Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford
| 28. 10. 2019 19:22
Tohle bylo velmi zvláštní vozidlo, raději jsem ale jezdíval s Fordem GT90, který byl také divný, ale stále si udržoval alespoň trochu té normálnosti. :D
Tečky v nadpisu
| 28. 10. 2019 20:10
Proč jsou, prosím, v nadpisu ty 3 tečky? Tam je zatečkované nějaké neslušné slovo? "Ze..." Takže někdo by se mohl zesr ..., zechc....? Nebo snad máte na mysli jistého pána z Pražského hradu? :-[] Dřív býval otazník, teď zase tečky. Uvidíme co přijde časem. 8-s
Re: Tečky v nadpisu
| 28. 10. 2019 21:47
Na titulní stránku je ten nadpis moc dlouhý, proto není celý. U článku celý je. Přijde mi to snadné k pochopení.
Re: Re: Tečky v nadpisu
| 28. 10. 2019 22:34
to sice jo... ale podněcuje to click bait… to je celej tenhle nasaklej špajz... :no:
klikat a klikat proletaři všech zemi ze... :-[] :-[] :-[] :-[] :-[] :yes:
Re: Re: Tečky v nadpisu
| 28. 10. 2019 22:44
Chytrému napověz, hloupého trkni. Zrovna u tebe jsem čekal první možnost. Ale třeba jsem se nepřesně vyjádřil. Byla to ode mne zcela řečnická otázka. Samozřejmě vidím a vím jak to je. Zvolím proto nadpis takový, aby tam vešel. Narážím a kritizuji novou zdejší módu. Jak dřív dělali otazník všude a za každou cenu. Tak teď načnou myšlenku a zbytek vytečkují v domění, že nás jaksi napnou. My to nevydržíme a dostanou klik na článek, protože o klik jde. Protože většina lidí nečte zdaleka vše, jen proletí nadpisy. A vybere si 1-2-3 články, které je tématicky zaujmou. Hádanku nemám rád, buď nadpis řekne a shrne o čem článek je, nebo ne. Je to jakási vstřícnost ke čtenáři, v úředním dopise máš nahoře tučným "věc" a napsané o co v dopise jde. Napsat do věci, jó to se dozvíte na další straně považuji za vykutálenost.
Ford Novinky
| 29. 10. 2019 12:36
Ford Novinky na jednom miste: http://www.fordauto.sk/

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku