Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Policie bude v Praze kontrolovat emise aut v ulicích. Kvůli filtrům pevných částic

Dopravní policisté budou pravidelně měřit emise automobilů v pražském provozu. Praha k tomu pro policii koupí mobilní měřicí zařízení.
Zpět na článek
20. 7. 2019 11:00
19. 7. 2019 20:44
20. 7. 2019 21:29
20. 7. 2019 12:37
21. 7. 2019 11:56
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 16:59
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Jerry.Gunman
19. 7. 2019 17:48
Re: Běda jak zjistí...
Chlapče, Ty už to taky nepij ani ředěné, sic Tě už nedá dohromady ani doktor Chocholoušek :D
19. 7. 2019 18:18
Re: Běda jak zjistí...
Vodprejskni, nech ho.
Psí hlas do nebe nevolá.
Tak to nedělej.
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 19:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 18:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
20. 7. 2019 11:45
Re: Běda jak zjistí...
Pyjáti jsou asi nejhorší verbež co zatím byla na pražském magistrátu ... zlatá paní Krnáčová ... ale s měřením emisí v provozu souhlasím, odstranit z provozu ty staré vykuchané diesely, které získali technickou nějakým "zázrakem" je vynikající záměr !!! :yes:
Avatar - Hammunasakra
20. 7. 2019 11:57
Re: Běda jak zjistí...
Zlatá Krnda? https://www.reflex.cz/…ji-uz-verit.html tos mě dostal :-!

Ty nevíš že za ní = se např. zrušila výstavba okruhu i magistrál městký okruhy propojující?

ANO slibem nezarmoutíš https://echo24.cz/…-mnoho-nezustalo šíleně zadluženej Andrej teď zase slíbil že se bude makat jak nikdy v historii a všechno se během chvilky udělá = myslim všechny ty dálnice = tak schválně jestli metoda SLIBEM NEZARMOUTÍŠ a kavka na to určitě zase skočí = zase zabere :-)

Povinný čtení bych dal Vaculíkovo měření porovnání auta s vykuchanym filtrem a s nim. U nás docela oblíbení odstraňování rsp. znefunkčnění filtru = z auta dělá model plnící Euro I :yes: :D
Avatar - Diego Adams
2. 8. 2019 22:35
Re: Běda jak zjistí...
Tak, na tuhle nemoc má VZP určitě nějaké číslo.
19. 7. 2019 18:21
Jasně, pogramotní obecní drábi a další buzerace
Kdyby se úsilí, lidi a peníze místo to těchto zhovadilostí nacpaly do dostavby okruhu, snížily by se emise podstatně víc.
Ale to je to vytírání vočí. Cajti tam dojedou v ócéčku EURO3 a ten krám dotáhnou v dieselgatovým transportéru.
To je egál, hlavně že buzeracééééééé.
Bych blil.
A vo co jim jde s částicemi, když stejně všichni umřou. Je nutná evakuace jako v Pripjati...nad městem se tyčí už skoro rok atomový Hřib! :D
Rozbalit vlákno
2
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 19:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
20. 7. 2019 08:02
Re: Jasně, pogramotní obecní drábi a další buzerace
Kúpia drahý stroj a potom bude 6 dní v týždni ležať kdesi v kúte za mrežami policajnej stanice!
Je to vlastne len strašiak do kapusty, ktorý nebude slúžiť na to - na čo sa kúpil!
19. 7. 2019 18:29
No jen si měřte, od reality odtržená hovada
jo, je to špatný když někdo kuchne ten filtr.
A jo, je to jedno, když vedle legálně jezdí Avie, produkující desetitisícinásobek (to není nadsázka) škodlivin, jako ten vykuchanec.
Ale paráda, pán má toho Aviatika napsanýho na rodný číslo, takže ani neplatí silniční daň, která trošku odráží emise. A jede a čadí a chechtá se.
Sláva superhovadům, hlavně pořádně buzerovat. A co když mám filtr OK? Mám náladu aby mi parta dementů čtvrt hodiny otravovala život? Smyčka se stahuje. Orwell by čuměl, jak byl slabej.
Rozbalit vlákno
9
19. 7. 2019 19:54
Re: No jen si měřte, od reality odtržená hovada
Hele Hřiba taky skoro nesnáším, nicméně tenhle krok vítám a měl tu být už dávno. Ty vochipovaný zdechlý pohrobky střední třídy mi pěkně lezou na nervy...ehm na sliznici. Je to fakt nechutný jet zácpou za kolenovrtem, který musí mít za každou cenu diesela v autě na který nemá (proto má 10 let starý) a nejlépe ještě ochipovaný s vykuchanym filtrem. Rozhodně neplatí, že motor EURO 5 s vykuchanym filtrem se rovná EURO 4 verzi bez filtru, ve skutečnosti je to asi 100x horší... Existují na to studie, kdysi jsem nějaké výskedky četl a laicky jsem si z toho vyvodil, že radši stará Avie než tyhle frajeři s vykuchanýma filtrama.

Nevím jak to dělají s STK/emisema, asi korupce, netuším. Ale v Praze je to běžný jev a je to vidět už podle očouzenýho nárazníku, to není normální a fakt z toho štípe v nose, takže žádné vzdušné zámky...tipuji že právě taková auta budou vytipována ke kontrole - za mě správně.
Avatar - WinDiesel
19. 7. 2019 20:44
Re: No jen si měřte, od reality odtržená hovada
to se ale zaměřili na nesprávné město. jezdím, koukám, a čadících dieselů vidím v Praze minimum. Zato přímovstřikových benzínů TSI a spol. je tu dost, nikdo je neměří a neřeší.
Pozdě ale přece zavedením BPF bylo konstatováno že TSI a spol. škodí.

BENZÍNY NEMAJÍ BPF VYKUCHANÉ, AŽ DO ROKU 2019 JE NEMAJÍ VŮBEC !!!!!!!!!!!!!
19. 7. 2019 20:45
Re: No jen si měřte, od reality odtržená hovada
Myslíš OPF
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 20:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 7. 2019 22:47
Re: No jen si měřte, od reality odtržená hovada
A jeee ted se bude nove bojovat proti tsi bez filtru? Takze vse starsi nez 2019 nahazet do srotu? Jedno takovy auto mam a ver ze neplanuju neudelat stk :D
Avatar - Ada je zase tady
20. 7. 2019 09:56
Re: Obrázek
Obrázek v úvodu ukazuje běžné auto s benzínovým motorem po ranním nastartování. Tohle uvidíte u každého smradlavého benzínového křápu. Z dieselu se z výfuku nikdy takové svinstvo nevyvalí.

Existují jen 2 možnosti, kdy je vidět něco vycházet z výfuku dieselového vozu. Do Euro 3 je to černý dým při silné akceleraci u Euro 4 šedý závoj způsobený popelem z katalyzátoru (po spálených sazích) - opět se objeví jen při silné akceleraci.

:-!
Avatar - beibej
20. 7. 2019 11:00
Re: Obrázek
nekecej wine, takovej up!GTI má filtr odjakživa. Ty 2019. :no:
19. 7. 2019 20:44
Re: Obrázek
Jo, však já si tohle myslím taky.
Jenom mi to tak nějak připadá - zkrátka že jsou fakt důležitější věci, co by měli vymýšlet.
20. 7. 2019 21:29
Re: Obrázek
keby stk fungovala a nedala sa podplatit, toto riesenie by nebolo potrebne.
dizel kolenovrti to je pohroma
19. 7. 2019 18:36
Jsem fakt z toho perplex
Město se jim rozpadá pod prackama a voni se předváděj s takovejma srancema.
Njn, Praha sobě, Korzáři, Bukanýři, Flybustýři atd. Tohle ja to, na co jejich multi kulti polodementní kavárenský elektorát slyší. Batikovaný triko, slamák, plná huba keců a v hlavě naděláno? Kámo, jdu z Letné. Jsem chytrej, ale strašně chytrej Pražák. Demogratickej Pepííííík, co přesně ví, který názor je správný a jiný neuznává (za což oprávněně nenávidí Zemana) Hominik Fééééry, to je střelba! Takových nám třeba! Hřib, Féééééry a ten šašek Čižinský. Ještě k nim voňavku Gazdíčka...a dalšího Hominika ...Bukvu, kardinálovou Claudii. ...a pak se div těm blbejm, že ze zoufalství volej ŘepkobaronaAndreje Agenta Čoboláka.
To totiž lidi dělaj z na s ranosti z takovejchle šíleností.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - WinDiesel
19. 7. 2019 20:45
Re: Jsem fakt z toho perplex
ONI RADĚJI BUZERUJÍ NEŽ ABY NĚCO TVOŘILI.
19. 7. 2019 18:44
zdá se, že fostek
se dneska urval ze řeťázu….
Omlouvám se všem :-)
Hřib Satan mě vodvařil. Muž na svém místě! Co pozná hned priority našeho hlavního města!
Rozbalit vlákno
0
19. 7. 2019 18:46
Úroveň příspěvků
Tady nám všem "fostek" názorně ukázal, jak klesla úroveň diskutujících. Nediskutuje o tématu, ale hrne ze sebe urážky, osobní útoky, nesmysly.

Typicky "fostek" je adept návštěvy u psychiatra, kde by se měl zpovídat ze svých mindráků a začít se léčit.

Ale především - proč ho redakce ACZ už dávno nesmazala ? To i pro redakci ACZ je tento způsob "diskuse" akceptovatelný ?
Rozbalit vlákno
8
19. 7. 2019 19:04
Re: Úroveň příspěvků
A ty jsi v pohodě, blbečku, když žvaníš vo mindrákách a psychiatrech? Hééééééj? Smaž si božského fosteka sám, můžeš si jeho příspěvky skrýt místo svého blbého kvákání!
Táhni do řiti, ty hromado sranců.
Stačí?
Až tady napíšeš desetinu informací o autech co já a setinu budeš vědět, budeme se potom moct bavit.
Jsem ajatolláh automobilismu, génius a internetová celebrita.
Ty jsi niemand, blb a klaun.
Vnímáš ten rozdíl?
Muhehe...to je válec co?
Prosím prosím smažte ho, nebo vám tatínek vyhlásí válku. Bůůůůůůůůůů…
:-!
FOSTEK RULEZ
TONIGHT AND FOREVER
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 19:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 7. 2019 19:08
Re: Úroveň příspěvků
To je fakt strašný, zavolej si 112.
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 19:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 7. 2019 19:15
Re: Úroveň příspěvků
Von volá Soukupovi.
Pane žediteli, pane žediteli, fostek je na mě zlééééj.
20. 7. 2019 16:36
Re: Úroveň příspěvků
Fosteku ty jsi dement. A na tom nic nezmění, i kdybys tu R8 měl s dvanáctiválcem...
Avatar - CICERO
19. 7. 2019 19:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Beefcake
19. 7. 2019 22:38
Good job redakcia
Takto si nechavat ro***avat debaty dvomi posukmi, to je fakt sila.
To uz sa ani inak neda napisat.
Rozbalit vlákno
5
20. 7. 2019 00:21
Re: Good job redakcia
Pokud proti tomu redakce nic nebude dělat, začnu tento web ignorovat.
20. 7. 2019 01:18
Re: Good job redakcia
No to bude tragédie. Cos tady kdy napsal zajímavýho, kašpare?
:-!
20. 7. 2019 08:07
Re: Good job redakcia
Konspirace - ty dva magoři jsou konkureční web ...
20. 7. 2019 08:41
Re: Good job redakcia
Velakrat mi to pride ,ze to je jedna a ta ista dusevne narusena osoba pod dvomi nickmi co pise tieto nezmysly.
20. 7. 2019 12:37
long time overdue
Takovych clanku uz jsem par cetl a zatim se nic nestalo. Tak doufam ze ted konecne se nekdo opravdu zameri na auta ktera nejsou technicky v poradku a nadmerne znecistuji ovzdusi. V praze ziju a zejmena v zime, rano je to fakt problem. Nejlepsi je kdyz kolem projede Dodge Durango s 5.7 V8 a z vyfuku nic a za nim projede golf s 2.0 TDI a citite ten nakysly hnusny smrad co vypousti...opravdu bych Praze pral stejny pomer benzinu a hybridu jako je treba v Tokiu... co me tam prekvapilo bylo jak dobre se v tomto nesrovnatelne vetsim meste dychalo...ale cech na hybrida nema a nejdrive uspokoji sve zakladni potreby a az pak hledi na ostatni... a pak jsou tu i ti bezohledni...
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
20. 7. 2019 12:45
Re: long time overdue
Včetně toho Tokia = podepisuju :yes:
Avatar - Beefcake
20. 7. 2019 12:59
Re: long time overdue
Tou zakladnou potrebou je starsie auto nad svoje pomery a s tahem vocpoda.
20. 7. 2019 16:36
Re: long time overdue
Problém je v tom, že ten nepřímovstřikový motor víc žere a tudíž má vyšší emise CO2.
Avatar - Aoyagi
21. 7. 2019 11:56
Hm.
Škoda, že nemohou provinilce rovnou odstřelit.
Rozbalit vlákno
0