Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi RS 5 v modernizovaném balení. Vypadá ostřeji a sází na dotykové ovládání

Pod kapotou modernizovaného Audi RS 5 zůstává dvakrát přeplňovaný šestiválec o objemu 2,9 litru naladěný na 331 kW.
Zpět na článek
16. 12. 2019 10:23
Avatar - Zetti
11. 12. 2019 18:24
Pekny, ale co s tim?
Pristi rok asi padne neomezena rychlost v Nemecku na dalnici a u nas, skoda mluvit. Jednicky jsou protkany radarama a policejnima autama, okresky rozbity nebo uzky, tak leda priste na letiste
Rozbalit vlákno
31
11. 12. 2019 19:14
Re: Pekny, ale co s tim?
Hm, máš pravdu.
Jsme poslední generace, co prožila tu svobodu a radost!
Užívejme, dokud to jde.
:-)
Avatar - Hammunasakra
11. 12. 2019 19:34
Re: Pekny, ale co s tim?
Drtivá většina lidí na planetě = na německejch dálnicích nikdy nejela. V 19 zemích EU sou dokonce nižší rychlosti než našich 90 a 130 km/h

Vy to moc dramatizujete chlapci důchodci = zatim je furt jen líp http://www.autoforum.cz/…k-si-lide-mysli/
Avatar - white label
11. 12. 2019 20:13
Re: Pekny, ale co s tim?
"Chybu totiž opravdu neuděláte, jakkoliv budete muset sáhnout hlouběji než před 11 léty a smířit se s tím, že pod kapotou nemáte motor od Lamborghini."
Dnešní motorizace RS6/C8 má více společného s motorizací Urusu, než měla RS6/C6 s Gallardem..
Avatar - Hammunasakra
11. 12. 2019 20:19
Re: Pekny, ale co s tim?
No a viz známá realita a ostatní písmenka v článku = nebude to chyba, bude to jen pomalejší a s vyšší spotřebou :-)
Avatar - white label
11. 12. 2019 20:42
Re: Pekny, ale co s tim?
No hlavně je na začátku videa dobře vidět, jak byl ten design (včetně designu int.) A6/C6 Avant nadčasový, ve srovnání s kombajny vyšší střední z té doby, v rámci D3.
Avatar - Hammunasakra
11. 12. 2019 20:46
Re: Pekny, ale co s tim?
Hele ty za to něco bereš, nebo je to jen bezplatná služba cizí firmě? :-)

Já bych prostě JEDNOZNAČNĚ současnej model = rychlejší ovladatelnější s bonusem nižší spotřeby

Teoreticky rozhodně V10 = ale když už tak v Lexu LFA = to je asi jediná vykopávka co bych fakt bral
Avatar - white label
11. 12. 2019 20:52
Re: Pekny, ale co s tim?
Napsal jsem snad někde, že bych dal přednost C6 před C8???
Takhle absolutně je to srovnání stejně k ničemu, když nová C8 dnes stojí násobně víc, než za kolik koupíš teď o 2 g. starší C6.
Bylo by docela smutné, kdyby o 2g. starší auto bylo celkově lepší, než to současné.
RS6/C6 byla sleeper, což se o té dnešní nedá říct ani omylem.
Avatar - Hammunasakra
11. 12. 2019 21:03
Re: Pekny, ale co s tim?
No citátem ve 20:13 si NAZNAČIL.. ;-)

Já bych citoval spíš to ostatní včetně nadpisu: NENÍ ZAS TAKOVÁ PECKA JAK SI LIDÉ MYSLÍ
Avatar - white label
11. 12. 2019 21:55
Re: Pekny, ale co s tim?
Citát byl jasně o podobnosti s motorizací Lamba, viz můj komentář k citátu.
Já jsem RS6/C6 jel, takže docela dobře vím, co od ní čekat.
Postě nemusím si jen něco myslet (jako např. ty), protože o tom něco konkrétně vím.
A myslet si, že o dvě g. novější auto nebude celkově lepší, může jen automobilový analfabet.
Pokud tě tedy závěr videa překvapil, hledej chybu především u sebe. ;-)
Avatar - _Karel_
11. 12. 2019 22:17
Re: Pekny, ale co s tim?
:yes:
Kdybych na to hypoteticky měl, stejně bych raději V10. Vteřiny nejsou všechno, byť je určitě 2,9 výborný.
Avatar - white label
11. 12. 2019 22:20
Re: Pekny, ale co s tim?
Jaký 2,9? Tady se nebavíme o RS4 Avant, ale o RS6 Avant! :-O :-)
To opravdu podstatné, v čem bude RS6/C8 lepší, nebude o vteřinách, ale hlavně o samotné jízdě.
Avatar - _Karel_
11. 12. 2019 22:23
Re: Pekny, ale co s tim?
Jj, už jsem to nestihl opravit, napsal jsem pí..vinu. :-|
Avatar - white label
11. 12. 2019 22:24
Re: Pekny, ale co s tim?
Mohlo tě zmást, že to tu píšeme pod RS5 s 2,9 TFSI.
Avatar - _Karel_
11. 12. 2019 22:31
Re: Pekny, ale co s tim?
Jak nemám nic proti MB, tak u něj se mi nestane to, co třeba u RS6, RS5...- abych si mohl říct - bože to je krásný auto. Oproti minulým generacím přibyly detaily co mi nelahodí (u RS5 maska, kapota) ale prostě celkově je to aspoň pro mě opravdu nádhera.
Avatar - white label
11. 12. 2019 22:35
Re: Pekny, ale co s tim?
U MB je to designové podlézání čínskému trhu (více či méně) znát prakticky s každým novým modelem.
U Audi je to vidět třeba na nové A8 (u VW hlavně u Touaregu)... a BMW má na to svoje megaledviny.
Avatar - _Karel_
11. 12. 2019 22:49
Re: Pekny, ale co s tim?
A Audi - aby nezaostávalo, vymyslelo fejkový koncovky výfuku a dotykáče uvnitř. :-(
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 10:02
Re: Pekny, ale co s tim?
For Karel nehypoteticky = nejde jen o pocity z toho mít V10 = což teda MÁ něco do sebe, nejde ani o vteřiny ale o (fakt důležitou) lepší OVLADATELNOST. No a bonus menší spotřeby

Celkově = není o čem. Správně je nadpis článku Audi V10 NEBYLA ZAS TAKOVÁ PECKA

Navíc je to asi NEJalePORUCHOVĚJŠÍ auto na světě https://www.novinky.cz/…ipojisteni-18112
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 09:16
Re: Pekny, ale co s tim?
White z 21:55 = s tim analfabetem opatrně = Karel by v 22:17 šel radši do.. :-!

Ale to jak si k jeho omylu s 2,9 tolerantní je hezký = nic proti vztahu 2 mužů = i když já preferuju 2 holky = a mě mezi ně = prostě (např. ty) si můžeš myslet co chceš :-)

Já STEJNĚ jako ty ty dvě auta neporovnával = ale souhlasim s tebou i článkem ;-)

Že nový by MĚLO bejt lepší a že Audi V10 NEBYLO ZAS TAKOVÁ PECKA JAK SI LIDÉ MYSLÍ

Radši lepší V8 než horší V10 http://www.autoforum.cz/…-ohlusilo-dilnu/ :yes: :-)
Avatar - white label
12. 12. 2019 13:04
Re: Pekny, ale co s tim?
sakra nežárli..., chápu, že tebe nikdo nemá rád, nikdo se s tebou nekamarádí, ani chlapi, a ženy už vůbec ne, takže tvůj věčně omílaný mokrý sen se dvěma ženami, se ti nikdy nemůže vyplnit.
Přesto by sis mohl konečně uvědomit, že pro prezentaci tvých sexuálních traumat tohle opravdu není ten správný web. Prostě pláčeš na špatném hrobě... :-O 8-s ;-)
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 13:26
Re: Pekny, ale co s tim?
..a takhle chápeš všechno = a https://www.csfd.cz/…-nebude/prehled/ :-)

Ale to že si váš vztah nepopřel = je statečný :yes: :-!

I když to jak Karlovi řikáš analfabet = byť neni žádnej génius = to moc pěkný neni ;-\
Avatar - white label
12. 12. 2019 14:34
Re: Pekny, ale co s tim?
Automobilového analfabeta jsem vzpomněl v reakci na tebe, bylo to sice myšleno v obecnější rovině, ale když sis to na sebe tak hezky a hlavně dobrovolně vztáhl, vymlouvat ti to rozhodně nebudu. ;-)
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 19:14
Re: Pekny, ale co s tim?
No to je hezká snaha OKECAT a bránit si sVWýho bližního = ale za analfabeta si jasně označil někoho s výběrem = kterej chvíli na to udělal KAREL :-!

Takže přes váš pěknej vztah = viz diskuze níže = názory na auto máme bližší MY DVA :-O :D

A i když bys to bez mučení asi nepřiznal = stejně jako já bys radši to LFA než Audi V10 nebo? :-)
Avatar - white label
13. 12. 2019 00:23
Re: Pekny, ale co s tim?
Jenže já si dělám názory podle vlastních zkušeností, kdežto tobě na to bohatě stačí odkazy, kterým slepě věříš, samozřejmě pouze v případě, že ti jejich závěry zrovna vyhovují.
Takže můj názor se do značné shodoval s názorem v odkazu, nikoli s tvým, který si z odkazu pouze jednoduše přebral.
Avatar - Zetti
11. 12. 2019 19:50
Re: Pekny, ale co s tim?
jj, necelou hodku a pul z klatov do prahy kdyz dalnice do prahy byla az od berouna, to uz nikdy nikdo neda......
Avatar - Hammunasakra
11. 12. 2019 20:11
Re: Pekny, ale co s tim?
A to eště místo daleko kratšího mostu Berounem a Drahelčicema je ta dálniční klikatice dolu a nahoru :-)


A máš pravdu dneska to když nebude provoz třeba při prvním ranním letním slunci = bude tak za hoďku a pár minut ;-)
Avatar - Zetti
11. 12. 2019 20:18
Re: Pekny, ale co s tim?
Ja to drobet zaokrouhlil, komplet to bylo kolem 160 km, tj asi 20 kilaku za klatovama (Kdyne) a cil Pankrac. V noci se mohlo 90 i pres vesnice a na dalnici jim ty favority a felicie byly jen na ozdobu.
Avatar - Hammunasakra
11. 12. 2019 20:20
Re: Pekny, ale co s tim?
Nojo tak ze Zličína na Pankrác = to v blbej pracovní den přes den = může trvat jako z těch Klatov na ten Zličín :-!

Praze KRUTĚ chybí oba městský okruhy + části co fungujou sou evidentně poddimenzovaný = a to teď přijde KATASTROFA kdy nás čeká kompletní rekonstrukce nejnovějšího pražskýho velkýho mostu posledního komunistickýho = vůbec nejzatíženějšího mostu Barrandovskýho. Tam je denní průměr až 150.000 aut = to když se zašpuntuje..
TO bude teprve asi prča :D
Avatar - Zetti
11. 12. 2019 20:23
Re: Pekny, ale co s tim?
v noci hamuno, pametnik vi, ze ta cesta byla tenkrat pres den zasekana autohandliri s vlekama z cech i polska. Vis coi byly skladaky?
Avatar - Hammunasakra
11. 12. 2019 20:27
Re: Pekny, ale co s tim?
Nejsem pamětník a nevim ;-)

Ale vim jaký motto mám tady na ACZ:

"ZA STARÝ DOBRÝ ČASY JE ZODPOVĚDNÁ HLAVNĚ ŠPATNÁ PAMĚŤ" :-!
Avatar - CICERO
11. 12. 2019 22:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 12. 2019 10:23
zpět k RS5
Motor pecka, naštěstí pořád 2,9TFSI, akorát ještě bez OPF žere o 0,5-1 l /100km méně.
Designově se mi celkově starší líbí víc.
Dotykový displej nechci, upatlá se a trefit správnou ikonu za jízdy je hodno kaskadéra.
Virtual kokpit je designově krok mimo, u starší byl uprodtřed otáčkoměr, tady ta nesmyslná křivka, fuj.
Rozbalit vlákno
0