Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - fostek
Tak samozřejmě
| 10. 10. 2019 14:42
tupci, co tenkrát dělali ten zákon zapomněli na automatické posouvání poplatků (tj že z nástupem platnosti nové normyby se o jednu normu posunuly poplatky - a bylo by vystaráno) takže teď se platí eko poplatek jen za auta, která jsou už hodně stará.
Přitom ekodaň za (pokuta započtená v ceně nového auta) je (brzo bude) klidně šestimístná i u lecjaké škodovky a lidi to ani neví.
Re: Tak samozřejmě
| 10. 10. 2019 14:48
Ano přijde mi to logické. Jen u těch starších aut nemuseli dělat takový drastický zdražení. Stejně tvoří na trhu ojetých aut marginální podíl. Zavést poplatek na EURO3 a EURO4 a nechat bez poplatku jen moderní provozně čisté EURO5 a EURO6 je logický krok. Ještě, že jsem už svoje EURO3 prodal, takže mě tohle nějakých pár let trápit nemusí :D
Avatar - KANKUNEN
Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 15:12
Paradox je, že spodní vrstva volící levici na to doplatí nejvíce. Jde jen o prachy, na STK projde auto bez filtru, ale po lidech co jezdí autem akorát do práce se budou chtít prachy navíc.
Avatar - CICERO
Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 15:25
lidi volici levici ani neví co si tím zpusobují… Opravdu... moc se o to nezajímají, nebo s levicí sympatizují a nechodí volit vůbec, tak či tak ano budou biti nejvíc... A zase budou nejvíc slyšet, pořad dokola, au a bůů, nářky, stávky, bitky..... :-!
Avatar - fostek
Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 15:32
Sebral bych volební právo trestaným lidem a lidem v exekuci.
A horní věkovou hranici. (jako je 18 dolní, byla by 80horní) O co je člověk v 17ti blbější než kdejakej senilní paprika?
Bylo by po levici. :-!
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 16:22
Hlasy kupte mi hlasy dame Vám prachy, vy nám hlasy... a... papriky :*) :yes: without koblihy
Avatar - Ada je zase tady
Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 17:46
Volby jako za první republiky - od 21 let. Nebo ještě lépe až po prokázání, že daný jedinec platí daně (a tedy je ekonomicky aktivní). Mamánkové, věční študenti různých soukromých rozdávaček obskurních titulů ať si jdou volit do Afgánistánu.
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 17:52
Volební právo možná už do 16ti = a možná pro starý senilní už radši NE :-!
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 18:04
kojot korell chlavně Korell TrauThunberg-ová :-[] :-[] :yes: A máš TO
Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 22:23
Takovou ***inu myslis jako vazne? V 16 nema clovek zadnej rozhled. I od 18 je to brzo. 21. Je optimalni. Ale horni hranici bych stanovil taky.
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 11. 10. 2019 07:26
Jo to se v mnoha zemích zvažuje ZCELA VÁŽNĚ = viz realita kterou tak často i ve svym věku popíráš = VĚK na to jestli ti to myslí nebo ne = moc vliv nemá :-!

Naopak nejsnáz oblbnutelný = sou starý https://www.policie.cz/…-podvodniky.aspx což neni vtip ale smutná realita. A je to bohužel STEJNÝ v tomhle i politickym oblbování = takže jo = to co sem napsal by spíš POMOHLO

Horní hranice je nesmysl = sou lidi kterejm to i po 80tce pálí líp než průměrný většině celej život. Že velká část starejch lidí skáče na nejtupější kecy je bohužel REALITA https://cs.wikipedia.org/…wiki/%C5%A0mejdi to by se tomu náctiletýmu nestalo = když to řeknu takhle tak mi možná i dáš za pravdu? ;-)

Takže volební právo a řidičáky od 16ti = a jo máš pravdu když si myslíš že to co volíš ty Zemana nebo komunisty = bude volit míň lidí. A hodně by je ohrozil i tebou navrhovaný omezení pro starší = já to myslel spíš ironicky na Ádu = kdyby byla stanovená HORNÍ hranice jak píšeš = Zeman i KSČM by měli MÍŃ hlasů :*) :-! :-[]
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 11. 10. 2019 08:40
Ono se v mnoha zemích zavádějí věci, který odporují rozumu. Nemusíme je všechny kopírovat. Takže proč nezavýst nesmysl v podobě volebního práva dětí, který se dají snadno ovlivnit přes média. To je pro mafiány co se chtějí prodrat k moci úplně ideální stav. :D S věkem přicházejí životní zkušenosti. V 16 máš životní zkušenosti nula. To se teprve rozkoukáváš a začínáš se z dítěte tranformovat na dospělýho. Takže logicky nemůžeš rozhodovat o složení vlády. No kdyby si měl v hlavě kapku inteligence, tak by ti to asi došlo. Mladý a děti ovlivníš nejsnáze. Navíc v dnešní době facebooků a instáčů.
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 11. 10. 2019 08:48
Myslíš tvýmu rozumu? Tak to se rozhodně SHODNEME! Pokud vim si proti VĚTŠINĚ jakkoli modernějších věcí = a za LEPŠÍ dobu považuješ socialismus než dnešek

Viz ty odkazy v mym minulym příspěvku = NEJVÍC MIMO sou prokazatelně senioři. Tak často na OBLBOVÁNÍ a KECY jako senioři nenaletí nikdo = ani ty středoškoláci = to je prostě realita s kterou nic nenaděláš. No můžeš jí vokecávat = ale realitou zůstane

Takže volební právo a řidičáky od 16ti = je velmi pravděpodobně lepší bezpečnější atd. než nejohroženější nejblbějš info zpracovávající skupina https://www.hradeckralove.org/…ci-utoci/d-46448 https://www.policie.cz/…-podvodniky.aspx :-!

Takže podle tvejch závěrů na všechno = bych tipoval že BEZ maturity a v DŮCHODOVYM věku. Ale zákaz volit bych staršim jako ty nedával = byť volej TO CO TY. I mezi nima je mraky inteligentních ale obecně je to viz odkazy i tady OBRÁCENĚ než si ty myslíš = fascinující jak MOC a skoro VŽDYCKY to máš PŘESNĚ OBRÁCENĚ než ti vysvětlí = v tomhle případě = každej sociolog

Fakt fascinujícím způsobem popíráš snad všechny obory a jejich závěry a NAD ně řadíš to co si TY SÁM VYMYSLÍŠ = přes to vlak nejede. I kdybys dostal 1000 argumentů a odkazů ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se pot
| 11. 10. 2019 09:04
Fakt si myslíš, že jen mě přijde divný dát nedospělým volební právo? :D :D To není žádný moderní věc, ale nesmysl z výše uvedených důvodů. To že jen ty je nechápeš poukazuje na tvoji nevyzrálost. O lidech, kterým vlivem věku už měkne mozek se hádat nemusíme. Tam máš bohužel vyjímečně pravdu. Jediná klika je že ty rozhoduješ tak maximálně o svým bytí a nemáš politický vliv, takže o tom co je lepší a bezpečnější budou rozhodovat jiní a doufejme že mentálně v pořádku a vyzrálejší.
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se
| 11. 10. 2019 09:21
No viz odkazy = je to skupina lidí který to myslí LÍP než seniorum. Takže jo řidičák a volební právo DŘÍV než je tady teď zvykem

Výjímečně se shodnem = taky bych rád aby tu rozhodovali lidi mentálně v pořádku a vyzrálejší, než ty. A to je ten problém já a ty za inteligenci a rozum atp. považujeme něco ZCELA JINÉHO

Tady dobrej příklad https://zpravy.aktualne.cz/…b540025900fea04/ bohužel skoro totéž platí i pro letošek. Ty určitě dál volič a sdílíš pohled na svět se Zemanem = no a já s těma rektorama

Ty se podle mě FURT PLETEŠ třeba tady ses taky splet https://hlidacipes.org/…-cinskych-karet/?… já ti to eště PŘED podpisem vysvětlil a ty to ani dnes nepřiznáš. Což mi připomíná VW hoaxy o emisích a jejich ekonomickym krachu když dostanou pokuty od Jižní Ameriky po Jižní Koreu. No a ty i když to proběhne a dopadne jak já řikal = napíšeš že já měl VÝJÍMEČNĚ pravdu a že je klika že nic nerozhoduju :-!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosoju
| 11. 10. 2019 11:08
Tobě bych ten řidičák a volební právo nedal ani ve 30ti, ale pobavit umíš to se musí nechat :D :D
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační euro
| 11. 10. 2019 11:17
Pokus ODVÉST ŘEČ? ;-)

No vim že za rozum my 2 považujeme něco ZCELA JINÝHO = já třeba ty rektory a ty určitě dál toho Zemana. No a tak je to = zjednodušeně = furt a ve všem :-)

No a teď nějakou tu odpověď = už ti došlo že s VW hoaxem o emisích = ses MÝLIL?
Už ti došlo že s VW hoaxem o krachu díky pokutám = ses MÝLIL?
Už ti došlo že s čínskejma investicema = ses MÝLIL? Už aspoň dneska zpětně = chápeš že i těch slíbenejch 100 mld. byla nic moc trapná částka?
Nebo = protože bych v 21. století potom jak moc komunisti zdevastovali zaostali země kterejm vládli = bych je FAKT ani za nic NEVOLIL = bys mi nedal volební právo? :-!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační
| 11. 10. 2019 11:32
Hele Jerry má pravdu. Nebudu se tady s postiženým pořád dohadovat. Ty si žiješ ve svý realitě. Nasaď si zimáky, pověs si na zeď plakát nasssraný Gréty a mel si dál svoje nesmysly. Jestli dávat mentálně postiženým volební právo si rozhodni sám. Já bych jim ho nedával, ale vzhledem k tomu, že by si ho dával i dětem školou povinným mi je asi odpověď předem jasná. Už na ty tvoje zhovadilosti nemám náladu, takže děkuji za názor a už neotravuj.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| Dnes 06:54
Volební právo od 16 asi ne, ale je pravda, že trestní odpovědnost už mají.
Tragický omyl ale je je tvrzení, že mladé ovlivníš nejsnáze. Se podívej jak dopadají volby teď. Jde jenom o ovlivnovňování. Podívej se tady. Už jen pod čím a jak se diskutuje.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se pot
| Dnes 11:12
Jak dopadají volby u nás je výsledek zoufalýho nedostatku volitelných stran.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| Dnes 06:50
Zato tady má rozhled každej...
Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 20:05
napríklad taký Gott už by nevolil ?
tak ?
alebo Zikmund
Avatar - Zetti
Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 16:38
hmmm, kdopak nam asi ty pseudoekopoplatky v roce 2009 zavedl? Nebyla to topolankova vlada?
Avatar - CICERO
Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 16:47
jééé čáu,kašli na poplatky, Kedlubna Ti vyrostla pěkně, byla šťavnatá? :-)
Avatar - Zetti
Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 17:39
Kedlubna tam je a jeste dlouho bude. Koukam podle palcu ze to Topolankova vlada nebyla. Nebo se to nesmi rikat? Zabavny spolek zdejsich diskuteru.
Avatar - Ada je zase tady
Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 17:57
Náhrada starších, ale přesto plně vyhovujících aut za nové křápy má několik důležitých důvodů:

1) podpora snižování spolehlivosti vozů a tím podpora servisů a zbytečné výroby nových a nových vozů s ještě menší životností. Což je vpravdě vysoce ekologický počin...

2) sebrat méně majetné vrstvě lidí právo svobodného pohybu

3) totalitní kontrola ze strany tajných služeb státu vedoucí k zajištění online informací o tom, kde se libovolný subjekt právě teď pohybuje (pokud je na jeho sledování zájem). Nebo si snad myslíte, že povinná "bonzovací" krabička v novějších vozech sbírající pomocí GPS trvale informace o pohybu vašeho vozu, je tam jen tak pro srandu králíkům???
Avatar - Zetti
Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 18:06
6 hodin a uz nalitej? To ja teprve zacinam

Podle mne je jedno jestli je u vesla pravice nebo levice. Topolanek ty poplatky zavedl, Sobotka je v roce 2015 navysil. Co bude dal nikdo nevi, protoze dalsi navyseni navrhnul svaz obchodu a tah je na vlade. Podle mne to neprojde a nic se dit nebude, protoze to pres Babise neprojde

Jaky sledovani, kamery, odposlechy a dalsi, to je standard 21. stoleti. staci aby sis koupil mobil s cislem a uz o tobe vedi
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 18:11
presně, tohle vím už od školky, policejní stát... :-! jenom nýmandi to nechápou a ten speed fred a hamunák taky občas ve = velkej problemech :D :D čurala... a žádnej Lithium
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 18:09
zas nepřeháněj EU má novej sojuz svazek, že kurvítka ne-e, že produkt musí vydržet 10 ročků a po ten čas na nej i náhradní díl... :-) Jak to korporáty zvládnou až bude krize? nebudou produkty a ani náhradní dily, věru jednoduché až prostoduché = jsem součástí zábavného spolku :-! Mecenáš pravdy a spisovatel CICERO :-[] :*)

Na svou prácičku zde odvedenou můžu být patřičně h-drý… :´-)
Avatar - 3_diamanty
Re: Re: Re: Re: Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 18:13
sanka dole ada.... tesat do kamena :yes: :yes: :yes:
Avatar - pradeda777
Re: Dotační eurosojuz se potápí
| 10. 10. 2019 17:17
Proto s tím žádná vláda a už určitě ne levicová, nic dělat nebude. The end of story!
Avatar - pradeda777
Úředník se zase směje...
| 10. 10. 2019 17:12
Vybrané peníze například podpořily program Zelená úsporám na nové kotle.
Nové kotle? Kotle ve kterých se zase topí uhlím. To je jako s tím vlkem co se nažral a koza zůstala celá....
Avatar - CICERO
Re: Úředník se zase směje...
| 10. 10. 2019 18:12
A to ještě nevíš že hodně frčí kotle na olej... sice nejsou dotovaný ale jsou ještě levnější než ty dotovaný i stou dotací = čurala.... :-O :-[] :-[] :-[] :-[]
Avatar - beibej
Re: Úředník se zase směje...
| 10. 10. 2019 22:47
spíš kozu někdo sežral a vlk má stále hlad :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku