Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia vyráží do boje se zloději aut, nový typ krádeží má zastavit malá kapsička

Britské zastoupení automobilky Kia se rozhodlo vyrazit do boje s novým typem krádeží aut, během kterého zloději zneužívají systém bezklíčového odemykání a startování vozidel.
Zpět na článek
7. 7. 2019 16:33
7. 7. 2019 22:21
8. 7. 2019 15:15
11. 7. 2019 21:38
12. 7. 2019 19:42
7. 7. 2019 16:33
Absurdistán
Jde to koupit na netu. Nepotřebuju na to britský dealerství rejžokastrolu.
Na co keyless?
Abych při každým příchodu k autu doloval z kapsy taštičku a z ní klíč?
Děkuji, nechci, neb to pozbylo smyslu.
To radši normál dálkáč, co zmáčknu i poslepu v kapse.
Jinak - od MR 2020 budou mít škodovky zajímavé a integrované řešení toho problému v sérii.
Ale o tom na ACZ nikdo neví. Zeptejte se na tiskovým v Bolehlavi.
Tam taky nic neví, ale zeptají se dál a snad něco vypotěj.
Čili - celý článek na nic. Komplet špatně.
Vlastně článek vo úplným ho v ně. Že nějaký dealerství v nějaký zemi dává reklamní klíčenku. Bezva.
Kdyby se vám nechtělo si kupovat Kiu v Anglii, tak třeba tady je maj
https://www.amazon.de/…ss/dp/B0751G3SRB
Edit...koukám na autora tohohle blábolu
Kristepane! On je to zase Mára.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - 3_diamanty
7. 7. 2019 17:17
Re: Absurdistán
este by to chcelo tasticku na tu tasticku :D .. no kazdpadne hrozna predstava ked si uvedomime kde sme uz mohli byt ale my stale riesime taketo koniny ako z cias stredoveku .... mame rok 2019 a kradeze aut su stale na dennom poriadku ( hlavne ze v nich mame 30 displejov ) ... takto fakt ten vesmir tak skoro neovladneme :-[] .. a "martania" sa musia z nas nadalej len smiat 8-s ..
7. 7. 2019 17:27
Re: Absurdistán
Jeden z nich píše články na ACZ...až tak zlý to je.
...a kde si uvedomime, kde bysme mohli byt..jj kámo, vyhráli ti špatní. Áda si prostřelil květák a my se tady v tom mlátíme! Máš recht! :-!
...anebosto tak nemyslel! Pozor! ...mají uši všude. Ta židozednářská banda...nenech se ukolébat.
I já mohu být jedním z nich...
Buď ve střehu!
Ano, už mi hrabe.
Halelůůůůja.
Mára mě dostal.
7. 7. 2019 21:47
Re: Absurdistán
Chlape tobě v tý palici snad jebe.
11. 7. 2019 21:33
Re: Absurdistán
v Hradci Králové takto ukradli bavoráka za 2apol mega ( videjko od polišov) behom minúty a 12 sekúnd. behal tam s tým zosilovačom od brány ku vchodu, zablikalo to nasadol, nastartoval a frk...
Avatar - pradeda777
7. 7. 2019 17:29
Re: Absurdistán
Předběhl jsi mě. Keyless by tím pozbylo smyslu...... :-!
Avatar - CICERO
7. 7. 2019 18:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Shr3k
7. 7. 2019 20:17
Re: Absurdistán
Přesně tak, taky jsem zkusil koupit před časem ve dvou velikostech a obě fungují fajn. Ta menší je vizuálně stejná jako od KIA UK. :-)
Avatar - wakantanka
8. 7. 2019 09:53
Re: Absurdistán
No ale toto je podľa mňa nna to, že prídeš domov a odložíš si kľúč do tejto kapsičky, aby ti nešlohol auto niekto spred baráku kým sladko spíš. Nedávno koloval netom záznam z domácej kamery, keď uprostred noci v Senci dvaja týpci prišli k domu, jedn vybral nejakú čítačku a hľadal signál od keyless pri dverách domu a druhý čakal pri aute čo stálo zaparkované pred garážou. ALe inak súhlas, neviem si predstaviť nosiť toto so sebou a stále to vyberať a odkladať.
7. 7. 2019 19:48
Mám takú z Číny za 1,99 USD aj s dopravou
Na Aliexpress som kúpil túto za 1,99 USD a ešte jednu väčšiu, tá stála 2,99 USD. Funguje.
Používam to hlavne na dovolenke, keď neparkujem v garáži.
Akurát to z Číny trvá 3-4 týždne. Podľa fotky v článku ide o tú istú kapsičku ako som kúpil ja.
https://www.aliexpress.com/…32845184393.html
Rozbalit vlákno
0
7. 7. 2019 22:21
Otázka
V kontexte pozície značky v tunajších diskusiách by ma zaujímala jedna vec:
Kto a prečo by kradol Kiu?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - wakantanka
8. 7. 2019 09:49
Re: Otázka
To aj mňa napadlo ako prvé. Občas mám pocit, že keby som moju nechal hoc aj otvorenú, nikto by sa ani neunúval dvere otvoriť. :) Zas na druhej strane keď pozerám na HAKA čo všetko sa kradne ... ostáva mi rozum stáť. :)
Avatar - _beta
8. 7. 2019 15:15
Naozaj?
Naozaj už niekto niekedy ukradol KIU?
Rozbalit vlákno
2
11. 7. 2019 21:38
Re: Naozaj?
ak si ju kúpim, tak mne. lebo všetky autá, čo som si kúpil, tak mi šlohli. odolávajú tie požičané, přišel som aj o 3 motorky, bicykle mi zostali
Avatar - _beta
12. 7. 2019 19:42
Re: Naozaj?
Chlape, to máš zlú karmu alebo samé super autá.