Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak se staví hasičská vozidla: Mají ovládání vodního děla na dálku, slouží prezidentovi

Ve Slatiňanech vyrábějí hasičská vozidla již od konce 19. století. V současnosti se tu soustředí především na nejrůznější speciály. Čím jsou výjimečná vozidla, která slouží prezidentovi? A jak funguje ovládání vodního děla na dálku?
Zpět na článek
23. 9. 2019 18:25
Bile auto
No tak se vsichni uklidnime... zapomenem na Zemana... a zkusime se zamyslet... proc v te dilne stavi hasicaky, ktere maji jako zaklad uplne bile auto? Jsem vzdy myslel, ze se stavi z cervenych nebo zarive oranzovych a na to se lepi bile polepy... nebo jsou ty tam bila tatra a scania urceny pro jine trhy? Clanek ma byt o technice, tak se vratme v diskusi k technice... to je to, co me zajima ;-)
23. 9. 2019 14:11
Re: Oprava
Já myslel že TUPO je přezdívka pana prezidenta.
23. 9. 2019 12:00
Slouží prezidentovi
Slouží prezidentovi? Myslíte toho vychlastanýho ruskýho agenta Zemana?
Avatar - Hammunasakra
23. 9. 2019 08:58
Re: Mají vodní dělo, slouží prezidentovi
Až začneš vybírat řekni = dám 2násobek :-)

https://www.novinky.cz/…-vltave-40297384
Avatar - CICERO
22. 9. 2019 15:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _Karel_
22. 9. 2019 10:33
Mají vodní dělo, slouží prezidentovi
Napadá mě, jak by vodní dělo mohlo posloužit prezidentovi. Klidně bych se složil na vodu.
22. 9. 2019 10:01
Oprava
Proboha, ten ředitel se nejmenuje Jaromír, ale Radomír. Znám ho osobně. Opravte si to. Tohle fakt rve oči. Díky.

Jo a druhá oprava: TUPO není technický ústav požární kontroly, ale technický ústav požární ochrany.

To se pak člověk zamyslí, nakolik relevantní informace se zde dočte v článcích, které se týkají oboru, ve kterém se zrovna tolik neorientuje, hm?