Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak řešit drobné nehody: Víte, kdy nemusíte volat policii?

Přestože k drobnějším nehodám není nutné volat policii, motoristé tak raději dělají. Poradíme, jak si ušetřit čas a vyřešit nehodu bez asistence.
Zpět na článek
29. 6. 2019 10:50
29. 6. 2019 17:09
29. 6. 2019 18:10
27. 2. 2022 10:52
30. 8. 2022 17:31
Avatar - pradeda777
29. 6. 2019 09:36
Teď jsem to dočetl.........
......a asi prodám auto......... :-!
Rozbalit vlákno
0
29. 6. 2019 10:50
aha
Takze nekdi porusi pravidla silnicniho provozu, nabori mi auto a volat policajty netreba, i kdyz mi vznikla skoda jeho vinou... Policie nema na tyhle veci cas, protoze musi nekde jinde merit rychlou jizdu, kde se nikomu nic nestalo, zadna hmotna skoda nevznikla... ale za rychlost ridic pokutu zaplati, zatimco, za to, ze me jiny ridic nabori, poskodi mi majetek, pridela mi problemy, tak to ma bez pokuty?
Super logika.... bezpecnost a ochrana predevsim.. prevence musi byt, skody uz resit nemusime
Rozbalit vlákno
2
29. 6. 2019 17:09
Re: aha
Proc by mela skodu resit Policie, kdyz je to prace pojistovny? Jak by asi dohledala toho, co ti v noci nekde odrel auto? Taky delas praci za jiny lidi, popr. za jiny firmy, ktery si platis?
29. 6. 2019 18:10
Re: aha
Protože ta škoda vznikla hrubým porušením zákona.
29. 6. 2019 16:35
Re: Tenis - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
Jdete s tím do hájz.u.
Redakce jste proti tomu bezmocní? :-O
27. 2. 2022 10:52
autonehoda
Autonehoda je samozřejmě velice nepříjemná záležitost a nikomu (ani mým nepřátelům) bych nepřál, aby si ji zažili na vlastní kůži. Já jsem takové štěstí bohužel neměl, nicméně nakonec se nikomu nic vážného nestalo a jediné, co mě to tak stálo byl čas strávený v dílně narovnáváním plechů :-) Sice nejsem v tomto oboru nijak vzdělaný, ale zato dobře vybavený (například https://www.uvex-safety.cz/cs/ pracovním oblečením) a v dnešní době internetů... ;-)
Rozbalit vlákno
0
30. 8. 2022 17:31
Nehoda
Manželka měla zrovna nedávno takový drobný ťukanec na parkovišti. Nakonec to ale také nemusela řešit policie. Skončilo to jen poškrábaným lakem. Je ale pravda, že když s autem přijela, tak jsem si myslel, že má za sebou něco mnohem horšího. Každopádně to šlo bez problému opravit, postarali se nám o to tady: https://www.united-6.cz/
Rozbalit vlákno
0