Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Shelby už nejsou jenom auta. V USA představili i elektrokolo s kobrou ve znaku

Když se řekne Shelby, většina z nás si představí stylový sporťák s pořádným výkonem. Společnost Vintage Electric však představila stylové elektrokolo, které se řídí filosofií původního Shelby Cobra.
Zpět na článek
10. 5. 2020 19:03
elektrokolo
Vypadá skvěle a abych pravdu řekl, tak za něco tak exkluzivního mi ta cena nepříjde ani tak přemrštěná. Přecejen pokud chce člověk "normální" kvalitní elektrokolo, tak si na něj také musí připravit několik desítek tisíc. Sám mám letos v plánu si nějaké pořídit. Dokonce mám už vybrané jedno od Focus tady odtud https://www.bikero.cz/…elektrokola-c22/ Bohužel ale stojí skoro 70 tisíc, takže asi budu muset ještě nějaký ten měsíc šetřit.
Avatar - palix
8. 11. 2019 08:33
Re: 7.249 dolarů není necelých 167.000 Kč.
Nakoniec už bicykel nebude plniť jednu zo svojích úloh - POHYB a jazda ním už ani nebude taká zdravá. Navyše bicykel ako ho poznáme v dnešnej podobe je vysoko ekologický produkt. Ak na bicykel dáme batérie, prestane ním byť. Samozrejme jeho spotreba nebude vysoká, ale keď započítame batérie, nabíjanie... Keby vymenili všetci "Aziati" svoj klasický bicykel za elektro, tak ekológia by utrpela.
7. 11. 2019 10:53
7.249 dolarů není necelých 167.000 Kč.
7.249 dolarů není necelých 167.000 Kč.
Vzpomeňte si, jak jste psali, že Tesla bude za necelých 800 000 Kč.

Jak zdomácněla elektrokola, tak brzy zdomácní i tady tohle.

Takže nakonec se šlapání stane přežitkem.