Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda odhalila nový skútr, s nímž se lze vydat do terénu

Honda ADV150 se představuje jako nový přírůstek do nabídky skútrů své značky a zároveň jako mladší a menší příbuzný terénního maxiskútru X-ADV.  
Zpět na článek
26. 7. 2019 18:05
... s nímž se lze vydat do terénu?
Tak do terénu se dá vydat prakticky s čímkoli, otázka je jen jak daleko to dojede. A článek nezmiňuje nic, co by tomuhle skútru dávalo nějaké větší šance
Rozbalit vlákno
4
27. 7. 2019 05:50
Re: ... s nímž se lze vydat do terénu?
.. vyšší světlá výška o 3cm oproti podobným skútrům.. přesně tedy 165mm, což je zde v Indonésii velká výhoda..
Mám tu skútr Yamaha X-Ride 115ccm, který byl zde před 5 lety prvním takovým adventure skútrem.. objel jsem s ním za 8 měsíců téměř celou Indonésii, včetně ostrova Papua, kde jsem ho bez problémů protáhl i několik set kilometrů skrze džungli po hodně off-road cestách, kde už ani neměli šanci čtyřkolky jako Toyota Hilux.. Takže na tenhle nový skútr jsem tu moc zvědavý.. www.MOTOTRIP.ASIA
27. 7. 2019 06:04
To je samozřejmě možné, ale CRF250L bude daleko lepší volba a za menší peníze... ta je určitě i v Indonésii.
27. 7. 2019 06:33
Třeba bych chtěl vidět jak se jede na těch gumách v blátě.
Na cestování terénem bych taky volil nějaké enduro. Na skútru se do terénu jezdí myslím jen z krajní nouze nebo pro recesi.
27. 7. 2019 14:11
Copak gumy, ty se daji prezout pomerne snadno, ale polohy tech blatniku, zejmena predniho, moc velky eskapady neslibuji...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku