Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Evropský trh v září 2019: Meziroční skok prodejů táhnul Volkswagen a Renault

Loňské září bylo kvůli novým emisním normám na evropských trzích z hlediska prodejů nadmíru slabé. Rok nato tak prodeje významně vyskočily.
Zpět na článek
17. 10. 2019 20:38
Avatar - Hammunasakra
17. 10. 2019 19:14
Kdy asi přijde propad?
Ještě během letoška = nebo až příští rok?

Že by se nám sem nepřelilo už docela masivní kulhání čínský ekonomiky https://www.kurzy.cz/…y-elektromobily/ + https://byznys.ihned.cz/…odni-valky-s-usa to se asi nestane :-|
Rozbalit vlákno
0
17. 10. 2019 20:38
Úvodní foto
Myslel jsem, že na úvodní fotce je nějaký základ Duster v bíle barvě, výbava holobyt. A ono je to VW.

Na druhý pohled, když jsem zjistil, že na kapotě je logo VW bych řekl, že Duster má i o něco líbivější Design (zpředu). Pro VW smutné.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - _Karel_
17. 10. 2019 21:34
Re: Úvodní foto
To se pozná odborník! :yes:
Má to bílou barvu a led světla - je to Dacia v základní výbavě.
17. 10. 2019 21:43
Re: Úvodní foto
To je děsný ale pro dnešní dobu dost typický. Automobilový negramot - místo aby radši mlčel tak se tu prezentuje jako odborník.
Pro tebe bude kazdy auto jako Dacia. A dobře ti tak, kup si ji, jezdí s ni užívej a my se ti budeme smát.
Všichni ostatní totiž vidí LEDky, dvojitý lakovani, chromovane aplikace, mlhovky. Z jedny fotky.
Typický znaky základní dacie. :D
Avatar - miromen
17. 10. 2019 22:45
Re: Úvodní foto
Negramot je i ten, kdo neumi čist či nechape psany text.
A ja se jeho nazoru při pohledu na uvodni fotku ani nedivim. Tohle by nezachranilo ani trojite lakovani či laserova světelna technika. Odbornici netřeba.
Avatar - _Karel_
17. 10. 2019 22:52
Re: Úvodní foto
"základ Duster v bíle barvě, výbava holobyt" - tak hlavně, že chápeš psaný text.
Avatar - miromen
17. 10. 2019 23:03
Re: Úvodní foto
Myslim si, že jsem ho pochopil. Při prvnim pohledu na něj vybafl levně pusobici vuz ne nepodobny dačii. Při tom druhem zhodnotil čistě tvary, ktere mu přijdou ještě horši než u te dačie. A něco mi řika, že nějakou vybavu vubec neřešil.
Avatar - _Karel_
17. 10. 2019 23:13
Re: Úvodní foto
"něco mi říká..." - jj, asi instinkt. :yes:
18. 10. 2019 09:42
Re: Úvodní foto
Vy ale opravdu nechápete psaný text. Pointa byla uživatelem miromen jako jediným pochopena správně.

To auto vypadá jako levná Dacie a vzhledem k tomu, že jeho účelem je zejména být stylovkou do města (mega praktické to není, do terénu to taky není, na řezání okresek je to samozřejmě pomalé a neohrabené), tak mi to přijde jako těžký průser.

Opravdu od sebe dvě značky rozeznám, pouze jsem trochu poeticky naznačil, že tohle se jim fakt úplně nepovedlo. Ale pro vás to klidně řeknu napřímo, abyste neměli problém s chápáním: Za ty prachy to vypadá úplně tragicky, low-costově a uspěchaně.

Ty "chromované plasty" vpředu někoho fakt rajcujou ? Vždyť to vypadá jako přilepené dodatečně.
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2019 09:50
Re: Úvodní foto
:yes: :yes:

Pozor na nenáVWist = projevující se naštěstí jen těma :no: :-)
Avatar - Ja Prvni 123
18. 10. 2019 11:20
A bude hur... Od kdy ze se zacinaji platit ty "pokuty" ?
A bude vymalovano.
Soukrome nakupy klesnou blizko k nule, firmy budou neco kupovat dal, ale min,

Takze nejlepsi bussines budou nahradni dily.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Emel
18. 10. 2019 12:08
Re: A bude hur... Od kdy ze se zacinaji platit ty "pokuty" ?
Pokuty se platí už dávno, jen jsou z nich zatím nějaké úlevy, snad od nového roku platí přísnější varianta.