Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi prý opravdu chystá „drsnější" L200, produkční Absolute má konkurovat Raptoru

Vozy kategorie pickup byly dlouhou dobu považovány především za americkou záležitost, v posledních letech však jejich obliba stoupá i v dalších částech světa. A to včetně sportovnějších variant, jejichž celosvětovým symbolem je Ford Raptor.
Zpět na článek
16. 6. 2019 16:51
16. 6. 2019 21:14
Avatar - Annasweet
16. 6. 2019 16:51
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
16. 6. 2019 21:14
parada
tak koncept absolute uz nejaky ten piatok existuje ale priznavam ze som doteraz nejak neveril zeby taketo nieco divoke a la "jursky park"mohlo ist aj do serie ... parada.... ten buduci rok je vcelku realny a hadam by s tym mohli casom aj do usa... ale tak .. uvidime... inak aj pajero sport mi v severnej amerike hodne chyba a pritom tam kedysi bolo... tu mitsu este ma co napravat.... kazdopadne porovnanie rapotra s absolute by mohlo byt zaujimave ( hoc raptor je este ultimativnejsi ) ak si uvedomime ze su to mozno dvaja posledni skutocni drsni mohykani dnes uz ...

ale inak bola by skoda navyuzit prave taketo "offroadove" moznosti ake L200 v sucasnej generacii ponuka... takze verzia absolute mi dava zmysel... a je fajn ze L200 aj vdaka nej tak nejak nadalej moc nevymakne .... tak uz nech je tu... za mna je absolute absolutna parada... lebo takto maju vyzerat skutocne terenaky .. ved ako poznam mitsu.... najprv nikde nic ticho pohoda klidek ... aj nejaky ten tabacek .. clovek ma az pocit ze uz nic nove neplanuju a potom bum... uplne ked to clovek necaka tak pripravia nieco paradne ... aj ked buduci rok to vidim hned na dve pecky od troch diamantov .. asi aj preto sa uz pocitam dni kedy pride rok dva nula dva nula :yes:
Rozbalit vlákno
0