 50-100 tis. Kč u autora článku boháč, tak se začínám obávat o to z které země jsou ty články na auto.cz vlastně psané. Indie, Severní Korea? No určitě to nepíše nikdo z Česka, protože prodejem takového vraku by si nevydělal ani na rok plateb minimálního sociálního a zdravotního pojištění, natož aby měl na platbu odpadů nebo čehokoliv dalšího.
Avatar - Ronault.
30. 5. 2019 13:09
Všichni se mi smáli...
...a teď jsem milionář :-! >:D

To určitě, 100 000... reálně jsou ty nej nej nej za 50...a ještě jestli se najde kupec
Avatar - Ozzman
30. 5. 2019 12:13
Re: Keď mám
>:-[] Přestávám :D Ale zase, když jsem teď ten boháč, tak si koupím havanu a jdu se projet na favoritu po městě :D
Avatar - speedfred
30. 5. 2019 12:11
Re: Keď mám
:-) Ja som ti vravel nehul,stojí to dengy a aj zdravie!
Avatar - 3_diamanty
30. 5. 2019 11:47
Re: Keď mám
a kebyze mas aj ediciu sportline tak si uz hotovy milionar >:-[]
Avatar - Ozzman
30. 5. 2019 11:11
Re: Keď mám
Já mám taky jeden ! V plné palbě a fmetle!


Jdu si připálit Masarykem !
Avatar - 3_diamanty
30. 5. 2019 10:29
Re: Keď mám
jasne .... zalezi jak sa k tomu postavis... :D
Avatar - 3_diamanty
30. 5. 2019 09:13
Re: Tak už máme jasno, proč je kvalita článků na takov
urcite maju na mysli nejaky super zachovaly kusok od nejakeho dedka ktory s tym jazdil len k doktorovi a do kostola :D ... ale kolko je takych kuskov ... navyse ani tie nebudu za nejake strasne prachy na dnesne pomery suhlas... pokial by aj takyto zachovaly tip top kusok stal ( teraz len tak optimisticky tipnem ) aj 2000 eur tak bohac z toho clovek nadalej nebude ... suhlas....

my sme pred dvoma rokmi nasu vtedajsiu 16 rocnu feldu predali doslova uz za par stovak jednemu mlademu fandovi ktory zbieral feldy a nejak si ich hyckal a upravoval ... videl ze nasa nie je moc zjazdena tak bol rad jak slniecko... lebo skutocne mala len nieco vyse 100 000 km ale stejne uz hodnotu na trhu aut nemala ziadnu navyse bolo uz tam aj par zadrhelov ( ktore sme mu vysvetlili ... motor chladenie vyfuk tlmice negungujuce jedno zadne biele svetlo nad zadnou poznavacou znacku a pod .. na stk ale staci ked svieti aj jedno .. vyskusane .. problem bol vzdy aj aj s emisnou ... vecne sme len tak tak precahdzali... nieco tam vzdy robilo paseku dodnes nevieme presne co ) ale aj tak bol nakoniec rad ze ju ma .... akurat my sme potom tyzden smutili..... ale tak to uz raz chodi ked uz ma clovek k niecomu vztah a zrazu sa toho vzda... a obcas mi je za nou smutno este aj dnes
Avatar - wakantanka
30. 5. 2019 09:02
Re: Tak už máme jasno, proč je kvalita článků na takov
toš ... su bohač ? ...su :D
Avatar - KANKUNEN
30. 5. 2019 08:45
Tak už máme jasno, proč je kvalita článků na takové úrovni
Auto.cz platí tak, že když máš 50t jsi boháč. :-!