Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Defender zachycen zcela bez maskování, vyfotili ho během natáčení nové Bondovky

Představení nové generace Land Roveru Defender je sice naplánováno až na autosalon IAA 2019 ve Frankfurtu, během natáčení nové Bondovky se však ukázal již zcela bez maskování.
Zpět na článek
27. 8. 2019 11:53
Avatar - CICERO
27. 8. 2019 10:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
27. 8. 2019 11:11
Tak jsem zvědav...
...představení za pár dní, moc se těším až Defíka projedu! ;-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Dinar
27. 8. 2019 12:20
Re: Tak jsem zvědav...
Jestli bude jezdit jak vypadá, pak :yes: bude to důstojný nástupce legendy. ;-)
Avatar - Drag-On
27. 8. 2019 11:12
V Nitre ich už po halách behá dosť
Ale nejak extra ma neoslovil. Hlavne zadné svetlá vyzerajú zvláštne. Keď som to videl prvý krát, myslel som si že sú nedokončené :D A to už bol kus po finálnej montáži. A čo ma úplne šokovalo boli dvere ktoré majú vo vnútri odhalené plechy (asi ako VW UP). Neviem či tým chceli pôsobiť viac retro, ale vyzerá to zvláštne, lebo ináč je interiér vcelku luxusný. Ale čo musím uznať, tak dobre vyzerá trojdverová verzia, najmä s doplnkovou výbavou. Myslím také tie offroad polepy a pod. Tá je vcelku sexi a vedel by som si ju predstaviť v garáži.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - wakantanka
27. 8. 2019 13:40
Re: V Nitre ich už po halách behá dosť
Mám taký pocit, že asi bude viac verzií, teda "civilné" a nejaké "pracovné" či military. Asi to takto chceli nejako zjednotiť v tom interiéri, pričom pri iných ako civilných tam mrsknú tvrdé odolné plasty, aby to šlo umyť wapkou. :D Niečo na spôsob Gčka, kde tiež môžeš mať lux. verziu ale aj čisto pracovnú, očesanú na úplný základ.
Avatar - Loptos
27. 8. 2019 11:53
LEGO
lego ho ukazalo uz davnejsie. uz sa tesim ako si budem stavat :-!
Rozbalit vlákno
0
27. 8. 2019 11:57
land rover kodiaq
proč? :no:
Rozbalit vlákno
4
27. 8. 2019 12:21
Re: land rover kodiaq
Tak ty by jsi koukám se svou představivostí udělal i z okresní šeredky Pamelu...
Avatar - Dinar
27. 8. 2019 12:45
Re: land rover kodiaq
Vždycky jsem si říkal, jestli klávesnice v Braillově písmu vydává při stisknutí klávesy i zvuky. Jak ti to funguje?
Avatar - speedfred
29. 8. 2019 09:49
Re: land rover kodiaq
no do *** :-[] :-[] :-[]