Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Povinné ručenie je totálny podvod na poškodených!
| 16. 11. 2019 19:43
Za pár drobných si kúpite pohodu a máte to u ***e!
A ten, ktorému ste zničili auto, tak doplatí pri oprave na amortizáciu a keď mu auto stojí týždeň v servise, tak môže jazdiť na bicykli!! :no: :no: :no:
Re: Povinné ručenie je totálny podvod na poškodených!
| 16. 11. 2019 20:06
Nikdy se mi nestalo, že bych musel neco doplatit. Občas to pojišťovák zkusil slovy "ale tan díl nebyl úplně nový..." ale stačilo říct, že mě to nezajímá, to auto opraví a vše v pořádku. Navíc pokud jsem poškozený, mám vždy nárok zdarma na náhradní auto po dobu opravy. A nikdy se mi nestalo, že hned ten den jsem ho neměl připravené.
Povinné ručení je určitě užitečná věc. Za relativně malý obnos kryje velké škody. Poznal by jsi to, až by jsi měl nehodu a byla tam škoda jak na majetku, tak i třeba na zdraví a tam se pak náklady mohou šplhat do miliónových částek. A ty by jsi to platil ze svého? Akorát by poškozený měl oči pro pláč, protože by škodu z tebe nikdy nevymohl. Takhle to zaplatí pojišťovna a je klid.
Re: Povinné ručenie je totálny podvod na poškodených!
| 16. 11. 2019 21:19
Preháňaš, do nejakého ôsmeho roku sa neamortizuje a minimálne pri firemných plečkách sme často dostali ako poškodený od poisťovne za totálku viac ako bola reálna hodnota toho kýbla pred haváriou
Super ilustracni foto :-)
| 16. 11. 2019 20:02
... k tematu clanku sedne jak zadek na hrnec :-)
Re: Super ilustracni foto :-)
| 16. 11. 2019 23:39
Moc pěkná! :-) :yes:
Tenisy - Velmi spolehlivé informace - Sportovní sázky
| 17. 11. 2019 10:58
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku