Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dacia by mohla nabídnout první cenově dostupné SUV na elektřinu. Díky crossoveru z Číny

Šéf elektrické divize značky Renault potvrdil, že do Evropy zamíří speciální verze modelu K-ZE, cenově dostupného elektrického crossoveru z Číny.
Zpět na článek
29. 10. 2019 12:21
29. 10. 2019 13:14
29. 10. 2019 15:51
29. 10. 2019 13:42
29. 10. 2019 15:33
Avatar - xxc
29. 10. 2019 12:21
Ako Citigo
Malo by to mat skoro rovnaky razvor ako Citigo, trosku dlhsi a o par mm uzsi. Som celkom zvedavy, co to bude.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
29. 10. 2019 12:29
Re: Ako Citigo
akurat ta sirka kasne 1,58m je za mna fakt malo ... to aj moje auto je od neho o 10cm sirsie a to mam fakt este male auto ( ktoreho DNA kasne je este z r 2009 ) .. .... takze ono je to sice sympaticke ale za mna uzke a kratke... je vidiet ze povodne to ani nebolo pre eu taketo nieco s touto kasnou .. este bohvie aky bude mat tento prcek realny dojazd... a snad sa neprevrati v prvej zatacke hned na vypadovke mimo mesto ;-) .. vyzera uz na fotkach ze je to uzke a vysoke .. aj relativne kratke ... aj docela uzke pneu mi pridu na fotkach .... akoze s tymto rezat zatacky hore na jahodnu tak neviem neviem...asi by som mal v gatiach v zatackach ... ( dnes aj to najuzsie miniauto uz je sirsie kasnou ako toto cudo ) .. nechapem ... akoze take citigo ma daleko lepsie proporcie ... a to pritom tiez nie je ziaden fesak.... za mna je to proste uzke a moc vysoke...disproporcne proste ... akurat do mestskych uzkych uliciek na nakupy ... ale inak nepouzitelne .. proste taka nakupna taska.. tomu vyssiemu podovozku tiez moc tu nerozumiem.. akurat kvoli tej vyssej kasni to bude pri danej sirke este nestabilnejsie ako keby to bolo o par centi nizsie pri zemi ... k comu sa tu hrat na crossover ked to je uzke ako furik... tu ta vyska kasne tiez tej stabilite pri danej sirke auta neprospieva.. neviem.. nepaci sa mi to proporcne vobec... bud to malo byt nizsie aspon o 5cm ked uz chceli ponechat tuto sirku kasne alebo naopak ked uz je to tak vysoke a hraje to na crossover tak by to malo byt aspon o 5cm kasnou sirsie...
Avatar - xxc
29. 10. 2019 13:14
Re: Ako Citigo
Myslim ze sa neprevrati, ved baterky bude mat v podozvku :-D Ja len, ze na fotke to vyzera velke, ale bude to nieco ako Citigo.
29. 10. 2019 15:51
Re: Ako Citigo
Má to byť mini do mesta, ale vo forme módneho SUV. Myslím, že ženy ocenia autíčko, ktoré sa vojde všade a pritom z neho nevidím nákladiakom sotva na výfuky. Mne sa to páči. A za cenu 11-12 tisíc € to bude skvelá ponuka.
29. 10. 2019 13:42
Cena
Hlavním účelem tohoto auta je nabídnout akceptovatelnou cenu, což se doufám povede naplnit ;-)
Rozbalit vlákno
0
29. 10. 2019 15:33
chyba
Jak se maže duplicitní koment?
Rozbalit vlákno
0
29. 10. 2019 15:34
Vypadá to moderně, jako všichni
Má to úzká světla, jako všichni, pod tím velké kapsy, jako všichni, vypouklé blatníky, taky jako všichni, ..., tedy vypadá to moderně.

Každopádně, na nové Dacie jsme všichni zvědaví. Bude alespoň takto pěkné (samozřejmě s jinými proporcemi, jinak protáhlé) nové Sandero? To by byla bomba.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - WinDiesel
30. 10. 2019 14:01
Bude stát 2x tolik
… až naplní všechny evropské homologační požadavky, ale jinak dobrý.
A dojez za tuto cenu nepřesáhne 200 km.
Rozbalit vlákno
0