Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mazda
| 21. 10. 2019 11:10
Snad jediná normální značka dnešní doby. Krásné exteriéry, krásné interiéry, žádné falešné výfuky, žádné dynamické blinkry, žádné adaptivní podvozky, do budoucna žádné dotykové obrazovky, atd... Mám pocit že se u Mazdy pořád ještě přemýšlí o autech.
Re: Mazda
| 21. 10. 2019 11:16
Souhlas. Svezl jsem se v nové Mazdě 3, 2l atmosféra - prostě paráda.
Re: Re: Mazda
| 21. 10. 2019 12:58
MÁM MAZDU CX 5 UŽ 5 LET V PLNÉ VÝBAVĚ MANŽELKA MA TROJKU JIÉ AUTO JAKMAZDU UŽ BYCH NEKOUPIL MIMO JINÉ AUDI 6 JSEM PRODAL
Re: Re: Re: Mazda
| 21. 10. 2019 16:51
Naše firemní Mazda CX5 2.2 SkyActiv-D 150k je jízdně super auto , bohužel po 3.5 letech se v 60 tis km podělalo turbo , oprava 70 tis...Mazda přispěla 50 tis..po 14 denním jednání ! ;-\

2.2 SkyActiv-D nemá AD BLUE , takže furt vypaluje filtr..a to pak žere kolem 10 litrů nafty..a olej se musí měnit každých 8-10 tis km..auto se samo hlásí a svítí servis.

Taky se odprýskal lak na kapotě na dvou místech cca 1 cm...záruka se na to prý nevztahuje.
U firemního VW Touran je lak jako nový a 2.0 TDI 150k žere o cca 2 litry méně..

Je fajn , že snad Mazda vyrobí konečně použitelný diesel motor.
Osobně bych Mazdu už ale nekoupil.
Re: Re: Re: Re: Mazda
| 21. 10. 2019 19:59
Mazda byl vždy šmejd, poslední dobou předražený šmejd. Tragické laky, tenké plechy, problémy s korozí, problémové motory, málo místa v autě. Nyní je z toho modla, protože dělají atmo dvoulitry, které pojede většina litrových tříválců s turbem. Mazdě fandí hlavně ti, kteří ji nikdy dlouhodobě nevlastnili...
Re: Re: Re: Re: Re: Mazda
| 22. 10. 2019 11:03
:D lol milujem tieto komenty od odbornikov ktori mazdu videli maximalne tak na fotke :D k tej korozii asi tolko ze mam skoro 13 rocnu mazdu 3 a koroziu by ste na nej tazko hladali (a to ju negarazujem) .. motory maju ppci, o kvalite nehovoriac. dalsie auto urcite mazda (pokial nevyhram loteriu a nekupim si rs6 :D)
Re: Re: Re: Re: Re: Mazda
| 22. 10. 2019 15:37
take typicke blbiny od adoranta koncernu... poruchového ako prasa
| 21. 10. 2019 12:33
Suhlas. Mazda robi nadherne auta. Ovladanie klimy po starom. Skoda len ze do Europy nedorazil 2.5T. Do 6, CX5 by sadol ako uliaty. Mazda 3 ma nadherny, doslova premiovy interier, pasoval by jej ale silnejsi motor(SkyX som este nejazdil).
| 21. 10. 2019 12:58
Já už ho jezdím 3 týdny. Moc dobré svezení :yes:
| 21. 10. 2019 16:29
Pasoval by jí 2.5i jako se prodává na americkém kontinentu... Já jsem Sky X jel a není to pomalé ale na 132kw to rozhodně nevypadá.
| 21. 10. 2019 12:47
Az take terno ta mazda nie je. Som bol rad ,ze som sa zbavil po 4r CX5 FL. Z vonka dizajn pekny, z vnutra na prvy pohlad OK, na druhy to az take terno nebolo co sa spracovania tyka. Podvozok tvrdy, ked som obcas sedel vzadu tak to bolo fakt hrozne. Tiguan s 20" diskami na adaptivnych tlmicoch v porovnani s CX5 na 19" je nebe a dudy co sa komfortu tyka. Taktiez odhlucnenie ina liga.
| 21. 10. 2019 14:10
Tato najnovsia cx5 je velmi dobra aj co sa tyka podvozka aj odhlucnenia. Mazda natom dost zamakala. 19 sa zdaju ako nevhodny rozmer ale je tam dost gumy.
Re: Re: Re: Mazda
| 21. 10. 2019 14:17
Mal som ten predosli FL, teda moja polovicka. Dufam, ze makli aj na kvalite. Este v zaruke odisli motorceky na zrkadlach, tesne po zaruke potom led denne svietenie co bolo na vymenu komplet reflektorov. Vsetka cest importerovi a predajcovi ze sa zachovali ferovo a viac ako 2/3 sumy zobrali na vlastne triko. Zrejme to nebol prvy pripad.
Re: Re: Re: Re: Mazda
| 21. 10. 2019 17:07
Ty brďo. Vím, že jeden reflektor na M6 stál 55t. To mě tedy překvapuje.My jsme s M3 problémy neměli.
| 21. 10. 2019 17:04
ja by som sa zase nebranil tomuto normalnemu autu s normalnym motorom https://www.youtube.com/watch?… ;-) takze nie je to len o mazde.... tych normalnych aut sa par este najde ... :yes:

PS: docela som prekvapeny ako ten krabicoidny misak s tym frci .. ako divy .. to zrychlenie s 0-100.. sanka dole ... akoze len ziram co s tym autom ten motor stvara ... sprevodovanie a la lancer... skoro 110 na dvojku ( toto prevodove "sialenstvo" poznam prave z lancera a toto ozaj dnes nenajdeme uz skoro nikde .. a ked to tocis ide ako divy az kdesi k 6000ot a este mu to robi aj dobre... sila ) .. fakt neskutocne sprevodovanie zvlast tu u takehoto SUVecka .. ale tak tocivy mivec si to doslova pyta taketo dlhe sprevodovane... co je na vytacanie ako stvorene ... toto este bude moc zaujimava kombinacia podla mna ( nielen ) pre beznu rodinku :D hehe

ja furt vravim ze aj misak tie atmo stale este umi nielen mazda :yes:

PS: inak aj ten 1,5 turbo mivec z eclipse crossu je od mitsu fajn motor .. vid video https://www.youtube.com/watch?… z 0-100 za 8,6s ;-) ... mitsu proste motory nadalej umi a to moc dobre ... a z japoncov su za mna v tomto aj nadalej najlepsi :yes:
I PSA končí s diesly?
| 21. 10. 2019 11:28
To budou kupovat do dodávek motory od Mazdy nebo VW.
Re: I PSA končí s diesly?
| 21. 10. 2019 11:46
zajímavá myšlenka... nejzabavnější dodávky ty od PSA ? Oni jsou ale s tojotou ne? PSA opel, proace… všechno jedna dodavka… nějak to domluvěj...
Jedině nafta - sleduje se jenom CO2.
| 21. 10. 2019 12:13
Tak na naftu jsou menší emisní pokuty než na benzín.

A k těm, co obhajují současné nafťáky, rakovinotvorná hrůza, nejsou čisté.
Čistější bude až nový Golf. U nového Golfu poklesnou splodiny NOx o 80% - je tam dvojitý katalizátor.
Proti trendům?
| 21. 10. 2019 13:21
Neřekl bych, že vývoj nové generace dieselu je proti trendům, všechny automobilky, které mají nějaký významnější podíl na trhu EU nové generace dieselů vyvíjejí a dávají na trh. Jiná věc je, že se o tom moc nemluví, protože to není v módě nebo občas zazní výkřik typu tento diesel je poslední, ale skutečnost je taková, že vývoj hrnou dopředu všichni.
Re: Proti trendům?
| 21. 10. 2019 15:27
trefné :yes:
když mají v dieselech tolik peněz
Mazda :yes:
| 21. 10. 2019 16:32
Jediná škoda, že jsou tak malou automobilkou a že tu máme EU. Nová šestka s 2.5T nebo trojka s 2.5 atmo musí být špička.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku