Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen má další SUV. Ani Atlas Cross Sport se však do Evropy nepodívá

Atlas Cross Sport je pětimístné velké SUV kupé, které nabídne výběr mezi čtyřválcem a šestiválcem. Primárně míří na americký trh.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
15. 10. 2019 20:22
Není se co divit
Evropa je malý trh a navíc úchylný skrze svoje vyšroubované emisní limity a také nálady a trendy...aktuálně v Německu SUV jsou pro mnohé fuj. Bude hůř, s euro 7 2021 zmizí drtivá většina zábavných a "pořádných" aut.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
15. 10. 2019 22:47
Re: Není se co divit
suhlas.. pokryveny europsky trh dnes uz zbiera len omrvinky... a ti najlepsi idu uz radsej inde :yes:

inak paradne auto... akoze toto uz hej https://img2.auto.cz/…ull/5978685_.jpg ( dokonalost ) ... aj ten klasicky atlas je super ale toto je este lepsie... mne sa to dokonca paci viac aj ako nase tie kdejake Q8 ... GLE coupe a podobne predrazenosti ... a knecne mi pride ze vw uz nachadza recept cim v amerike zabodovat... aj ten dozajn aj ta velkost vozu.. proste uz sa konecne vw chyta... lebo je jasne ze chcelo to trosku sa prisposobit americkemu trhu... lebo tam golfiky fakt nefrcia .... a vidim tu teda uz konecne nejaku tu snahu: atlas... atlas cross sport ale aj americky passat je uz fakt konecne vyraznejsie iny ako ten nas...

preludnena europa sa uz na cestach proste ani nemoze zabavat... budeme sa len presuvat z bodu a do bodu b a to pekne pomaly... a popri tom nic nevypustat :D
Avatar - kari.laz
16. 10. 2019 09:01
Re: Není se co divit
Tak popravdě SUV je to poslední co by mi na silnicích chybělo. Mnohem radši bych vídal zase klasické složení jako, elegantní sedany, praktická kombi, kratší HB, coupe a cabrio pro zábavu a kdo potřebuje, tak MPV a do terénu offroad. Jak by bylo na silnicích krásně :D a všechno s poctivými motory, žádné malorážky, žádná hybridy natož elektro :D člověk by si vybral pořádný motor, převodovku dle svého výběru.......No...přestanu snít a kouknu se do reality, která je pro "řidiče" čím dál tím smutnější
Avatar - Hammunasakra
16. 10. 2019 14:36
Re: Není se co divit
Popravdě 3 300 000 milionů barelů denně JEN protože místo toho sedanu kombi používáme SUV = je fakt dost http://www.autoforum.cz/…ere-dalsi-snahy/