Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Co na říct?
| 12. 7. 2019 14:11
Je to zkrátka jiné.... :-! Řekl bych, že je to stylisticky level up na C-HR... :-!
Re: Co na říct?
| 12. 7. 2019 14:15
ale kdepak, to je kopie FJ Crui*** ja vyšitá, zmenšenina
| 12. 7. 2019 14:16
A co Landcrui*** redakce AutoCZ? Taky budou 4 hvězdičky místo s-e-r-u ? :D :D :D
Re: Re: Co na říct?
| 12. 7. 2019 14:45
K.U.*.V.A. C.C.C.P :D a nakonec: ´´příspěvek se neshoduje s pravidly...´´ ...Tenisu??? :D Běžtě! Za to může Putin a Lavrov !!! A oni to ví... Ale prostě radši hvězdičky, jak srpy a kladiva = práce jim nevoní... TAKZE TAK... ;-)

Ooooo můžeš !! taky to zkusím: s-e-r-u ? Joooo áááááá Joooo = To je la ho da!!! DA !
Re: Re: Co na říct?
| 12. 7. 2019 14:55
:-) totok majú vychytané ale tenis,sázky a holé baby idú na plno.
Re: Re: Re: Co na říct?
| 12. 7. 2019 15:00
Projel jsem se v Landcrui***, stačila mi se***, že se na to nevy***, ten Vaculík je ***!
| 12. 7. 2019 14:19
Bože já se bavím, Landruisery a Cruisery jsou zakázané, nesmíme o nich psát :-! :-!
Readkce to má ošéfované - s.e.r.u
| 12. 7. 2019 14:18
Landcrui***
Landcrui.s.e.r.u
FJ Crui***
FJ Crui.s.e.r.u
Budeme trochu skloňovat
| 12. 7. 2019 14:23
Landcruiser
bez Landcrui***
s Landcruiserem
o Landcrui***
volám Landcruisere !

** **** **** **** ** redakce bravo že nás hlídáte abychom nepoužívali sprostá slova :yes: :yes: :yes:
Re: Budeme trochu skloňovat
| 12. 7. 2019 14:51
Hlidaji aby ciceronek nerodil Kentaury, Ja na tu naplavku zandu! A machalovi sahnu na zadek, ( ale jestli tam neprijdu a on mu tam někdo sáhne na: p.r.d.e.l. tak za to muže: ne Vladimir ale už a jenom: Josif Vissarionovič Džugašvili žádnej Iljič, natožpak Vladimir Vladimirovič, což mi říká, což mi říká, až já budu mít prostřední jméno tak to bude: Machiavelič po Machalovi :D :D :D

Dazvidáňa…
Nepřehánějí ty hrany?
| 12. 7. 2019 18:55
Na RAVce to vypadá děsně, ale tohle jde dál. Naštěstí je to jen koncept, zvenku děs, ale vnitřek (až na volant) mi tak špatný nepřijde ;-)
pecka
| 12. 7. 2019 19:24
ma to taky landroverovsky styl ale to vobec nevadi... lebo ten je na terenakoch naj naj naj ... rovno to pustit do vyroby a peniazky sa len tak pohrnu... krasna masina :yes:
Re: pecka
| 12. 7. 2019 21:39
Styl? Tohle má styl !!! :-) A to je třeba auto který mi v základu přijde zvláštní ale stačí přiblížit zemi,aftermarket kola a světe div se... :-) Funguje to DOKONALOST :-) >>>> NE NENI TO SUV je to.... ELEGANCE !!! https://www.autovolo.co.uk/…/wraith/8525652/?… a pak taky >> https://www.autovolo.co.uk/…phantom/8525747/?…

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku