Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Alfa Romeo opět opuští segment sporťáků. Přestává vyrábět lehkonohou 4C

Tak to je špatný týden pro všechny alfisty. Krátce po oznámení, že se nepočítá se sporťákem GTV a supersportem 8C, vyšlo najevo, že výroba 4C končí.
Zpět na článek
Avatar - _beta
11. 11. 2019 16:26
Re: Boxter, Cayman ...
Ale no.
Zákazník hlasuje peňaženkou.
A zjavne za AR hlasovanie dopadlo zle.
Ty si ako hlasoval? V prospech Alfy?
Avatar - white label
11. 11. 2019 14:53
Re: oprava
Jenom sis ještě nezvykl, že tady si po sobě nečtou ani nadpisy, tohle nevypadá na úmysl, prostě jim vypadlo "o".
Avatar - Emel
11. 11. 2019 11:07
Re: Boxter, Cayman ...
Že jich je čím dál míň.
A než budu v situaci, že utratím 2M za hračku na víkendy, tak už asi nebudou žádný :'-(
11. 11. 2019 08:14
oprava
Musíte si vybrat mezi opustí a opouští :D
11. 11. 2019 04:32
Re: je tam toho
...přijde mi, že se vyžíváš v tom, kdy člověk jde na veřejné wc a ono je špinavé a smrdí. Ty si tam sedíš a ještě si libuješ, píšeš o tom atd.
Avatar - Barrichello
10. 11. 2019 01:32
Re: je tam toho
Sportáky nikdo nechce a Mustang a Challenger se prodávaj jak teplý housky na krámě a počkej až bude v prodeji Corvetta :-) :-)

Alfa byla super, seděl sem v ní. Vylézt z ní už byl trošku problém s mýma 193 cm, osobně bych to nechtěl.... Ale designově a jízdně pěkný
Avatar - _beta
10. 11. 2019 01:02
Re: je tam toho
O čom blúzniš?
Cayman/Boxter sa predáva, Mazda MX5, Fiat 124 sa predáva, TT tiež. Aj to tučné akože športové, Mustang sa predáva.
Len predražená Alfa sa nepredáva, no je tam toho.
Avatar - beibej
10. 11. 2019 00:29
Re: Prague student a 120 letý kulturista......
Vycházím z toho, že kupátka se stejnou technikou byly vždy dražší než sedany. Ale paralelnímu nasazení brambory by to nebránilo.
Avatar - white label
10. 11. 2019 00:06
Re: Prague student a 120 letý kulturista......
Kupé by se mi taky líbilo, ale že by z toho mohl být větší vývar, než z SUV (Stelvio), si zrovna nemyslím, v dnešní době těžko.
Avatar - beibej
9. 11. 2019 23:53
Prague student a 120 letý kulturista......
Nikdy jsem nepochopil proč neudělali z Julie kupé. Jinak pobouchat kastli by moc nestálo. Mohl by z toho bejt větší vejvar než z suv.
Avatar - _beta
9. 11. 2019 23:39
Boxter, Cayman ...
Stále sa dajú kúpiť slušné autá, kde je problém?
9. 11. 2019 22:50
Re: je tam toho
.... co se nemohoucnosti týče, je to s tebou ještě horší.... ;-\
9. 11. 2019 22:49
Re: 4C skoncila uz davno....
... jasný.... myslím že 4C má právě solidní předpoklady, aby fungovalo spolehlivě a když už se něco podělá, tak by to snad mělo jít relativně slušně řešit....
Avatar - Emel
9. 11. 2019 21:57
Re: 4C skoncila uz davno....
Myslel jsem to tak, že jediný důvod, aby takovýhle auto padalo rychle na ceně je ten, že by se nějak sypalo nebo byl problém ho servisovat. Jinak myslím, že si to cenu docela podrží.
Avatar - 3_diamanty
9. 11. 2019 19:30
je tam toho
sportaky uz stejne nikto nechce... inak ved keby prestali vyrabat hoc aj giuliu... vsimne si to tiez niekto? asi tiez nikto.... obavam sa ze s alfou dopadnu ako s lanciou... smutne ale tak treba povedat ze aj vietnamsky vinfast ma dnes uz vacsiu buducnost a viac moznosti ako nejaka legendarna alfa... takze no coment... len som zvedavy dokedy to jej trapenie este budu natahovat.. uz to totiz zacina byt hodne nechutne a trpke sa na tu jej nemohucnost vobec pozerat... 8-s
Avatar - white label
9. 11. 2019 19:28
Re: Ja uz jsem na ni starej, ale presto mi to pripada smutny
Je/bylo to (na dnešní poměry) úžasné auto, když jsem ho vzácně potkal, tak mi to vždycky hned zvedlo náladu. :yes:

edit. Za tohle může dát palec dolů jenom nějaký zakomplexovaný kkt... :no:
Avatar - curwasportiva
9. 11. 2019 19:00
Alfa je mrtva
Rve mi to srdce, ale je na case priznat, ze Alfa Romeo je mrtva, momentalne se nachazi ve stadiu klinicke smrti.
Zabilo ji neschopne vedeni, ktere nebylo sto dat Alfe jasnou koncepci a te se drzet. Posledni co ji zabilo byla ta hra na premii, premrstene ceny, absolutni diletantismus pri vyvoji Giulietty, ze ktere so vyklubalo skvele auto, bohuzel prisla asi o deset let pozdeji, nez mela.
Avatar - Barrichello
9. 11. 2019 18:20
Re: Ja uz jsem na ni starej, ale presto mi to pripada smutny
NJN, u Alfy si dokola musí pouštět pořád jednu písničku https://www.youtube.com/watch?…
9. 11. 2019 17:05
Re: 4C skoncila uz davno....
.... tak zrovna u 4C není moc co řešit.... motor i převodovka jsou z Giulietty, čili dimenzované na normální auto co najede desítky tisíc km ročně.... ve 4C to samozřejmě bude dostávat víc na zadek, ale zas to najede podstatně míň km.... a i díly by snad měly být dostupné když jsou převzaté z masovky.... Zreznout na tom autě nemá co, takže bych se o náročnost údržby nebál....
Avatar - Emel
9. 11. 2019 16:58
Re: 4C skoncila uz davno....
To asi záleží i na tom, jak náročné bude takový auto udržovat v provozu...
Avatar - CICERO
9. 11. 2019 16:43
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 11. 2019 16:33
4C skoncila uz davno....
.... do vyroby nesla zadat uz od konce minuleho roku.... v konfiguratoru byla jen na okrasu, aby trosku maskovala fakt, ze Alfa ma v nabidce 3 auta, z toho Giulietta je snad z roku 2010....

Co me zajima jak si budou ojetiny s malym najezdem drzet ceny.... takove auta uz se proste delat nebudou, snad jeste ta Alpina nebo nejake to Porsche? Vydrzi aspon tyhle auta bez hybridu....?

Jinak 4C je uzasne auto, pravda, velmi obtizne vyuzitelne - okruh a pekne okresky, jinak vsude na houno... ale kdyz se ji prizpusobite, tak.... :D :D :D :-!
Avatar - Ja Prvni 123
9. 11. 2019 16:25
Ja uz jsem na ni starej, ale presto mi to pripada smutny.
Nekoho to ale, zda se, potesi.

No kazdemu podle chuti. Jen vzhuru do dvoutunovych, elektrickych suv.

Jen doufam, ze alespon za meho zivota neprestanou prodavat benzin.
Avatar - CICERO
9. 11. 2019 15:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.