Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Svezli jsme se Škodou Mountiaq. Je to nejhezčí projekt škodováckých studentů vůbec

Je to už každoroční tradice, že studenti mladoboleslavského učiliště Škoda Auto postaví vlastní, mnohdy dost bláznivý koncept. Mountiaq je dalším takovým, přesto bychom si jej přáli ve výrobě ze všech nejvíc.
Zpět na článek
5. 6. 2019 19:06
5. 6. 2019 19:37
5. 6. 2019 19:42
5. 6. 2019 20:40
5. 6. 2019 19:06
tak lepsi nez
aby fetovali, ikdyz to je splacanina jako kdyby fetovali. skodovka je hnuj pro dobytek. skodovkou jezdis protoze musis. skodovka se nekupuje ale fasuje
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ozzman
5. 6. 2019 19:36
Kardiaq v plavkách
Vypadá to jako parodie na auto pobřežní hlídky v blištivém kabátku :D V pondělí jsem to viděl naživo... klasický Kodiaq Scout a RS jsou jiná káva....
Rozbalit vlákno
0
5. 6. 2019 19:37
Onanie
Ježíši, to je zase onanie nad pseudoškodovkou... Mohli jsme jet max 40, ale při a po akceleraci si auto odfoukne jak osmiválec, uvnitř je zvuk výtečný (fakt je při klidný 40 km/h slyšet motor???), zadek neuskakuje, dokonce Mountiaq zatáčí jako každé jiné auto! Úctyhodné, skvělé, neskutečné. No prostě kára hned do výroby, což se ale nestane.

Tuhle onanii jsem četl už na koncept Rapidu, Octávky... teda pardon, na Vyžny římská nevimkolik za desítky milionů, a vždycky z toho vylezla klasická škodovka.

Ale neškodí si to přečíst, aby si čtenáři udělali obrázek, jak lze vychválit auto, se kterým se vlastně ani nedá pořádně jezdit, natož něco napsat o nějakym testování. Ale je to škodovka, takže vlastně úkol splněn.
Rozbalit vlákno
2
5. 6. 2019 19:42
Re: Onanie
nemci majstri propagandy
5. 6. 2019 20:40
Re: Onanie
Přesně,..PR jako 🐷..škodofka prostřednictvím svých médií prodá i kadibudku
6. 6. 2019 07:10
Mě se to líbí
Nevím co proti tomu konceptu máte? Mě se to líbí, jde o nejhezčí a nejpovedenější studentský projekt za poslední roky ;-)

Dali si s tím hodně práce a měli byste je spíš ocenit, než to hned strhat :-(
Rozbalit vlákno
0