Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženy vybraly auto roku 2019. Co říkáte na jejich vkus?

Vedle českého, evropského a světového auta roku se pravidelně volí také nejlepší ženský vůz. Letos porotu nejvíce uhranula japonská stylovka.
Zpět na článek
19. 11. 2019 21:02
20. 11. 2019 07:39
21. 11. 2019 13:27
23. 11. 2019 13:09
23. 11. 2019 19:49
Avatar - Floyd
19. 11. 2019 19:00
Kolmane, to je tak šovinistické!
Kolmane Kolmane, vy jste fakt nýmand! Napsat článek o ničem a ještě takovým stylem, který ženy degraduje, to je fakt umění! Jaká jsou tedy podle vás ta ženská kritéria? Vy je nevíte, vy je hádáte? Jo a žádné auto na světě nemá myslící jízdní vlastnosti - naučte se aspoň česky! Ne lépe, běžte dělat úplně jinou práci, protože tato se pro vás nehodí. Respektive vy se pro ni nehodíte!

Jinak Mazda 3 je skvělé auto, gratuluji k ocenění a doufám, že není poslední.

Čte vůbec Machala, co redaktoři píšou? Nebo je celý web už samizdat?
Rozbalit vlákno
17
Avatar - _Karel_
19. 11. 2019 19:21
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Člověče já teda nechápu, co konkrétně tě trápí. Kde vidíš degradaci žen?
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 20:39
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
V textu Karle v Kolmanově textu + bohužel má Floyd pravdu i s tim Machalou, zrovna dneska sem mu to ZASE psal https://www.auto.cz/diskuse/72609/1
Avatar - _Karel_
19. 11. 2019 20:56
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Že ženy zajímá víc vzhled aut než jízdní vlastnosti? No a představ si, že dokonce menstruují. Co ještě nevíš? Taky líp snáší bolest a jsou lepší matky, než většina chlapů.
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 20:59
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
No vidíš = tady je část tvýho příspěvku = prostě pravda a fakt :yes: :-)

ŽE je mimo tvoje vnímání že takhle text a článek vypadat NEMÁ = to se holt nedá nic dělat
Avatar - palix
19. 11. 2019 21:09
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Dnes aj tak vzhľad zaujíma aj väčšinu mužov. Kto už dnes rieši jazdné vlastnosti? Ak by to robila väčšina, tak tu nejazdí toľko SUV, ale namiesto nich by si ľudia kupovali autá strednej triedy (Mazda 6, Mondeo, Insignia, Passat).

Bez žien by bol náš svet nezaujímavý... Ak v rodine nie je žena - matka alebo sestra ( z rôznych príčin), tak to už nie je ono. Muži nedokážu vytvoriť taký domov ako ženy. Bez nich by sme asi zdivočeli :).
Poznám pár slobodných mužov 35+ a sú to čudáci.
Poznám pár slobodných žien 35+ a sú to skvelé stvorenia, s ktorými je radosť komunikovať.
Myslím si, že my muži potrebujeme ženy oveľa viac, ako ony nás.
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 21:20
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
:yes: :yes: :-)
Avatar - _Karel_
19. 11. 2019 21:28
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Bože ty seš trotl až na půdu. V čem se liší to co napsal palix a co napsal kolman?
Já to vzdávám.
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 21:31
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Tvoje NEUSTÁLÝ URÁŽENÍ = je FAKT urážlivý
Stejně jako tuhle OPĚT a ZASE = to PŘEHÁNÍŠ :no: :-|
Řikej si trotle a i.diote atd. = někomu SVÝHO IQ a SVÝHO rozhledu svý úrovně = děkuju

Jo VÍM = a myslim si že tvá reakce = byla zcele neadekvátní až nesmyslná. Takže sem se pro jistotu zeptal CO tim myslíš. Že jako vždycky trotly = mě nepřekvapuje ale FAKT VADÍ

Takže CO si myslel = umíš vysvětlit? KAŽDEJ ví čemu se řiká polibek smrti = jen mi to protože holt TAKY posuzuju podle SEBE a SVÝHO chování = nedává v tomhle případě smysl

Fakt sranda že TY MĚ furt píšeš o mý *** povaze

Prostě Floyd má bohužel pravdu. I když ty to možná asi FAKT nechápeš

Edit = koukám že už si zcela změnil příspěvek = klasickej VÝBUCH ála Karel = už se uklidnil. No já to přepisovat nebudu. OPĚT si ZAČAL ty = tak neutíkej = a vysvětli

Zatim tu totiž převládáme a pro mě mile překvapivě = my co chápem že takhle se to psát nemá a nemůže. Jedinej kdo ne = si ty
Avatar - _Karel_
19. 11. 2019 21:45
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Nic jsem nezměnil, trotle.
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 22:04
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Opravdu to jinak neumíš? Fakt vtipný že TY MĚ opakovaně píšeš jakou mám já *** povahu

Nicméně viz diskuze = zatim sis POLIBEK SMRTI dal sám sobě
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 20:36
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Floyd :yes: :yes:
Avatar - _Karel_
19. 11. 2019 20:51
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Polibek smrti.
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 21:02
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Trochu drsný nemyslíš?

Za názor rozum úroveň atd. = popravovali v 50. letech komunisti = sem myslel že současný vzedmutí jejich myšlenek chtěl sem říct blábolů = je jen poslední záchvěv před smrtí
Avatar - _Karel_
19. 11. 2019 21:24
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
prosím tě zkus říct tetě, ať ti vysvětlí, čemu se říká polibek smrti. Editore.
Avatar - Hammunasakra
19. 11. 2019 21:27
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Trapný hned na2krát = CO si tim myslel TY mafiáne?
Avatar - _Karel_
19. 11. 2019 21:29
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Ať ti to vysvětlí někdo jinej,já na to nemám. Debata s tebou je jak rýpat se rezavým hřebíkem v oku.
Avatar - white label
21. 11. 2019 17:55
Re: Kolmane, to je tak šovinistické!
Standa je sice takové "mladé dřevo", ale tvou hysterii zrovna v tomto případě příliš nechápu...
Většina žen hodnotí jízdní vlastnosti jinak, než muži, většinu nezajímá např. chování na limitu, protože se k němu obvykle ani nepřiblíží (ani nechtějí), ale to samozřejmě neznamená, že by byly jakkoli méněcenné, třeba z hlediska bezpečnosti spíš naopak.
Avatar - palix
19. 11. 2019 21:02
Mazda
Jednoducho povedané - ženy majú vkus na pekné veci ;)
Mazda má v posledných rokoch skvelú ponuku. Zaujme mužov, ktorí hľadajú skvelé jazdné vlastnosti. Ženy, ktoré pozerajú na dizajn. Techniku, ktorá osloví nadšencov, ale aj klasikov (atmosféra). A samozrejme ľudí, ktorí na auto pozerajú z viacerých pohľadov. Navyše podľa rebríčkov vyniká v spoľahlivosti.
Je tu veľa áut, ktoré sú praktickejšie, lacnejšie, majú väčší kufor, výkonnejšie motory... Kým človek zavrhne Mazdu, mal by si ju vyskúšať :).
Tá moja (predošlá generácia 3-ky) bola samozrejme favoritkou. Lákali ma aj výhodnejšie ponuky iných značiek, ale keď som sa previezol - bolo rozhodnuté. Nebola najrýchlejšia, najpriestrannejšia, ani najlacnejšia, nemala "turbo-kopanec". Bola síce pekná, ale to nebolo najpodstatnejšie. Dostalo ma to, ako jazdila :). Auto nepotrebuje veľmi silný motor, aby s ním bola zábava. Kto iný ako tvorcovia MX-5 by mal vedieť postaviť lepšie auto?

Sú aj lepšie autá, tie ale stoja viac. Je veľa cenovo porovnateľných áut, ktoré nemajú žiadnu "dušu" - sú to iba prepravníky z bodu A do B.
Poznámka: Ak ste mali auto s 200 PS+, asi vám Mazda neponúkne nič vhodné... To, čo som písal vyššie je z pohľadu vodiča, ktorý rád šoféruje, neriskuje a jeho predošlé auto malo 90 PS ;).

Ak by sa niekomu zdal môj príspevok veľmi "reklamný", len dodám - prečo nepochváliť niečo, čo sa mi páči. Po 2 rokoch sadám do toho auta s rovnakou radosťou ako v 1. deň a teším sa na každú dlhšiu jazdu.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - mrha
19. 11. 2019 22:53
No přece... to .... červený!!!!!
No přece... to .... červený!!!!!
Rozbalit vlákno
0
20. 11. 2019 07:39
vyznění
"Porota je složena ze třiceti členů ze všech koutů světa a „vybírá podle faktorů, které ženy zvažují pří nákupu nového automobilu“"
Tahle věta zní jako: 30 mužů vybralo auto podle toho, jak studie tvrdí, že rozhodují ženy při nákupu. :no:

Navíc v originále se nic nepíše o počtu členů. Pouze píšou, že hlasovali ženy z více než 30ti různých zemí a je tam dodáno, že byli požádány aby hlasovali podle kritérií žen, když kupují auto. Což je trochu úsměvné
Rozbalit vlákno
0
21. 11. 2019 13:27
Jsem ženská
Tak to já jsem ženská jako poleno, páč ji mám v garáži :D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pradeda777
23. 11. 2019 13:09
Kdysi jsem se
s mojí první ženou zúčastnil (jako divák... ;-) ) soutěže o nejhezčí kočárek. Všem maminkám to moc slušelo. Ženy jsem tam žádné neviděl..... :-!
Rozbalit vlákno
0
23. 11. 2019 19:49
.........
hitparadu korozie dlhodobo vyhrava dacia s mazdou. :-)
Rozbalit vlákno
0