Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Prima...
| 13. 7. 2019 12:58
Nápad na seriál s tímto tématem je fajn, ještě bych přivítal otestování Android Auto (oproti spárování s Apple Car Play tam mohou být odlišnosti), podrobnější otestování spolupráce s Waze a případně otestování hlasového ovládání celého infotainmentu.
Jako první nástřel to bylo OK, příští díly bych trochu rozšířil a dodal více podrobností.
Avatar - CICERO
Re: Prima...
| 13. 7. 2019 13:48
Přesně ták, snad to pochopí a pověnují se tomu :-) Amen :-)
Re: Prima...
| 13. 7. 2019 17:52
Waze si "strčte" někam! Díky slepé důvěře spousty uživatelů v tuto navigaci se na cestách tvoří spousta problémů (nesmyslné objízdné trasy, zmatkující řidiči, nepředvídatelné reakce řidičů atd.).
Avatar - CICERO
Re: Re: Prima...
| 13. 7. 2019 18:23
:D ty určitě preferuješ display od cucák a syn auto hned za šalt pákou v zorným poli výhledu na výdechy klimatizace... ehm... = za všechno může waze… já vím, jdu někam...
Re: Re: Re: Prima...
| 13. 7. 2019 19:27
Hlavně preferuji rozum a ten bohužel spoustě řidičů co jezdí podle waze chybí.
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: Prima...
| 13. 7. 2019 19:57
no neříkám, že né tyhle dvě entity jsou v dokonalé symbioze… :D Jsem rád, že si rozumíme :-) Já třeba jezdím podle očí, zvlášť, když nevím kam jedu, nebo tam jedu poprvé, asi jsem výjimečný…
Avatar - LeonST
Seat infotainment
| 9. 8. 2019 15:07
Mám Xcellance, který nabízí to samé jako FR. Infotainament je v pohodě, spolehlivý a snadno ovladatelný. Zadávat ale cíl u navigace během jízdy je docela opruz, řada cílů v navigaci tam vůbec není, písmena tam skáčou, lépe využít hlasové ovládání. Stejně tak pokud např. posloucháte hudbu z SD karty, Flash nebo telefonu, v menu se pohybujete kurzorem, který je příliš citlivý a dohledat jednu konkrétní skladbu je docela fuška, stejně tak např. kontakt v telefonu. Full link a anroid auto je naopak super (kam se hrabe apple). Se Samsung Galaxy S8+ komunikuje perfektně a funguje naprosto spolehlivě za všech okolností. Waze je nejlepší navigace, která vás protáhne kolem zácpy, upozorní na nehody, práce na silnici, policajty a můžete aktivně přispívat. Zvykl jsem si na to a projedu s tím celou republiku bez zaváhání. Leon se povedl včetně infotainmentu až na malé drobnosti.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku