Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Propadáky českého trhu. O tahle auta je u nás nejmenší zájem

Maserati Ghibli, Toyota Prius nebo Renault Zoe, i to jsou modely, které patří mezi nejméně žádané na českém trhu.
Zpět na článek
11. 7. 2019 11:04
Avatar - 3_diamanty
10. 7. 2019 19:39
nie su cisla ako cisla
tak v prvom rade by asi bolo dobre spomenut v clanku ze niektore modely sa uz len dopredavaju a nejaky ten rok sa uz ani nevyrabaju ( punto, lancer ) a zase na druhej strane niektore modely sotva este len prisli na trh ( DS3 crossback ) takze tazko tu u nich hodnotit nejaky ten nezaujem zo strany zakaznikov ( vlastne to ani vobec nejde ) ked su v predaji doslova este len "par dni" ze jo... takze v tomto treba rozlisovat co je prepadak a co uz len nejaky vypredaj alebo naopak nejaka uplna novinka ktorej hodnotenie predajnosti je este irelevantne voci zabehnutej konkurencii .... co ma ale skutocne prekvapuje su cisla XE, giulie, levorgu. twinga, balena, soulu... toto su skutocne velmi nelichotive vysledky ak zvazime ze sa jedna o vcelku aj prakticke a nie nejake exoticke vozy... co ma este tiez prekvapuje je predad modelu juke ... on celkovo v eu hodne pada ( aj ked je to SUV ) ale ktovie ci je to aj tym ze ma uz osekanu motorovu ponuku alebo je tu iny problem ... a na druhej strane sa ukazuje aj to ze sedany v strednej triede ako giulia ci XE dnes fakt uz zisky automobilkam moc neprinasaju... zaujem o nich pada kazdym dnom ....
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ronault.
10. 7. 2019 22:05
Re: nie su cisla ako cisla
Četl jsi vůbec ten článek?
11. 7. 2019 11:35
Re: nie su cisla ako cisla
naopak XE, giulia, levorg. twingo, baleno, soul sú celkom exotické vozy, skoro každý má nejakú zvláštnosť, soul bol od začiatku dizajnovo divný, baleno je dizajnovo divné tiež a indické,, twingo má čudný koncept, ktorý ľudia nepriali a xe, levorg a giulia tiež nie sú úplné masovky bežnej koncepcie.
10. 7. 2019 21:13
Punto se nemá zač stydět!
Zařazení doprodávaných modelů mezi modely, které se stále vyrábí do jednoho žebříčku "propadáků", je nešťastné a nespravedlivé. Vím přímo od dealerů Fiatu, že o Punto by zájem stále byl, zbylá skladová auta ale byla velmi rychle vyprodána. Není divu, znalci vědí důvody. Doufejme, že Fiat co nejdříve příjde s nástupcem!
Rozbalit vlákno
0
10. 7. 2019 22:08
Kojota a Plexus bodujou
Konečně statistika pro ně!
:-O
Rozbalit vlákno
0
Avatar - JirkaVejrazka
11. 7. 2019 09:20
Trochu neporadek v modelech
Autor ma minimalne u Toyoty Prius dost zmatek v modelech. Oproti tvrzeni v clanku se Prius Plus (Prius+) normalne nabizi, viz https://www.toyota.cz/…-plus/index.json

Navic v galerii neni ani Prius+, ani klasicky Prius. Je tam PriusPHV, ktery je designove zvenci trochu jiny (i kdyz jeho prodeje budou zrejme taky v radu jednotek kusu - mozna byl zahrnut pod polozku "Toyota Prius" ?)
Rozbalit vlákno
0
11. 7. 2019 11:04
propadáky
jestli to nebude cenou.jimmi za 500 a soul za 600 to je trochu moc
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
11. 7. 2019 13:56
Bludy v článku
Genesis se tu ofiko neprodává? A tohle je co? https://www.hyundai.cz/…nesis-2015/17764
Rozbalit vlákno
0