Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

JAPANEEEZE
| 22. 8. 2019 12:14
už na to kápli, už se tomu neříká SUV ale korektně = zvýšený městský hatch… OK... Už i japonci jdou do.... ** tak ok... :-)

Hlavně nezapomenout na krááásně fungující ´´tačpád´´ :-[] :-[] :yes: :yes: :yes: Božíčku

Kde jsou sedany, kde je Toyota century pro Evropu ?! (tak hodně jsem jinej než většina... a prej menšiny je potřeba tolerovat, mě nikdo nikdy netoleroval, jsem bílej protestant a šikmáci jdou ke dnu, jako my s EU... zas* rejžožrouti… as*** Islám, zas* život )

:D :D :D soryjakovo ATENTATE, bacha jdu na oběd... :D tak uhnite
Re: JAPANEEEZE
| 22. 8. 2019 12:59
mame tu napriklad camry... a to rovno v hybride.... pekny sedan.. akurat ze mat tie moznosti tak radsej pojdem do pre mna daleko praktickejsej hybridnej RAV-ky a tiez sa na nejaky mega sedan z vysoka vybodnem ;-) .. takze to mas tak ... kde nie je dopyt nie je ani ponuka.... toyota len kopiruje trhy ... tak ako kazdy ktory uz kusok sleduje co sa okolo neho deje a co sa kde predava ...

ono to nie je len o sedanoch .. miznu aj kupatka kabria .. obecne aj trojdveraky.. aj MPV ... aj miniauta... a aj nejeden kombik uz mizne... takze to mas tak... nehovoriac este o zmenach co do pohonu aut ako takych.... este to bude podla mna velmi zaujimave ta nasledujuca dekada od 2020 ;-) .. chlieb sa uz lame... tak uvidime kto to ako zvladne ... inak dobru chut ... ja uz mam po... :yes:
Re: Re: JAPANEEEZE
| 22. 8. 2019 13:37
camry je předokolka miláčku a nemá V8 atmo… z minulýho lexa LS... o to mi tady jde...
Re: Re: JAPANEEEZE
| 22. 8. 2019 14:45
som myslel, že top of the top je ASX ... :D
Marně čekám....
| 22. 8. 2019 12:22
....že stvořitele toho šíleného radiator grillu konečně někdo zastřelí.......... :-( Samozřejmě že v tom jedou minimálně dva borci. Jeden co to navrhl a další co to schválil..... ;-)
Re: Marně čekám....
| 22. 8. 2019 12:50
Jo !
Re: Marně čekám....
| 22. 8. 2019 18:28
:yes: :-[] :-[]
:-)
| 22. 8. 2019 13:26
Lexus, do města tak skvělé auto i bez elektra. Těším se na (snad jednou) test. :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku