Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - CICERO
Ježiši...
| 28. 9. 2019 17:23
Jestli se někomu nelíbí, že na silnici umre X-Y mladistvých? A co jako? Patří to k věci... Nezůstali tam omylem... Udělali chybu, nebo si koupili vrak a jak říkají zdejší Maďaři: spravali sa ako keby jazdili tankom… :D Nu.. Tak to prostě patří k mládí... za chyby se platí, nebude líp, a nesierte se mi do života !!! Nazhle… :-! TUKABEL MADIAR FRIENDLY :-!


A JASNE ZE AUTOSKOLA STACI SEM TOHO ZIVIM DUKAZOM :-) MAM VAS RAD MILACCI :-)
Autoškola
| 30. 9. 2019 09:17
Jsem učitel autoškoly, všem říkám, autoškola nestačí, musíte získávat zkušenosti denně, byť opatrní, je víc aut, agresivních řidičů a řidičů, kteří už na pravidla zapomněli, proto musíte předvídat.Nejsem si jist, zda pomůže nějaké jiné cvičiště, vše je o penězích a pro takové organizace zase zisk, mnoho žáků, kteří neuměli nic, jsou teď velmi dobrými řidiči.. A nemuseli se dal po autoškole učit jinde.. Každý člověk musí jít do sebe sám
autoškola
| 1. 10. 2019 17:28
Co chce dneska po autoškole ? Vždyť je to akorát další bussines. Zaplať mi 10-12 tisíc a hotovo. Za měsíc a půl se párkrát svezete a hned Vás kopnou ke zkouškám, aniž byste věděli, kde je páčka na stěrače. Závěrky neuděláte a budete neustále sázet za opravné zkoušky peníze......Klasika všech klasik. Když se k nám na autobusy hlásí řidiči ze skupiny "B", tak ani netuší základní věci techniky motoru. Řidiči ani netuší jak vypadá píst či vačková hřídel. Dvě třetiny autoškol bych vyházel z téhle republiky a učitele bych nahnal do fabrik dělat pořádný kus práce !!!!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku