Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Škoda Kamiq umí Apple CarPlay bez kabelu. Podívejte se, jak je to snadné

Služba Apple CarPlay bez kabelu byla doposud výsadou prémiových značek. Kde se vzala, tu se vzala, najednou ji umí i Škodovka!
Zpět na článek
27. 9. 2019 16:20
27. 9. 2019 19:21
27. 9. 2019 19:45
27. 9. 2019 20:44
28. 9. 2019 07:21
30. 9. 2019 08:57
1. 10. 2019 09:05
27. 9. 2019 20:30
28. 9. 2019 14:03
30. 9. 2019 08:10
Avatar - Emel
27. 9. 2019 16:20
Cool
Tohle je budoucnost - aktualizace stejně jako sbírku hudby řeším doma na mobilu, v autě položím mobil na indukční nabíječku a jedu, s "datováním" přes firemní tarif na mobilu. Ještě to dotáhnout pro Android... a celý krásný infotainment v autě je dobrý akorát ke spuštění AndroidAuto.
PS: musí to teda fungovat. S Waze v Oplu jsou čas od času problémy typu "systém nereaguje" apod...
Rozbalit vlákno
0
27. 9. 2019 17:25
Zaujimalo by ma
co nato treba aby to fungovalo aj v ostatnych modeloch znacky
Rozbalit vlákno
0
27. 9. 2019 19:21
Wifi
Takže to má wifinu, jo? Není to jedno, stejně ten mobil musíte dobíjet, takže ho stejně píchnete do USB, význam to má akorát na kratší poskakování. Pokrok by bylo kdyby některá automobilka zrušila blokování videa za jízdy, stejně na ten displej čumím když používám navigaci. Nemusel bych rootovat mobil a používat hacky.
Rozbalit vlákno
6
27. 9. 2019 19:45
Re: Wifi
Jj bluetooth nemá takový datový tok aby to přes něj šlo. Dneska baterky s 4000 baterii vydrží v pohodě navigovat X hodin, ke všemu tohle nebude mít takovou spotřebu bez spuštěného displeje. Ale určitě bych si při tomhle připlatil bezdrátové dobíjení. A videa se zřejmě dočkáš až bude autonomní jízda. Dneska to nedovoluje ani legislativa. Ale smysl by to dávalo aspoň při stojícím autě, ale android auto ani apple podle mě nepodporují žádnou video službu. Co mě sere u AA, že snad není ani jediná aplikace na internetové rádia.
28. 9. 2019 07:21
Re: Wifi
Pokud si rootneš telefon a použiješ hack tak všechno co máš v mobilu můžeš použít na displeji auta. Jedinou chybu co to má je, že trvale zůstává ovládací lišta AA. O tu máš zúžený displej.
Nevím co máš za mobil, ale můj by byl za hodinu při navigaci vybitý, autonomní jízdy se určitě nedožiji, natož legislativy tak jsem si prostě musel poradit.
30. 9. 2019 08:57
Re: Wifi
Předpokládám, že drátem přes Mirrorlink. No co jsem kdy viděl přes to video, tak se to sekalo jako blázen :D
1. 10. 2019 09:05
Re: Wifi
Néé, hack android auto
27. 9. 2019 20:30
Re: Wifi
K u ndomile milý,má to indukční dobíjení (za malinký příplatek). Jako jiné škodovky již několik let.
27. 9. 2019 20:32
Video: Škoda Kamiq umí Apple CarPlay bez kabelu. Podívejte s
Ano, to víme od července všichni - od té doby je to v civilním konfigurátoru.
Rozbalit vlákno
0
28. 9. 2019 14:03
Škoda a Apple?
Smí vůbec Jablíčkář koupit Škodu, aniž by se ztrapnil?
Rozbalit vlákno
0
30. 9. 2019 08:10
připojení
Takže musel předtím ten iphone jakkoliv připojovat ? Jakože první vyhledávat bluetooth zařízení, aby to měl v zařízeních ( i když se to stejně připojuje asi primárně přes wi-fi) Nebo dokonce připojovat na hotspot auta ... zadávat VIN jako heslo a další takový nesmysly ? Nebo stačí udělat to co ve videu i kdyby předtím ten iphone nebyl nikdy s tím Amundsenem jakkoliv spárovaný ?
Rozbalit vlákno
1
30. 9. 2019 09:18
Re: připojení
Zdravím,

taky mě to zajímalo. Hlavně jsem si myslel, že třeba úplně první propojení bude stejně ten kabel vyžadovat. Ale ne, stačí opravdu jen postup, jaký máme ve videu.

S pozdravem,
Standa
30. 9. 2019 10:02
bezdrátový Android Auto
Pixely by měly už umět bezdrátový Android Auto od vydání Android Pie (na pixelu snad stačí mít i Oreo) ... Ostatním (např. One Plus) to slíbil Google krátkou dobu po updatu/vydání s Android Pie .. ale co jsem slyšel, tak reálně to pořád nemají všechny telefony a nemám tušení, jestli to dostanou automaticky teď v Androidu 10.(asi v kombinaci s Google Assistant Driving Mode) Navíc jsem neslyšel o tom, že by se nějak výrazně rozrostl počet infotainmentů podporujících tuhle funkci. Taky mě neskutečně bavi fakt, že u nás není oficiálně Android Auto podporováno kvůli absenci češtiny v Google Assistantu, ale s Pixelem to člověk má nativně jako systémovou aplikaci :D (chápu, že je to protože technicky jsou všechny Pixely v Česku šedivky ať už to přitáhne třeba Alza nebo kdokoliv )
Rozbalit vlákno
3
1. 10. 2019 09:09
Re: bezdrátový Android Auto
Jedna verze AA je česky a funguje i hlas a jde hacknout aby fungoval při jízdě a zrcadlil mobil.
1. 10. 2019 09:42
Re: bezdrátový Android Auto
Tak to by mě celkem zajímalo, mám sideloadnuté AA z apk souboru ... ano, čeština funguje, hlas jen do určité míry ... pokud mi např přijde zpráva na fb, tak mi ji AA přečte, ale příkaz Odpovědět už nefunguje, ačkoliv mi ho to samo nabízí.
1. 10. 2019 12:31
Re: bezdrátový Android Auto
Tak hluboce to nepoužívám takže neporadím, šlo mi jen o výběr navigací s aktualizací radarů a přehrávání video klipů.