Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Combo Life nabídne benzínový tříválec o výkonu 130 koní

Opel Combo Life se konečně dočkal benzínového motoru, který se výkonem vyrovná nejsilnějšímu dieselu.
Zpět na článek
4. 8. 2019 09:17
Re: Kdo mi to tady dneska vysvetloval, ze ty maly preplnovan
Tak německý je na to asi už jen znak Opelu, ale i tak si polepšilo. Minulá generace od Fiatu zrovna pohledná nebyla a pro toho co nechce iCocpit ani rozdělenou příď Berlinga, je normální vzhled Comba požehnáním ;-)
Avatar - twistedTSD
3. 8. 2019 16:23
Re: Spotreba
Na co je to dobré? Na neplacení emisních pokut.
3. 8. 2019 08:06
Re: Spotreba
jo, mě před sedmi lety to Doblo stálo 17.000 EUR a to bylo naprosto v plné výbavě s motorem 1.6 nafta 105 PS.... zdražení samozřejmě proběhlo, jednak jsou ty auta technicky víc našlapaná, pak už taky začínají dotovat elektromobily no a taky není krize jako tehdy, takže trh holt ty vyšší ceny tak nějak snese....
2. 8. 2019 20:32
Re: Spotreba
Mám pocit, že sa nás snažia silou-mocou presvedčiť na benzíny aby mohli zrušiť tú strašne špinavú a zlú naftu, a preto píšu takéto bláboly. Jazdím Renaultom Kangoo a do auta tohto typu by som benzín proste nechcel, ani keby to bol poriadnejší štvorvalec. Leda tak do dodávky na kratšie prímestské jazdy s ľahším nákladom. Ale do auta pre rodinu a dodávky na dlhšie trasy jedine nafta.

Čo sa ceny týka, tu je najmarkantnejšie vidieť, ako autá postupne zdraželi. Pred 9 rokmi som dal za Kangoo s dieslom a okrem automatickej klímy v plnke 15.000,-€, v Citroene mi nové Berlingo s podobnou výbavou vyrátali na 25 tisíc cenníkových a po všetkých zľavách a úľavách mi ho ponúkli za niečo cez 22. Príde mi to za tento typ auta viac ako dosť.
2. 8. 2019 18:25
Re: Spotreba
tak je fakt že obytná mini-dodávka s 1.2T tříválec a 8st automat za skoro 700 litrů je trošku bizárek..... :D za +/- 7 litrů jsem jezdil s podobným Doblem 1.6 JTD....

Tak nějak mě nenapadá k čemu ta výše uvedená konfigurace je..... takové auto může sloužit jako taková s prominutím socka pro větší rodinu, v základním benzínu, ve střední výbavě.... A nebo si to někdo koupí v naftě s tím, že s tím bude lítat i po dálnici a využije občas to že do toho může naložit 700kg....

Takhle topka v benzínu nedává smysl....
2. 8. 2019 18:10
Re: Kdo mi to tady dneska vysvetloval, ze ty maly preplnovan
Ale čo si... Raz je to Opel, tak je nemecký!
Avatar - Ja Prvni 123
2. 8. 2019 17:52
Kdo mi to tady dneska vysvetloval, ze ty maly preplnovany mo
A zavisi na pocasi...?

Jo, tam to bylo u Renaultu, tam je to jinak.

No ale moment - tohle je prece taky Francouz!

;-)
2. 8. 2019 17:28
Spotreba
S benzínom spotreba 5,3-5,6 litra? Leda tak v niečej fantázii, alebo s prázdnym autom dole kopcom a s vetrom v chrbte... Realita bude tak 7 litrov naľahko a 10 pri naloženom aute. Nechápem tie super optimistické údaje o spotrebe, načo je to dobré, udávať čísla, ktoré nemajú s realitou nič spoločné?