Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Pan Killich
| 30. 11. 2019 19:38
sice plácá blbosti, ale má to v popisu práce.

Činnost jakýchkoli systémů autonomního řízení je založena na využití ICT, tedy velmi zjednodušeně se jedná o dostupnost těchto systémů. Nikde na světě neexistuje ICT systém s dostupností 100%, vždy je to 99,xxx % a to z principu ICT technologií. Tudíž ani žádný asistenční systém u aut nemůže mít dostupnost 100%, čili jízdní asistenti budou vždy jen jízdní asistenti, nic víc, a konečné rozhodnutí bude vždy jen na člověkovi. 100% autonomní řízení je utopie, stejně jako e-auta.

Stačí se zeptat na to, zda-li je pojišťovna ochotna dát povinné ručení pouze jízdním asistentům ...
můj sen
| 2. 12. 2019 20:00
To je krásná věta "V japonských městech nenajdete téměř obrubníky, nýbrž jen namalované čáry". Právě mě naše obrubníky vadí. Někde na oddělení chodců kvůli bezpečnosti určitě ano. Ale všude mezi trávníkem a cestou vždycky snad 20cm vysoké a ještě s ostrou hranou. Je o nervy mezi tím jezdit. V USA také mají buď žádné, nebo nízké a zkosené. Vždycky mě rozčiluje, jak u nás musí před koncem roku utratit peníze. Tak opraví obrubníky že jsou ještě vyšší a asfalt stále děravý. Nevím proč se musí stále manévrovat mezi bariérama co zrovna moc přívětivé pro kolo nejsou.
Robot
| 13. 12. 2019 07:47
V automobilkách začínají mít roboti velké zastoupení. Vidím to i u nás v práci. Také tam jeden je a té práce udělá za den opravdu hodně. Trochu se děsím toho, aby nás brzy úplně nenahradili. To už ale snad budu v důchodu, tak se mě to nebude týkat. Na druhou stranu musím ale uznat, že robot pracuje dobře. Máme ho sestrojený na zakázku od https://www.profitexgroup.com/ , aby dělal přesně to, co se od něho očekává.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku