Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

pekny
| 14. 12. 2019 08:55
Pekny clanek, diky za nej. Jen mi to zas pripomneli jaky jsou lidi ***.
To ako fakt?
| 14. 12. 2019 09:00
Alebo je to len reklamné bububu aby ľudia nekupovali jazdené autá?
auto
| 14. 12. 2019 10:47
Pořád nechápu, proč vznikají tak přiblblé články.
Dovoz auta vyloženě ze západu německa se mi vždycky osvědčilo.
Podstatně nižší cena a podstatně lepší zdravotní stav auta.
Občas pro soukromé dopravce kupujeme ve Francii autobusy Karosa řady 9.
Proč ? Protože 20ti leté stáří oněch školních autobusů na tom není znát !!!
Spodek je jak z výrobní linky, žádná hniloba.
Prostě nákup ojetých vozidel v zahraničí smysl má, ale nesmí se to kupovat těsně za hranicemi. :yes:
Re: auto
| 14. 12. 2019 11:03
přesně. Čím dál od východu, tím lépe. Já kupoval auto v Dánsku. Přes ebay, jen na základě fotek. Zjistit víc nebyl čas, šlo o aukci. Po aukci jsem si od prodejce vyzjistil v jakém je stavu a jestli dojede do ČR po vlastní ose. Šlo o 25 letý youngtimer za zlomkovou tržní cenu, takže jsem počítal s tím, že ne. Ale prodejce mi napsal, že není problém, auto je normálně z provozu, běžně servisované. Reálný stav? Auto má nové brzdy, nový kabinový ventilátor, nové topení. A hlavně - kompletní servisní historii v podobě faktur od roku 1994 do roku 2019. :yes:
Re: Re: auto
| 14. 12. 2019 21:35
Já zas myslím, že nikdo nerozporuje, že nákup ojetiny na západě je v 99% případů lepší. Martin ale právě popisuje to 1%. Mnohdy vzniklé i zdejšími vykutálenými dovozci a překupníky. Cokoliv se musí nakupovat co nejblíž u zdroje. Jak to projde přes deset úslužných ruk, tak je pravděpodobné, že si každý nějak přihřál polívčičku.
Re: auto
| 14. 12. 2019 20:31
A já pořád nechápu, že existují lidi, kteří nejsou schopni si ten článek přečíst natož ho pochopit.
Dovoz Německo
| 14. 12. 2019 13:24
Vůbec nejlepší je koupit si v Nemecku nový auto.Byl jsem si osobně pro Yetiho-sice stál 2 roky na saloně a v ČR hned reklamačka zkroucené palubovky,ale luxusní výbava,která se v ČR neprodávala a cenově o 200 000,- levnější jak v ČR.Díky bohu za dieselgate....Pak si pro sebe vozím motorky z celé EU a tam mě je uplně jedno co je na tachceu-stejně dělám totální renovaci(u ČZ z Rumunska to byla síla-ty jejich silnice....)
Re: Dovoz Německo
| 14. 12. 2019 13:39
No tak to nevím. Moji známí z Německa přijeli Yettiho koupit na Moravu. Páč cenový rozdíl byl značný...
Dovoz Německo
| 14. 12. 2019 14:02
Podvodníci jsou všude bohužel jich je určitě víc u nas v ČR auto si vždy dovezu z Německa sám výhodněji a nemám problém (tyto články píši lobbbiste prodejců aut a odbornici AAA atd.) neustále čtu, že se sem vozí totalky atd. přitom je to nesmysl opravy jsou u nás drahé a než se opraví má vůz jinou cenu..
Re: Dovoz Německo
| 14. 12. 2019 15:53
No stačí přístup Dánska = a podvody téměře neexistujou = neni pro ně díky ultradůkladný kontrole ze strany státu a to co se i najetých km týče = neni pro ně vlastně prostor

Co TOTÉŽ zavést všude pro celou EU = a je relativně vyřešeno. Je fakt že pro obří skupiny lidí by to byla asi rána = jen u nás jen podvody v tohle oboru dělaj 6-10 tisíc milionů rok co rok
ojetina
| 14. 12. 2019 16:11
To je teda dobrý to si radši koupím ojetinu od známého nebo kolegy z práce.
Dovoz ojetiny
| 14. 12. 2019 16:27
Řeší se to snad od 89,a nic.EU řeší zkřivení okurek ,ale jednotnou databázi vozidel nezvládne,proč asi?A co se týče Cebie a Autotracker,tak je to prakticky vyhozená pětistovka,tyto údaje jsou většinou dohledatelné i zadarmo-konečně alespoň kontola tachometru v čr zdarma,ale že to trvalo,Od cebie trochu slušné prověření vozu je cca 2700-5000kč a to snad už jedině když mám najisto vybraný vůz,jinak se nedoplatím než prověřím několik vozů.Takže jedině snad přes autorizovaný servis,A ani tam to není jisté.Teď vymýšlí sledování spotřeby jednotlivých vozů,ale zápis alespoň kilometrů do nepřepsatelné jednotky bude stále problém.
Stk
| 14. 12. 2019 22:08
Zase masirka od Cebie! Muze mi nekdo vysvetlit, proc je takovy problem, zavest v TP kolonku, do ktere by se pri kazde Stk zapsal stav km???
Nebyla by to sice 100% zaruka, ale resilo by to vetsinu problemu a hlavne s nulovymi naklady.
ojetý vůz
| 17. 12. 2019 21:28
ojetinu jen českého původu od prověřených autobazarů, jen blázen koupí přes inzerát a ještě dotaženou stočenku

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku