Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Voitures Extravert nestíhá vyrábět klasické Porsche 911 přestavěné na elektromobil

Společnost Voitures Extravert v loňském roce zaujala svou přestavbou klasického vzduchem chlazeného Porsche 911 v elektromobil natolik, že v letošním roce díky poptávce výrazně navýšila původně plánovanou produkci.
Zpět na článek
Avatar - CICERO
12. 7. 2019 11:11
Jeeedu na vlně jeeežišmarja!
No tak hlavně, že to má ten manuál, že? :D Božíčku... :D No kdysi mělo Porsche před PDK dva pedály... el. řj od bosche a manualni kulisa... všechno all right, jen spojka prostě absentovala... No tohle je pecka pocit manuálu na 2 pedály... = k nezaplacení... :-! A má to bateriák? :D A ten hasičskej kontejner,s jeřábem, když to chytne je v ceně, nebo za příplatek??? A nebude vtom kontejneru moc vody? S ohledem do budoucna, abych nemusel ještě shánět pytle s pískem na zasypání... Ale pak by se to zase poškrábalo... A krucpísek… To jsou problémy 21 století? To jsem teda nečekal, že takhle dopadneme... ne v roce 2005, když jsem v 5 let starým speedu onanoval nad Hayabusou a 360 modena… hmmm :P Co už, asi růžový století přetékající .socialistickým econihilismem… OK OK OK Mužu si aspoň koupit tu hrobku přes pul hřbitova, když na to bude cash flow, nebo to taky bude proti ptáčkům a morčatům???? OK nakonec vlastní pole a hrobka, jako, bunkr na vyhořelý atomový palivo... ME N.E.N.A.S.I.E.R.E.T.E. …. JA UZ JSEM :D
Rozbalit vlákno
2
Avatar - fostek
12. 7. 2019 11:32
Re: Jeeedu na vlně jeeežišmarja!
Klid.
Máš pravdu, ale emůžeš s tím nic dělat.
Teda vlastně máš 3 možnosti.
A) Zabít se
B) Nechat to přes sebe se valit ( rada A.P.Denta ze Stopařovýho průvodce)
C) Fostekova rada: Vynalož všechen um a čas. Vetři se do armády jedné ze supervelmocí a zmocni se jaderné ponorky (nejlépe třída Tajfun) a poté, co se vypořádáš s posádkou VŠECHNO TO ODPAL. Skynety dalších supervelmocí už to dodělaj. Vynoříš se do neexistujícího světa. Můžeš tady začít civilizaci znovu. A po odpálení desítek tisíc jaderných hlavic mnohonásobně silnějších než Hirošima, to už bych se divil, kdyby někdo otravoval s elektromobilama.
Uděláš to? nebo mám do toho jít sám. Je to už dlouho můj plán...ale jsem línej, takže jedu podle možnosti B a pomalu spěju možnosti A) (s každým žvástem Dona Vita, Zettiho a podobných volů ale sbírám sílu, abych zkusil Cčko)

:-O . fostek is insane...maybe even dangerous….
Avatar - CICERO
12. 7. 2019 13:04
Re: Jeeedu na vlně jeeežišmarja!
že by konečně člověk jako já? Uplně má myšlenka TOP of TOP :yes: :yes: :yes:

Tajfuny soudva poslední v ´´provozu´´ dneska spíš zbytečná záloha (ale fajn) Mám Tajfuna nejraději... ;-) Jak říká Tusk je S3XY :D ...dneska hodně jedou Delty a dost jich je přestavěnejch na nosiče miniponorek co koušou do podvodních komunikačních kabelů a do budoucna budou, jako nosiče jaderných autonomních torpéd :D Co nevidět Borej (krásná věc... kříženeček Kursku a Tajfunu, ještě je mladej a nevycválanej ale bude poslouchat a věrně sloužit páníčkovi !! Chcete ho? :D )


Proč se bavíme hlavně o rusku? To se redakci a mistni mesiášum líbit nebude, budeme bití, není zbytí.... !!! :D

FOSTEK INSANE RULERZ !!!

(to že jsem mrtvej,tak vím už dávno, jednou mi to řekla máma, moc brzo ráno... )

Jinak: řeknu to ´´kapitalisticky´´ volím možnost >>>> C&A ztoho je patrné, že presně vtomto pořadí a A nechám na přírodě ať si poradí... RADIONUKLIDUM ZDAR !!!


Привет!
Спасибо!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku