Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

memo
| 11. 6. 2019 13:41
Odkedy je detská autosedačka (vajíčko) upevnené bokom k smeru jazdy?? :-O
Re: memo
| 11. 6. 2019 15:06
Je to jen možnost jak si usnadnit vložení dítěte do autosedačky.
Re: Re: memo
| 11. 6. 2019 16:30
OK, ďakujem, to som si neuvedomil... spomenul som si teraz na test jednej takejto "otočnej" sedačky z minulosti, keď celá základňa pri náraze vyletela, tak som to nejako vypustil z hlavy, že takéto riešenie vôbec existuje...
Avatar - xxc
To je to najdolezitejsie
| 11. 6. 2019 15:24
pozerat live video pocas jazdy :-) Inak suhlasim, kazde zlepsenie je dobre, asi najdolezitejsie je, aby automaticky dieta pritiahlo pasmi, tam sa robia najcastejsie chyby. Este by to mohli rozsirit na monitorovanie zivotnych funkcii ostatnych pasazierov.
nejtěžší je hlava
| 12. 6. 2019 13:24
Je jasné, že sedačka u nemluvňat by měla být vždy proti směru jízdy a to právě kvůli poranění krční páteře. Nechápu, proč není nějaká vysouvací fixace hlavy, třeba při nárazu zezadu (při otočené dětské sedačce). A kdyby ještě sedačka byla na kolejích a to jak předozadním, tak i bočním směru, tak by mohla více eliminovat přetížení, něco jako hlaveň pistole při výstřelu. A né se spoléhat jen na pásy. Bezva by bylo i její vyhřívání, chlazení a ventilace, když už chceme luxus... Tím by se také eliminovalo zbytečné nabalování dětí a tím i snížení optimální funkce pásů.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku