Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zavzpomínejte na Ferrari F40, Lamborghini Countach Anniversary, Porsche 959 a další osmdesátkové supersporty

Osmdesátá léta se ve světě supersportovních automobilů nesla především na vlně soupeření mezi automobilkami Ferrari a Porsche. Nabídka výjimečných sportovních vozů se přitom v tomto desetiletí neomezovala pouze na zástupce těchto dvou značek.
Zpět na článek
14. 10. 2019 09:41
14. 10. 2019 10:47
14. 10. 2019 11:16
14. 10. 2019 21:40
15. 10. 2019 10:18
Avatar - _beta
14. 10. 2019 09:41
Deduškovia
Dnes príde redaktor v SUV čo jazdí lepšie než Hothatch a natrie im to aj bez rannej kávy.
Do šrotu s nimi ...
Rozbalit vlákno
12
Avatar - 3_diamanty
14. 10. 2019 10:42
Re: Deduškovia
je to tak ... smutne.. a zaroven aj to je dovod preco sa dnes uz nikto nevrha do vyroby kupatok a sportovych aut ked dnes uz aj tie SUVecka nahanaju casy mna ringu a vo vysledku su aj daleko praktickejsie a predajnejsie ako nejake kupatka .. a kto uz teda bude dnes vyrabat sportiak ked miesto neho vyrobi rovnako rychle SUV s ktorym preda 100 nasobok nizkeho kupatka...

do srotu hadam nie.. do muzea... ako ukazka pre dalsie generacie ako sa vyvijal automobilizmus :yes:
Avatar - 3_diamanty
14. 10. 2019 10:53
Re: Deduškovia
za mna je skoda hlavne beznych kupatok aj tych odvodenych od hatchov ... ktore neboli moc drahe ale predsa mali smrnc a imidz .. ( scirocco, megane coupe, pro_ceed a pod ) .. ale co z toho ked predaje boli mizerne ... dnes je to o predajoch.. o nekonecnom naraste.. len dokedy to vsetko bude rast neviem... az raz pride globalny kolaps a polka automobiliek lahne popolom... to sa este dosmejeme .. navyse ani tie SUV nemozu rast vecne... to nejde... akurat o to potom bude hlbsi ich pad .... a este ked sa do toho zamotaju elektrovozy... ach jaj.. caka nas este asi velmi zaujimava a klucova automobilova dekada ( 2020 - 2030 )
Avatar - _beta
14. 10. 2019 11:16
Re: Deduškovia
Keď ti je ich ľúto, mal si si nejaké kúpiť. Takto by si dal vedieť výrobcom, že o nej je záujem.
Ale nie, ty si kúpiš hatchback a takto zabiješ výrobu coupé ...
Avatar - 3_diamanty
14. 10. 2019 11:25
Re: Deduškovia
:D :yes: ;-)

ja by som to z biedy nevytrhol .. ale horsie je ze aj ti skutocne solventni ktori na kupatka maju tak uz dnes volia neraz radsej SUVecka... sused este u nasich mal kedysi subaru SVX... cela ulica mu zavidela lebo to auto bolo na tu dobu u nas doslova unikat a nebolo fakt lacne ... dnes uz ale jazdi hondou CR-V .. takze to mas tak ... o kupatka dnes uz proste nestoji neraz ani ten ich "verny" fanfa ktory ich kedysi mal ... a takych prikladov je viac.. byvaly kolega z prace mal zase kedysi sportovu corollu z 90 rokov kupatko okruhle svetla ( tolko na nu spomina a stale ju chvalil ) ... pritom dnes jazdi kaskajom :-[] ...jak je to mozne? .... takze s tymito kupatkami to je tak.. dnes uz ich skoro nikto nechce.... skoro nik
Avatar - speedfred
14. 10. 2019 11:39
Re: Deduškovia
Tý čo mali kupátka tak už starnú, ale mladých to vôbec neťahá tam by som hľadal príčinu. Ty si ešte mladý tak šup,šup do nejakého kupátka a nie do ASX.
Avatar - 3_diamanty
14. 10. 2019 11:47
Re: Deduškovia
neblazni.. to nehrozi... navyse dnes ani nemas kupatko v nejakej dostupnej cene a ja do auta viac ako 20 litrov nikdy nedam.. nie je dovod sa mi tu financne vybijat .. ani kvoli praci ani kvoli osobnej potrebe.. proste na bezne jazdenie mi nic extra netreba... domov.. praca.. nakupy... zahrada.. nejaka ta dovolenka tatry a pod .. na vsetko toto mi postaci bezne auto az az ... to by boli vyhodene prachy dnes uz vrazat do drahych aut alebo vyslovene este do nejakych kuskov urcenych uz len pre zabavu... ja by som ich proste nevyuzil a ani ma nelakaju priznavam.. to radsej fakt s tym ASX na chalupu alebo na ryby .. to by sa mi zislo viac ... sorry no 8-s

ono aj co vidim taki ti mladi solventi ludia co sa dnes vsetko buduju a ziju uz mimo mesto .. tak oni tam potrebuju skor kombiky alebo SUVecka pripadne este aj nejake dodavky a taketo nieco ( ja skor verim v coraz vacsi rozmach pickupov ) ... ale kupatkami dnes nikto 30km z vidieka do centra mesta nejazdi proste... aj keby na ne mal... asi sa nieco zmenilo uz... pohlad na auta alebo na sposob prepravy neviem... kupatka uz ostanu skutocne len pre par vyvolenych ktori okrem nich budu mat este 3 dalsie milionove megakary v garazi ale bezny clovek uz po tychto autach dnes moc nejde ani netuzi co vidim ... :-|

kupatka sa mi pacili snad tak este do 25-30tky... tesne po skole za cias volva C30 a pod ... este sloboda.. a tak... ale dnes uz radsej snivam o SUV :*)
Avatar - speedfred
14. 10. 2019 11:19
Re: Deduškovia
Život nie je len o praktičnosti, občas si treba mať aj radosť zo života a niekto si ju spraví tým "užraným" kupéčkom, kabriom či vytuneným (copyright by Tooper) obyč.modelom.
Na dekádu 2020-2030 som pripravený s prehistorickým smradľavým benzínom ale s manuálom.
Avatar - 3_diamanty
14. 10. 2019 11:25
Re: Deduškovia
tak to sme dvaja :yes:

akurat uvidime co automobilky ako oni tu dekadu zvladnu... :yes:
14. 10. 2019 21:40
Re: Deduškovia
Chcel by som vidiet to suv co to len tak natrie f40ke
Avatar - speedfred
14. 10. 2019 23:29
Re: Deduškovia
No nechcem zhadzovať F40 ale nejaké tie vrcholné verzie by si ju na okruhu podali to verím, lebo jej je už viac ako 30 rokov.
Pretoze lepšie brzdy,pneu,prevodovky a elektronika.
Avatar - emkejx
15. 10. 2019 10:18
Re: Deduškovia
ale su aj 5dv hh a su stale zabavne. nepreda sa ich tolko rocne ako SUV to je pravda, ale hh stale nevymreli a urcite je s nimi vacsia zabava ako s SUV na asfalte. Je mi jasne ze Urus bude zabavny, ale miesto 1ks Urusa mam dom a ktomu hh hociktory chcem a este aj dalsie auto, lacnejsie SUV, tak na co porovnavat. a tvrdit mi ze 239k Kodiak RS to natrie kde jakemu hh, snivaj dalej.
Avatar - beibej
14. 10. 2019 18:41
Náhodně sesypanej bordel?
WTF? :no:
Rozbalit vlákno
0