Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Přivážíme do Prahy první vodíkové Hyundai Nexo, buďte u toho s námi!

Včera ráno jsme se vydali na cestu do Bruselu, ze které se rozhodně nevrátíme s prázdnou. Do Prahy totiž přivezeme první vodíkové Hyundai Nexo, které podrobíme testu na trase dlouhé bezmála 1.000 kilometrů. A vy u toho můžete být s námi!
Zpět na článek
21. 8. 2019 10:32
Avatar - rokyta.p
21. 8. 2019 09:23
Past na myši z kyblíku s vodou
Jo je ten šlapací Moskvič od Vošického :-D Ješťe k tomu ty kecy tu od Čmárala :-O Jste za blbce kdo to sledujete :-[]
Rozbalit vlákno
5
21. 8. 2019 09:49
Re: Past na myši z kyblíku s vodou
Solidní mindrák :D
Avatar - 3_diamanty
21. 8. 2019 11:20
Re: Past na myši z kyblíku s vodou
mas ty starosti :-[] ... neries .. jazdi.. nezavid a uzivaj si... uzivaj si to co mas doma pred barakom :yes:
Avatar - Katikakus
21. 8. 2019 11:20
Re: Past na myši z kyblíku s vodou
Za blbce jsi tu ty. Dlouhodobe...
21. 8. 2019 11:52
Re: Past na myši z kyblíku s vodou
No ptfuj. Takého Xixao ščura od Hnujdajaku ne. :no: Výbuch jako v Rusku 8-s :-[]
Avatar - Beefcake
21. 8. 2019 18:58
Re: Past na myši z kyblíku s vodou
Dalsi magor do partie. A vraj bol jediny problem H byvaly sef...
Avatar - Jerry.Gunman
21. 8. 2019 10:32
2 Rokyta
Rokyto, nedělej ze sebe ještě většího ignoranta, nežli jsi :D

Hyundai (Hyundai-Kia) za posledních 10 let učinilo skutečně obrovský pokrok v kvalitě a technické úrovni svých vozů a dnes je právem zahrnovaná mezi leadery v inovacích.
* V "běžných" vozech mají velmi slušné portfolio se vcelku vysoce obstojným poměrem cena / výkon
* nabízejí dosti širokou paletu SUV a spol
* IONIQ je (a to říkám jako zásadní odpůrce elektrodebility) auto, které by za jistých okolností už mohlo dávat smysl
* nabídka "divize" Genesis vypadá velmi lahůdkově
No a pokud by se jim podařilo tady zavést ROZUMNĚ VYUŽITELNÉ vodíkové vozy, zaslouží si hluboký respekt

Tož pánové Máro a spol, "hodně ščestí s tým pertinaxem" - a těšíme se na podrobnou reportáž a jízdní dojmy i technické pojmy :D !
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
21. 8. 2019 11:28
Re: 2 Rokyta
mne dava zmysel niro... auto velkosti ceedu ktore realne za 5 litrov jazdit vie... a stoji nejakych 19 tisic eur co este ujde ( ak zvazime aj spotrebu voci nejednemu drahsiemu dizlovemu aut ) ... k tomu 2,7m razvor co by az rodinny autobus.... vyssia a priestranna kabina.... vyssia svetlost podvozka a stale aj moc slusny kufor na nejake to bezne pouzitie az az .. keby to este malo 4kolku tak hadam lepsie auto ani nepoznam :-! .. ale aj tak je niro proste supis .. hned by som ho bral .... :yes:
Avatar - Jerry.Gunman
21. 8. 2019 12:13
Re: 2 Rokyta
JJ, Niro taky nevypadá jako úplně marné přibližovadlo. Mým potřebám by to sice nevyhovovalo, ale já jsem v tomto punktu docela extrémista :D Pro mne je tak Ssangyong Grand Musso ;-) ;-) ;-)

Ale to už jsme od vodíkového Nexa utekli celkom daleko