Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Do Europy toho uz z Ciny mierilo...
| 12. 7. 2019 17:27
...a nic sa neuchytilo.
Re: Do Europy toho uz z Ciny mierilo...
| 12. 7. 2019 17:43
No já mám pocit že tady máme z Číny už úplně všechno
Re: Re: Do Europy toho uz z Ciny mierilo...
| 12. 7. 2019 17:49
Miroslavle Kalousku STOP 09 ! Já se svými činy nejsem z Číny, jsem proruský spatysta: Don.Něck ...ale myslím si svoje, kousek sybiře? Pul políčka na Severnim polu? Ale vic ani trochu! :D :D :D Co bys chtěl, jsou to kámové… Lepší jak spící kníže... Ale vy ste si navykli na ´´levný´´ prachy... :-) Navykli na trhy,online,soft věcičky, marketing, akcie aaa ano sklady,automontovny... :D a dál? Kdo dělá fyzicky, prumysl,vyrábí,technologie dost decentralizovane ??? Kdo??? Cina,Rusko… USA :-) My to nejsme... :-) Jsme obětí velkých predátorů... Bud to prijmete, nebo změníte občanku a pas... Nevidim problém :-) PS:Hlavně mi tady nebulte... :D
Re: Re: Re: Do Europy toho uz z Ciny mierilo...
| 12. 7. 2019 23:42
CICERA mám v ignore listu tak se mi jeho příspěvky nezobrazují. Psal něco zajímavého nebo jen hnůj jako obvykle ?
Re: Re: Re: Re: Do Europy toho uz z Ciny mierilo...
| 13. 7. 2019 09:19
Hnoj, ako obvykle :D
Re: Re: Re: Re: Re: Do Europy toho uz z Ciny mierilo...
| 14. 7. 2019 09:41
Tak ho pošlime do nejakej záhrady, nech z neho je aspoň nejaký úžitok.
| 12. 7. 2019 17:46
:D Zapomněl si vzhlížet k Hradu! Otočil ses zády... Ztratil spoustu kamarádů...
Neuchytil si šanci západu... Padal přes nástrahy... Minul čistou mobilitu...
A tak píšeš z Legoparku v igelitu...
| 13. 7. 2019 07:53
Vzhladom na vase reakcie by som mal asi doplnit, ze som mal na mysli nic z cinskych automobiliek.
Re: Re: Do Europy toho uz z Ciny mierilo...
| 13. 7. 2019 09:31
My jsme to pochopili ale legraci jsme si dříve dělali i z jiných čínských výrobků a kolik jich teď máme. Asi bych je nepodceňoval
Čínské vozy nekupovat,
| 12. 7. 2019 17:55
pokud tam nebudou svobodné odbory a nepovede je Středula...... ;-)
Re: Čínské vozy nekupovat,
| 12. 7. 2019 18:02
Jednoho dne, se někdo dočká... Bud tam bude někdo, Měkčí než Putin a nástupci, pak bude RF v EU a NATO :D Nebo Bude ještě tvrdší... A bude bude to taková paštika, že v té spojené federaci RUCHI budou vzpomínat, na věčného presidenta Si, jako na Soc. LIBERALA :P :D :-!
Jsem se lekl
| 12. 7. 2019 18:52
No nechtěl bych se na tenhle bezpohlavní design koukat každé ráno, normálně jsem se hlavně toho předku lekl. Ono to tu stezku stejně nedá, pojedou dva prototypy a kordón náklaďáků, aby je mohli naložit až někde zdechnou ;-)
Re: Jsem se lekl
| 13. 7. 2019 18:47
Škoda, že nemám čas... jinak byl projel stejnou cestu se svým benzínem 1.4 59kW... a spočítal bych, kolik času které auto strávilo na cestě a kolik "doplňováním energie".
To by náhodou bylo krásné srovnání!
Při tomhle přejezdu bych asi za 5 litrů nejel... takže odhaduju, že bych potřeboval tankovat asi 19x.
Pokaždé tak 3 minuty... dobře neřešme detaily - řekněme, že bych strávil celkem asi hodinu tankováním...
;-)
Ev c
| 12. 7. 2019 22:35
Když bude podstatně levnější než evropská EV tak proč ne. Jenom to akorát ukazuje naši evropskou zoufalost, naše automobilky když chtějí prodávat v Číně tak tam musí i vyrábět zato cinani ady prodávají veselé i bez fabrik.....
"evropské automobilky nažily prosadit v Číně"...
| 13. 7. 2019 18:41
Prosím vás... má to něco společného se slovem nahý?
Re: "evropské automobilky nažily prosadit v Číně"...
| 13. 7. 2019 20:43
i 2x ale budeš muset pou žit sravý rom-um... :D :P
Re: Re: "evropské automobilky nažily prosadit v Číně"...
| 14. 7. 2019 09:43
...ktorý zrovna u teba permanentne absentuje. :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku