Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prodejce Toyoty nabízí limitku nové Supry za nesmysl. Automobilka nezmůže nic

Supra je od svého představení středem pozornosti, což Toyotu jistě těší. Méně je však nadšena z počínání prodejce, který se ji snaží prodat za absurdní částku.
Zpět na článek
16. 7. 2019 13:45
16. 7. 2019 15:02
16. 7. 2019 21:52
17. 7. 2019 07:51
16. 7. 2019 16:28
16. 7. 2019 16:36
17. 7. 2019 12:05
16. 7. 2019 11:17
Děkujeme pane Kolmane
za dvoustýosmdesátý příspěvek o vaší milované Supře.
Je jasné, že v historii a současnosti automobilového průmyslu a sportu není o čem jiném psát.
:-!
Rozbalit vlákno
0
16. 7. 2019 11:20
Tak marketing je nástroj
jak vytáhnout z blbů peníze. Limitka! ...těch kusů!
Co by tomu řekla EU a evropská Kojota se svým rozparcelováním a přidělováním kusů.
Co takhle článek o skrytých (málo známých) odstavcích v evropském právu, které si vylobbovaly automobilky a které jdou přímo proti principům volného trhu?
...jasně, to bych musel napsat já.
Takže jedeme dál.
SENZACE!
...představte si, že zrovinka včera jel jeden boreček na Novým Zélandě v NOVÉ SUPŘE(!) na oběd. No a nacpal se tam cibulí jako zvíře a cestou zpátky si pšoukl do sedadla NOVÉ SUPRY. Považte, pšoukal v NOVĚ SUPŘE. Co o té taškařici napsat články dva? Jeden cesta na oběd, druhej o těch prdech?
Rozbalit vlákno
0
16. 7. 2019 11:37
Ještě jsem zapomněl dodat
že patřičně vytuněné kusy minulé Supry měly i 1000 koní!
To přeci musí vždycky být v každém článku o Supře.
Že Porscháky König Specials v Mnichově měli tohle už v osmdesátkách a že jsou dvojkový Golfy s tisícem koní...TO JE KACÍŘSKEJ ŽVÁST!
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
16. 7. 2019 11:40
Re: Ještě jsem zapomněl dodat
No dalo by se říct = že v souvislosti se Suprou zmiňovat dvojkovýho Golfa JE KACÍŘSKEJ ŽVÁST! :-)

I když tohle je docela prča http://www.autoforum.cz/…ejnovejsi-audi-/ :-!
Avatar - iudex
16. 7. 2019 12:56
Re: Ještě jsem zapomněl dodat
Na to video (na to originálne od carwow, nie tú kopírku od autofora) som odkazoval už v predminulom článku k Supre. Naozaj sa javí, že v Supre je ten motor citeľne silnejší. Sú teda 2 vysvetlenia:
1. je to klasická novinárska verzia, ktorú výrobca "prifúkol" ako píše fostek. Nebolo by to prvé novinárske auto, ktoré má citeľne lepšie parametre, Škoda s jej predvádzačkami v ČR by mohla rozprávať. Bežný kupujúci potom dostane "len" papierové parametre, čo môže spôsobiť sklamanie oproti novinárskym autám.
2: alebo všetky Supry budú mať reálne vyšší ako papierový výkon. V tom prípade by zákazník profitoval a proti takémuto klamaniu nemám výhrady. :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 7. 2019 13:20
Re: Ještě jsem zapomněl dodat
1. odpovídá to tomu co napříč jazyky a tentokrát včetně češtiny a možná i slovenštiny ;-) novináři píšou = Supra je..

2. vyšší výkon byl naměřenej opakovaně = tak na tom možná něco bude

Tenhle způsob klamání = se mi taky velmi líbí a oceňuju :yes: :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 7. 2019 11:39
Děkujeme fosteku
Za novou sérii příspěvků = jak tě povedený auto dovádí k šílenství ;-)
Rozbalit vlákno
2
16. 7. 2019 11:46
Re: Děkujeme fosteku
Mě?
Já se sarkasticky a vytříbeně bavím.
Ale tebe jsem tu čekal. Ty a Kolman. Klucí Suprácí.
Jo, auto je dobrý - stačí, že je to napůl BMW.
16. 7. 2019 13:45
...
Toyota může maximálně „sledovat pohyb těchto cen a s prodejcem jej podle potřeby konzultovat“.
Neviem, ako v USA, ale v EU nesmie ani to :)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
16. 7. 2019 15:02
Re: ...
Co přesně nesmí v Evropě?
Avatar - CHerokee
16. 7. 2019 21:52
Re: ...
U nás to auto stojí 2 miliony normálně i bez edice a všude ;-\
Avatar - Hammunasakra
17. 7. 2019 07:51
Re: ...
Viz já včera 16:36 = aneb velkej bohatej trh = kde se ta Supra nebo obecně cokoli = prodává x-násobně

V naší okolní realitě = v Německu je levnějš než v Rakousku

Aktuální příklad https://zpravy.aktualne.cz/…9160cc47ab5f122/ neni to spiknutí = je to ekonomika. U nás dodnes pod vlivem komunistickýho zdevastování = i když je na tom už zase mnohem mnohem líp
16. 7. 2019 16:28
Hmmm
Zvláštní, "limitka" za necelých 2,3 milionu Kč jim vadí, je prý za téměř dvojnásobek doporučené ceny. Ale že normální cena standardní Supry v ČR je 1,8 milionu Kč, jim už neva, to je asi v pořádku :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
16. 7. 2019 16:36
Re: Hmmm
No jasně = co na tom nechápeš? Kdyby se TADY v Evropě prodávala za 3,6 milionu nebo vedle v Německu za 126 tisíc € bylo by to to samý

Jestli se ti nezdá rozdílná cena aut nebo elektroniky nebo něčeho na americkym trhu a třeba u nás = to je ekonomika = v zásadě zjednodušeně kupní síla.

My vzdycháme jak je levnějš a lepší výběr v Drážďanech a bejvalej západní němec zas jak je to lepší v Americe :-)
17. 7. 2019 12:05
Cena
Tak je to chyba toyoty.... Mela si lip udelat smlouvy s prodejcema.... Kdyby meli ve smlouve ze musi dzet ceny ktere Toyota ma nebyl by problem.....
Rozbalit vlákno
0