Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak jezdí Antonín Panenka? Hravý muž, klidný řidič (rozhovor)

Autor nejslavnější české penalty vystřídal desítky vozů: od žigulíku přes velorex po SUV. Příhody nám sypal z rukávu. Rozhovor o autech fotbalové legendy obohacujeme o unikátní fotografie Jiřího Pekárka s komentářem, který ukazuje, že ne vše s Antonínem Panenkou je tak, jak se píše v encyklopediích!
Zpět na článek
22. 12. 2019 08:59
21. 12. 2019 14:10
TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Usmrkanou předváděčku z převlečenejch áček?
Navíc si jí neumí sám koupit v dealerství?
Kde je ti somráci v krepsilonovejch voblekách denně vopruzujou a nakupujou to pro "Mototechnu" a pak to prodávají vidlákům?
To snad ani nechci vědět....
Rozbalit vlákno
10
Avatar - Jenik3
21. 12. 2019 15:23
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Taky jsem si rikal, jeslti to ma za potrebi se ukazovat s ackama. Zadarmo to nedela, ze.
Avatar - _Karel_
21. 12. 2019 18:10
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Tak špičkový fotbalista z doby, kde se fotbal hrál z lásky, to asi dnes zapotřebí má. Mě daleko spíš překvapuje, že to mají zapotřebí Jágrové, Čechové..
21. 12. 2019 18:40
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Za peníze cokoli! Od kotlů až po čínské hokejisty ..... Sice nemám takový příjem, jako některé hvězdy, ale cvičenou opičku bych ani za milióny nedělal. Je to o lidském charakteru.
21. 12. 2019 20:23
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Skôr o tom, čo majú v hlave. A všeobecne profi športovci, česť výnimkám, veľa rozumu nepobrali. Ovládajú svoju disciplínu, angličtinu a okrem toho už nič moc. S takou "výbavou" berú aj role o p i č i e k (verili by ste, že mi toto slovo vyhviezdičkovalo ako nadávku? :-D ) v reklame. Zvykli si na vysoký štandard a po ukončení kariéry naň zháňajú prachy ako sa dá. Nie každý má schopnosti robiť trénera alebo sa uchytiť aj v niečom inom.
22. 12. 2019 20:25
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Ach jo, toto falosne moralizovanie. Podla mna je sport istym sposobom umenie. A umelci maju jednoduche pravidlo “kseft je svata povinnost”. Ked ta chcu tak ides, lebo nabuduce ta mozno nikto chciet nebude. Panenka tu nie je na to aby hodnotil praktiky znacky. On dostal kseft. Podobne Hamsik v cine. A btw. Neviem, preco by mal mat hrac ambicie po skonceni kariery robit trenera. To su dve totalne odlisne zamestnania. Ked sa do sportu nerozumies, radsej setri slova.
23. 12. 2019 00:24
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Tak ty si potom v športe doma, že? A preto nerobíš trénera. Športovec = umelec, kaámo, ty máš v tej hlave teda nakladené...
29. 12. 2019 14:20
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Vidiet, ze si o sport ani nezavadil. Ano sport je umenie. A pre niektore discipliny platia aj rovnake kriteria hodnotenia. Ale chapem, ze ked sa v tom nevyznas, moze ti to pripadat divne. To nevadi, doucime ta.
Avatar - white label
21. 12. 2019 22:23
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
No, nejdřív si dá na dres číslo 68 a pak "přisluhuje" Číně a spol., ...snažím se věřit, že je zatím z velké části snaha vytáhnou z problémů vlastního otce...
Avatar - _Karel_
22. 12. 2019 00:38
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Dřív ODS, pak Babiš, Zeman. Má evidentně lepší vkus na ženský než na politiku.
21. 12. 2019 22:52
Re: TONDA JE BOREC, ALE MÁ TOTO ZA POTŘEBÍ?
Fotbalista v reklamě na mototechnu mě uráží mnohem méně, než zpěvák v reklamě na vodku.
Avatar - xxc
21. 12. 2019 16:05
Spíš klidný. A taky opatrný. Jezdím pomalu
On aj tu penaltu pomaly kopal a do stredu, bal sa, ze netrafi :-D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Roland Von Wagen
21. 12. 2019 22:58
Nic proti Antonínu Panenkovi.
Ale fakt by mě zajímalo, jestli jeho největší úspěch života byla dobře nakoplá mičuda, resp. jestli je to jeho celá fotbalová kariéra. Takový Petr Svoboda taky celý svůj život nepostavil na jedné dobré ráně. Jinak ať si dělá reklamu pro koho chce. Na tom nic špatného nevidím, kromě vkusu některých kreativců z reklamek.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - _Karel_
22. 12. 2019 00:36
Re: Nic proti Antonínu Panenkovi.
10 let v reprezentaci, 76 gólů.Přijde mi docela hloupý psát, že "postavil celý svůj život na jediné ráně".
Avatar - Roland Von Wagen
22. 12. 2019 01:40
Re: Nic proti Antonínu Panenkovi.
Nevím, fotbal nesleduju. A ten dloubák provedl nějaký pátek před tím, než jsem se narodil. Jak jsem psal, není to nic proti němu a on to asi sám nevytahuje. Spiš jsem měl napsat, že na víc se český fotbal do teď nezmohl, když se neustále jako ukázka úspěchů českého fotbalu vytahuje tenhle fousatý kopanec.
22. 12. 2019 08:59
tos zabil
Fousatý kopanec je v pripade Panenky trefné :D
Rozbalit vlákno
0