Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tak LPG nebo CNG?
| 3. 11. 2019 08:54
Autor v tom má docela hokej a patrně neví jaký je rozdíl mezi LPG (zkapalněný ropný plyn) a CNG (stlačený zemní plyn). V článku klidně míchá oboje dohromady.
Myslím, že takovéto články by měli psát odborníci, kteří o problematice něco ví.
Re: Tak LPG nebo CNG?
| 3. 11. 2019 10:31
Ani jsem si toho v článku nevšimnul. Myslím že se redaktor jen spletl, protože hovoří o "návratu" LPG. CNG nikdy v Dacii nebyl.
Re: Re: Tak LPG nebo CNG?
| 3. 11. 2019 10:43
spis si to ani neprecetl kdyz ten clanek nekde ukradnul
Dobrá volb
| 3. 11. 2019 12:34
Je to motor bez priameho vstrekovania, ale s turbom.
Ideálne do mesta
Trubky
| 3. 11. 2019 15:36
Nikde nepisou že to jezdí na cng. Tak co to trubky píšete.
Re: Trubky
| 3. 11. 2019 16:04
přečti si článek pomalu a pochopíš... je to BULVAR, beztak to píše buď moje alter ego nebo starosta z Řeporyjí... :-) stačí?

Bije to do očí, zdejší kydy jsou fajn... ale dřív to bejval i fajn web o autech... dneska píšou líp i na autobibli a automanii…. zduř... :D

CITUJI:
Někteří výrobci ale musejí hledat levnější řešení ve formě alternativního paliva, ať už CNG nebo LPG. Právě na zkapalněný ropný plyn !!! dlouhodobě sází i Dacia.
A ta právě přijíždí s novým agregátem na LPG. Je jím nově vyvinutý zážehový tříválec 1.0 TCe, který dosud byl dostupný výhradně na benzin, v listopadovém ceníku Dusteru se ale nově objevuje i ve verzi na zkapalněný zemní plyn. !!! :D

= takže zachvilku si na auto.cz přečteme, že třeba LNG je lithium neutral gas… a je vhodnější než LPG ono totiž LPG = Lithium positive gas a proto hodně hoří... :D

Optikou plátku auto.cz je vše výše napsané zcela legitimní pravda !!! ;-)
Re: Re: Trubky
| 3. 11. 2019 18:42
:D :D :D
Ááááááááááááááááááááá!
Re: Re: Re: Trubky
| 3. 11. 2019 22:03
https://www.carscoops.com/…the-nurburgring/#… :-! áááno FOSTEKU tohle je to co toužíš mít
:yes: Ztoho mi jde mráz po zádech,uplně tam vidím tu majestátnost, to bude povoz... Král mocný to Pán AUTOMOBIL RR GHOST 2020

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku