Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ty zrychlení v řadě jsou fakt
| 12. 8. 2019 11:30
i když nejsou tak drtivá z 0-100 jako u bakelitové low-cost popelnice od Muska, je to nářez.
První veřejný test potvrdil, že je schopno 28krát po sobě zrychlit z 0-200+ a rozdíl v časech je max 0.8s. Navíc před každým startem se blbě neptá, jestli jste si jisti a že se to může poškodit a zničit a tak.
Když k tomu přičteme, že se člověk nepoblije, když do toho nastoupí a že díly jsou spasovány bez zejících škvír a lak je kvalitní atd. Máme tady ránu do vazu Tesle. Kvalita versus střep.
PORSCHE RULEZ!
Re: Ty zrychlení v řadě jsou fakt
| 12. 8. 2019 11:41
To sice ano, ale... ´´potvrdilo termín premiéry´´ se nemuseli obtěžovat...

Renault Master: rubrika AUTOBAZAR ten cápek zaculík mě dneska v SM rozsekal... nejvic jak vpravo v tabulce: ´´Jak šel čas´´ asi ´´omylem´´ 2018 Mustang bullit… :D ale jinak Master je držák... :yes:

Proč tady o Masteru? protože ten motor je technicky spřízněný s novým 2.0 v Talismanu atd... no a rád bych Vám řekl, že Vás mám rád a, že tak nějak ten Taycan je prvotina svého druhu pro porsche a to by bylo aby to bylo všechno pintlich = nebude je to el. vwágn a soft dělá mikrošrot = učí se na octavii a dalším golfu, no FOSTEKU abys nakonec neblil ještě víc, než z Tesly....

Já strach nemám... Já čekám na den kdy bude S 63 AMG L 4Matic 5,5L a M760 Li 6,6L za dačiové ceny :-)

ale né že bych jim to nepřál, tak snad jen dokydám: Jen houšť a větší lithiové ohně, hoření zdar atd atd.... :-) :-) :-) :-) :-)

Zahrajem elektrickou přebíjenou? Si Zááábil !

A DOUFAM ŽE ZA VYFUKY SE NEBUDE PRIPLACET JINAK ME ZKLAMOU, DOUFAM ŽE VYFUKY BUDOU V SERII

V0LE M*DAT !!!
Re: Ty zrychlení v řadě jsou fakt
| 12. 8. 2019 13:13
Musk teď dobře nespí.
Ještě že mu dobře platí z NASA :*) :*) :*)
Re: Re: Ty zrychlení v řadě jsou fakt
| 12. 8. 2019 14:05
kam chodej
| 12. 8. 2019 16:30
na ty debilni nazvy?
Re: kam chodej
| 12. 8. 2019 16:46
do pi*ce! :D řikali recenzenti Pičín... a ještě se temu smál hejsek si nevidel?? video rekruting iDrivu :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku