Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: IAA živě: Nový Captur se drží slibů, nechybí mu prostor ani šmrnc

Najít na frankfurtském autosalonu stánek Renaultu bylo sice trochu komplikovanější, jeho návštěva za to ale rozhodně stála. Renault zde totiž prezentoval svůj nový městský crossover Captur, který má navázat na působivé úspěchy první generace.
Zpět na článek
13. 9. 2019 10:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - xxc
12. 9. 2019 21:19
Re: Nenafúklo sa to príliš?
Kam moze Scenic klesat? Ved do stareho Capturu vojdu 3 autosedacky, do kratkeho Scenicu nie :-) Ved nech si kazdy kupi, co sa mu paci, velkost nie je vsetko.

Zase na druhej strane je interier Capturu vpredu celkom stiesneny, Scenic je pre vodica ovela lepsie rieseny.
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2019 15:05
Re: Nenafúklo sa to príliš?
trend je jasny.. neustale auta nafukovat hoc velakrat je to prave kontraproduktivne ... a ja som zvedavy ci novy captur uz nepodkuri aj tomu kratsiemu z dvojice scenicov od ktoreho uz nie je velkostne daleko ... a potom budu zase plakat v renaulte ze im scenic klesa jak je to mozne ... tak nech nerobia captur velkosti skoro scenicu a mozno by aj scenic mal sancu prezit dalsiu dekadu....

inak mne sa nepacia tie kly na prednyc hsvetlach... niekde vcelku nevadia napr talismanu davaju istu pompeznost ktora je v danej triede akceptovatelna.. aj hrave clio s klami je vcelku cool ale tu mi to uz nesedi a ani na megane .. takze za mna sucasny captur je krajsi a to nielen svojou kompaktnostou ale prave aj tym predkom.. toto je uz zase take unifikovane a natiahnute .. proste skoro scenic
12. 9. 2019 12:45
Kufr
Kufr 536 l? Tak to bych chtěl vidět...Možná po sklopení zadních sedaček...
12. 9. 2019 12:27
Re: předek
Je fajn, ze si to pri capture/ cliu uvedomili aj renaultaci a v novych generaciach to neprekopali od zakladov ako to len oni vedia
12. 9. 2019 11:09
Re: předek
To bezpochyby. Ale aj taká Vitara vyzerá fajn, aj keď na nej poznať vek už dosť výrazne.
12. 9. 2019 10:21
Re: předek
Pro mě je stále nejhezčím levným městským crossoverem ;-)
Avatar - kari.laz
12. 9. 2019 09:24
předek
U Capturu mám vždycky pocit, že tam dali o "číslo" větší "předek" než má být a na novém mi to přijde stejně. Není ošklivý, jen mi to tam z některých úhlů nepasuje.
12. 9. 2019 09:07
Nenafúklo sa to príliš?
Súčasná generácia je fajn, vyzerá sympaticky kompaktne, toto sa mi zdá trošku moc nafúknuté, o trošku viac plechu, ako by to chcelo a o kúsoček menej skla ako by sa žiadalo. Interiér vyzerá pekne, aj ten displej je zakomponovaný vkusne, hoci je veľký. Možno mu niekto bude vytýkať, že z palubnej dosky veľmi trčí, ale zase je dobre na očiach, keď nie je nízko ako v niektorých iných autách.