Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

EKOPRASATA
| 6. 9. 2019 17:43
řvala tak dlouho...až si vyřvala dieselovou S6.
Nevím, jestli je to k smíchu nebo k pláči.
Re: EKOPRASATA
| 6. 9. 2019 18:25
A nebo proste o benzinovou S5 nebyl zájem. Né, že by teda celkově o a5 nějaký extra zájem byl, naštěstí není příliš nákladná na výrobu díky spřízněnosti s A4.

Jinak mi ta nafta v tom nějak extra nevadí. Chci spíše cestovní auto s vysokým výkonem - S5, chci sporťák - RS5.
Re: Re: EKOPRASATA
| 6. 9. 2019 19:54
Mě nafta vadí projevem, smradem při tankování, malým spektrem otáček, AdBlue.. Plus je možná jen vyšší krouťák, jinak je to hnůj. Ano, své využití má, ale ne ve sportovním autě.
Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 6. 9. 2019 21:34
To víš, dneska se pojem sportovní auto dost rozplizl.
| 6. 9. 2019 20:52
Cestovat se dá pohodlně i s benzínovým autem s vysokým výkonem. ;-)
Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 6. 9. 2019 21:20
To nepopírám. Nicméně stále je u tohoto typu vozu oblíbená nafta, a právě proto to automobilka dělá. Samozřejmě, že má zjištěno co lidé kupují u kterého auta a to budou vyrábět.
Re: Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 6. 9. 2019 21:24
Proto to dělá? Tebe včera rozmrazili nebos od někud utekl? :)
Je to kvůli emisím, paka.
Kulový nějaký zákaznický preference.
Jinde ve světě je to benzín.
To samý je u šestky.
Re: Re: Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 6. 9. 2019 23:47
To ovšem nemůžeš vyčítat Audi, už 15 let prodávají X krát víc v dieselu než v benzínu, takže se rozhodli benzín potlačit. Jiné značky se rozhodly potlačit diesel.
Navíc Vám to možná nedochází, ale do Audi natlačili ty diesely, které měly původně jezdit v Porsche.
Já si myslím že je to docela správně a docela chytré rozhodnutí, Porsche zbenzínovali, Audi zdieselovali, docela to odpovídá charakterům značek a málokdo teď může tvrdit že Porsche je převlečené Audi.
Komu nevoní nafta, ať si koupí Porsche. komu vadí benzín a dává přednost dieselu, může zvolit nadupané Audi v dieselu a že bych se za ty hodnoty nestyděl !!!
A jako bonus - jezdí to za mnhohem méně nafty než benzínu.A nezdá se že by to Audi nějak uškodilo, zato Porsche se z toho pořád nemůže vzpamatovat.
Re: Re: Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 7. 9. 2019 06:06
Klídek, meleš nesmysly.

Když zákazníci chtějí benzín, konkurence ho nabízí a nikdo nezakazuje, tak ho nedělají kvůli EU nebo co?!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 7. 9. 2019 09:58
A kedy nemlel nezmysly?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 7. 9. 2019 14:19
3,14čo !! vtedy do kedy traveldrive: hueee, hueee, hueeee, grrrc :-!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 7. 9. 2019 17:26
.... přesně.... to je česká klasika házet všechno na EU.... ;-\
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EKOPRASATA
| 7. 9. 2019 18:12
Přesně. Prostě tu je zájem o jiné “zboží” než jinde ve světě. Amerika má v mnoha směrech mnohem přísnější emisní a bezpečnostní limity než EU.
| 6. 9. 2019 21:25
Proto to dělá? Tebe včera rozmrazili nebos od někud utekl? :)
Je to kvůli emisím, paka.
Kulový nějaký zákaznický preference.
Jinde ve světě je to benzín.
Říkejme pravdu
| 7. 9. 2019 11:16
...připravili jsme se o ni sami. Doma i do Evropského parlamentu volíme z velké části liberální levici (Piráty, socany, zelené a jejich obměny v Evropě).... často ekofašisty, kteří jsou proti naftě, teď i benzínu, tlačí nám hybridy, EV auta a pak nás narvou do hromadné elektrické přepravy a vlastnictví a prodej osobních aut zakážou. Ty návrhy už tady skutečně jsou.
Re: Říkejme pravdu
| 7. 9. 2019 11:48
Ano ! NEW GREEN DEAL 8-s nový zelený uděl... nas*at !!! RUDO ZELENY... Ocasio Cortez… Fundamentální 16ka... a hordy dalších na pláních tady i tam...

Jakej je rozdím mezi UV KSČ a Parlamentem EU ? :D (barva podkladu vlajky a počet hvězd ) :-! :-[]

Já vím jsem nejomezenější omezenec, ale stačí, že mi ´´čeroký´´ rozumí... nazdar...
Re: Říkejme pravdu
| 7. 9. 2019 17:28
no tak realisticky pokud tomuto trendu bude nakloněna zásadnější většina populace, těžko s tím něco uděláme....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku