Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - flyboyeda
nechci vidět budoucnost
| 25. 8. 2019 11:19
raději bych viděl nějaké lepší kousky z minulosti z dob kdy Lamborghini nevyrábělo SUV
Avatar - CICERO
Poslední věty článku...
| 25. 8. 2019 11:22
Koncernu se nechce investovat do vývoje V12 pro Aventador a proto tam ´´možná´´ bude V8 hybrid... :D Aha, takže napříště až budu lačný po emocích, lepší si koupit Scanii, nebo Tatru ?? :D :O Božíčku…. Historie stranou, ted vládnou děti z plachetnic... AVE MARIA
Re: Poslední věty článku...
| 25. 8. 2019 21:12
Oni sami říkají že ho dokážou homologvat levněji, navíc pokud se nástupce Aventadoru psoune na rok 2024 nezbyde nic jiného než V12 homologovat pro Euro 7 pokud nechtějí předčasně ukončit výrobu. Hybridní V12 zní rozumně, lepší než degradovat na V8. Byl bych rád za zachování V10 které taky nemá nic jisté. Opět by mi nevadilo ani hybnrdiní V10.
Avatar - CICERO
Re: Re: Poslední věty článku...
| 25. 8. 2019 23:38
Mě neva hybridy, když jěště bude V12 ano, ale mám strach, že pujdou směrem přeplňování jak v Urusu… (ekonomicky obhajitelnější a blá blá blá…) To auto (Urus) být o 10 let mladší, být z doby Tuaregu V10 TDi tak má V12 atmo a nikdo by se nepohoršil, dnes ??? MAM STRACH MAM STRACH A JSEM NA*RANEJ :-! :yes:

...takže snad klapne V10 / V12 hybrid, už jen pro TEN ZVUK ...V8 by jen prskalo do výfuků a nic... a ono to bez celotitanovýho od svodů bude stejně za starou belu, i tak, protože máme EURO 7 i na zvuk... A tož ták... Tož baví mě to hodně, co kdy bude neovlivnime, jen zděsit se můžeme TO JOOO TO JOOO :D
Avatar - fostek
Jestli maj něco bombovýho
| 25. 8. 2019 11:29
tak ať nečekaj na upocenej Frankfurt.
Ať to vytáhnou na Náplavku!
Je to jasné - čistý elektromobil
| 25. 8. 2019 16:06
Čo iné v súvislosti s budúcnosťou by to mohlo byť ako elektromobil?
Už je nejaký ten mesiac či rok známe, že je podstatne jednoduchšie zvyšovať výkon u elektromobilov ako u spaľovákov. Takže superšportiaky budúcnosti budú buď hybridy alebo elektromobily. Ale skôr to druhé.
Dôležitá je aj iná vec, ktorá sa vôbec nespomína. Servisovať superšportový benziňák a superšportový elektromobil je nebe a dudy, hlavne čo sa týka motorov. Okrem toho superšportiaky nie sú autá, s ktorými ich vodiči jazdili tisíce kilometrov každý mesiac - česť výnimkám.
Avatar - fostek
Re: Je to jasné - čistý elektromobil
| 25. 8. 2019 17:28
JJ pro tvou teorii bych ještě dodal, že v supersportu se ztratí vysoká cena.
Naproti tomu nevím co myslíš výkonem. U spalováku by to problém nebyl - nebejt emisních norem.A protože elektřina se bere ze vzduchu aje všude a zadarmo, EV jede.
Ovšem...jako majitel supersportu si nedovedu představit auto bez toho ZVUKU.
Uvidíme.
Že v budoucnosti bude všechno elektro, to je jistý. Když Herodes nakázal vyvraždit všechny děti, taky to zaslepení poskoci vykonali. To ještě neznamená, že to bylo správně.
Avatar - CICERO
Re: Re: Je to jasné - čistý elektromobil
| 25. 8. 2019 20:00
Nemám rád Děti ! Sorry jako ! Ale kdyby mohly být, tak ať sou černý... :*) :-! A na jídlo...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Třeba beefcake...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku