Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Octavia IV vykreslena podle špionážních fotek od vás. Jak se vám líbí?

Novou generaci mladoboleslavského bestselleru očekáváme závěrem letošního roku. Špionážní snímky a nezávislí grafici však už teď ukazují, jak asi bude novinka vypadat.
Zpět na článek
3. 6. 2019 17:13
3. 6. 2019 17:43
3. 6. 2019 19:47
3. 6. 2019 21:12
3. 6. 2019 19:25
3. 6. 2019 19:49
3. 6. 2019 19:49
3. 6. 2019 21:20
3. 6. 2019 21:35
Avatar - CICERO
3. 6. 2019 16:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
3. 6. 2019 17:13
zaklad
tipujem zaklad na 6 decovy dvojvalec s troma vyvazovacimi hriadelmi a vypinanim vsetkych valcov
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
3. 6. 2019 17:17
superbovske linie
novej octavke budu slusat ... :yes:
Rozbalit vlákno
5
Avatar - CICERO
3. 6. 2019 17:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
3. 6. 2019 17:33
Re: superbovske linie
tu rozdiel este vidiet... ale je pravda ze posobi to uz unifikovanejsie ako sucasny model ... ta tornado linka je vsak hodne nakazliva ... kusok som sa jej bal ale nakoniec mi pride ze je asi aj dobre ze ju mame skoro na kazdej skode... pasuje mi tam coraz viac :yes:

mne pride z foto ze kasna posobi kompaktnejsie ako sucasny model ( aj ked to znacnej miery asi za to moze ta muskulaturna pocitacova foto -- real stale este nepozname ) ... a vobec by som sa nepohneval keby sa nova octavka trosku skratila a nenahanala passat a vlastne tak nepriamo aj superba... lebo medzi fabiou a octaviou je dnes uz tak masivny rozdiel ( aj rozmerovo) ako nikdy predtym.. rovnako rozdiel medzi octavkou a superbom je pre zmenu dnes uz najmensi rozdiel v doterajsej historii oboch modelov ... a zase mat dva modely ktore sa budu lisit len o nejakych 20 centi a budu pomaly v tom istom segmente je k comu dobre... a teraz este k tomu tu mame aj novu scalu... no je to tam uz docela prehustene panecku ... ale osobne pevne verim ze nova octavka sa "skrati" aspon o 5cm .... aj proporcne by jej to len pomohlo ( lebo sucasny zadny previs je tusim najvacsi v jej historii a neposobi dobre pomaly ani na 18tkach ... kombik to este ako tak skryje tou zadou ale lift https://img2.auto.cz/…ull/3952693_.jpg je priserne az umelo kuform natiahnuty .. a ani RS na velkych kolach na zadok neposobi v lifte dvakrat pekne https://img2.auto.cz/…ull/3958162_.jpg ) ....par centi novy model skratit ( razvor k tomu aspon o 2-3cm naopak zvacsit ) a vsetko moze byt proprocne hned inak :yes:ä
Avatar - rohYpnol
3. 6. 2019 20:28
Re: superbovske linie
Pokud by měl render odpovídat, tak napíšu stěží průměr. Designové rysy Superbu, vzadu světla líznuté Scalou...

Naštěstí jako obvykle render nevypovídá o budoucí podobě vůbec nic ;-)
Avatar - Hammunasakra
3. 6. 2019 23:21
Re: superbovske linie
K naší diskuzi = eště si myslíš že Venezuela ví jak na to https://www.byznysnoviny.cz/…ard-privatizace/ a aktuálně https://investice.finance.cz/…0-9-miliardy-kc/ nebo ti už došlo = že prostě kecá ;-)

Je to ve straně ověřená praxe = používal jí už "zdroje tu sou" bajkař :-)
Avatar - rohYpnol
4. 6. 2019 19:04
Re: superbovske linie
Znovu - mícháš hrušky s jabkama. Současná vláda rozhazuje. Souhlas. Stojíme před recesí, ekonomické ukazatele se horší...

Ale to nemění nic o tom, co jsem napsal. Ty věci se nevyvrací. Venezuela v té debatě jasně navrhla nějaká opatření, kde brát. Že z toho zatím nic není, je fakt. Že vláda rozdává už teď je taky fakt. Že ten uznávaný volební skokan nedokázal na nic reagovat a plácal jen samé prázdné a bezbřehé obecné moudra je také fakt.

Z druhé strany - nejhorší období bylo období škrtů za experta Kalouska, ministra financí co získal nejedno ocenění... Stát na dně, ale ministr se zlatou plaketou... Já raději opak :-!
3. 6. 2019 17:43
kópia
Kópia i30 spredu, kópia lexusu vzadu.

Vidiet, ze novy dizajnéri to velmi nevedia.

Shitovy motor 1.5 tsi, slaby 1.6 tdi s 5st manuálom.

Ale snad sa este nejaky vytrvalec zákazník nájde ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - twistedTSD
3. 6. 2019 19:47
Re: kópia
Ještě jsi ji ani neviděl, ale už víš, že bude úplně na ho*no. Co k tomu říct, asi nic.
Avatar - Hammunasakra
3. 6. 2019 20:04
Re: kópia
Nepíše na *** = píše kopie = což je trochu pravda ;-)
Avatar - twistedTSD
3. 6. 2019 21:12
Re: kópia
Trochu = v čem prosím? Nemluvě o tom, že se bavíme o malůvce.
3. 6. 2019 18:55
Základ tohoto návrhu ve faceliftovém Superbu...
Je sice pravda, že se má nová Octávka nějakým způsobem podobat Superbu, ale nevěřím, že to bude až takto provedená kopie.
Není nejmenší důvod, aby pro auto, které se bude vyrábět dalších 8 let, cca do 2028, použila Škodovka tvary, vyvinuté někdy kolem roku 2012... (vysvětlivka - premiéra Superbu III 2015, návrh tři roky před premiérou).
Navíc někde zaznělo, mám dojem že z oficiálních úst, že Octávka IV bude mít "určitým způsobem" dělená přední světla, i když to nebude jako u Octávky III... Teď jsou módní všelijaká lomení světel a i výčnělky do světel z nárazníku (např. Peugeot a taky BMW), nechám se tedy "překvapit"....
Nový designér ma k tomu všemu "ohromnou chuť" na změny rukopisu Kabaně, myslím, že i to se projeví...
I když například Škoda Vision iV v jeho podání vypadá jako sen tuningového fandy... krásně uhlazené tvary elegantního návrhu elektrické Škody od Kabaně byly hezčí... A co se mi už hrubě nelíbí, je negativní prolis na kapotě namísto vystupujícího "nosu" dosavadních Škodovek... doufám, že tento prvek se do série nedostane, protože onen vystupující "nos" na kapotě Škodovek je jednoznačnou DNA, kterou měly už Škodovky z padesátých let, včetně Spartaku a později Octávie...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - rohYpnol
3. 6. 2019 19:15
Vidím jen nepovedené retuše
Vidím jen nepovedené retuše Superbu...

Za mě - velice pochybuji, že nástupce překoná stávající 4-okou Octavii...
Rozbalit vlákno
0
3. 6. 2019 19:25
octavia 4
Hlavně, že nemá 4 světlomety. Vypadá nadějně
Rozbalit vlákno
0
Avatar - twistedTSD
3. 6. 2019 19:49
Ovce
Tohle vypadá nadějně. Jen (asi marně) doufám, že si zachová svébytná zadní světla a nespletu si ji z dálky s Corollou.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Beefcake
3. 6. 2019 19:49
Omalovanka
To by celkom slo.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - chalan66
3. 6. 2019 21:20
Hmmm
Mne osobne sa celkom pozdáva . Prvá Octavia čo sa mi naozaj páči. No a ja som tu často kritický k dizajnu automobilov :-)))
Rozbalit vlákno
0
3. 6. 2019 21:35
Určite nie
Tak presne takto nová MBčka "Oktávia" vypadať nebude (čo je len dobre) učite by (škoda-)auto.cz vyzradil ako bude vyzerať "bezceler" z MB. Super auto 1m3 kufor, trojválec 1.0tsi, dvojválec 1.5tsi. Nepochybujem o tom že to bude dobré auto ale len dobré - tak ako v škole, chvalálitebné to nebude ani s prižmúrením oka na to je tu fauveee.
Rozbalit vlákno
0