Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vydali jsme se do sídla Ferrari: Sem musí každý nadšenec!

Jen málo míst má takovou atmosféru jako italské Maranello. Město, ve kterém již desítky let vznikají slovutné vozy Ferrari. Co všechno tady lze vidět?
Zpět na článek
27. 10. 2019 20:23
Avatar - _Karel_
27. 10. 2019 18:24
Tady musí každý nadšenec
Edit
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
27. 10. 2019 19:42
posledne ferrari
ktore mi este ako tak ucarovalo bolo 360 modena od pininfariny.... dnes ma uz ale viac nadchne terenne Gecko ako akekolvek ferrari .. asi je uz ina doba.. inak si to neviem vysvetlit 8-s ;-)
Rozbalit vlákno
8
27. 10. 2019 19:46
Re: posledne ferrari
Vies mozno keby si ich videl realne a nie len na fotkach tak by to bolo ine. Asi ziadne neparkuje u teba na sidlisku pod oknom. Italia, F12, 488 GTB, LaFerrari...ved to su nadherne vozy. Paci sa mi aj Gecko ale Ferrari su jedne z najkrajsich aut sveta.
28. 10. 2019 08:34
Re: posledne ferrari
U mna funguje la ferrari a jednoznacne f40, ktora svojimi hranami prezije aj rok 3000. Stacilo by na to hodit aktualnu svetelnu techniku a mozu to veselo predavat ako nove auto
Avatar - pradeda777
27. 10. 2019 20:15
Re: posledne ferrari
Bohužel máš pravdu. Je jiná doba.....zkkuurrvveenná......... :-(
27. 10. 2019 20:23
Re: posledne ferrari
že G-čko
tebe asi dr....e
porovnávať s ferari
skus zobrať ferari a zbaliť babu
a skus to s g-čkom

čo myslíš, čo sa ti podarí prv ?
28. 10. 2019 00:50
Re: posledne ferrari
Ale on píše, co se mu líbí.
Tak si vytáhni hlavu ze zadku.
Avatar - Zetti
28. 10. 2019 08:59
Re: posledne ferrari
Mlady kluci s peknyma autama sou v cechach dneska lovna zver. Z toho plyne poucka ze pipka co sbalis na auto nestoji za sbaleni.
Avatar - palix
28. 10. 2019 11:53
Re: posledne ferrari
Čistá pravda, baba zbalená na akékoľvek auto za veľa nestojí. Každopádne na G-čko (nie nejaké pracovné prevedenie) sa podľa mňa dá zbaliť kadečo. Predsa len je to auto pre "prominentov" ;).
Na druhej strane... Muž, ktorý balí ženy na auto si nezaslúži inú ženu ako tú, ktorá sa dá na auto zbaliť ;)
Avatar - palix
28. 10. 2019 11:50
Re: posledne ferrari
Tiež mi už nejaké Ferrari netrhá žily ;). Je to ale skôr tým, že som si uvedomil, že na také auto nikdy nebudem mať. Vlastne aj keby som mal, toľko peňazí by som za auto nedal. Možno je to aj tým, že v istom veku človek vie ako beží svet a tí najväčší boháči často dávajú peniaze inde, než by bolo dobré (sú to ich peniaze), navyše nie všetky Ferrari sú kúpené za čestne zarobené peniaze.
Čo púta moju pozornosť teraz je napr Mazda MX5, prípadne nejaká pekná motorka (Ducati Scrambler...). Vekom sa menia priority a človek zistí, že tie najlepšie veci si aj tak za peniaze nekúpi.